Praktický zubní lékař
náměstí Míru 202, Vracov

Pan Dr. Navrátil je odborník stomatolog, ke kterému chodím celý svůj život. Nepotřebuji nikoho jiného, protože jsem vždycky v těch nejlepších rukách. Jeho sestřička je také vynikající. Ochotná, hodná a laskavá. Doporučuji je oba dva všemi deseti.

Pan Navrátil měl se mnou obrovskou trpělivost, když jsem podcenil díru v zubu a měl jsem z toho nepěknou gangrénu. Zub mi nejen vyléčil ale i zachránil. Doporučuji Vám vždy mi vyjde vstříc i když už nebydlím ve Vracově. Vždy mi stojí zato přijet a nechat se ošetřit.
Poučení: Zubař (p. Navrátil) není nepřítel, ale pan zubař ke kterému se těším, protože vím že mi pomůže.

Spokojenost

K panu doktorovi chodíme celá rodina již cca 25 let a jsme vždy spokojeni.Výborný lékař, doporučuji.

Velice dobrý zubař akorát ta jeho estetika je někde troch vedle například jedna moje známá si nechala u něho dělat zub a pořád hledal odstín a nakonec se stejně netrefil ale jinak je Luboš velice dobrý choťe dál k němu.