Halasovo náměstí 1, Brno
Kardiologická ambulance

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Při každé kontrole velmi příjemný. Přístup k pacientovi na nejvyšší úrovni. I personál vždy vstřícný.

Vynikající. Dává mně dohoromady už od r. 2006

Odborně nedokážu posoudit, byl jsem u něj poprvé a naposledy. Dokonalý příklad socialistického zdravotníka. Velmi nadutý, neochotný a sebestředný pán. Prostě pan Profesor.

Velice solidní přístup k pacientovi, důkladnost vyšetření, odbornost na vysoké úrovni. Při léčení prof.Elblem je vysoká pravděpodobnost dožití se minimálně průměrného věku.

Pan profesor je velmi vstřícný a ochotný, vše náležité vysvětlí.

Mám několik let potiže se srdcem. Během několika navštěv za vice něž pul roku u pana profesora, kromě měřeni tepu a kardiogramu neudělal nic co by mělo pomoct. Prostě navštěvy pro navštěvy. Přijdeš, řekne vysledky měřeni tepu a nic vic, "Přijdťe za měsic". Když přežiješ. V čem spočiva lečba je zahada.

souhlasím pan profesor elbl je nejlepšíkterého znám-chodím k němu na kontroly jednou ročně už 5 let a jsem spokojen,jeho přístup k lidem je fakt na velké urovni.

velmi schopný kardiolog,doporučuji.

Pečlivý, důsledný. A přístup pana profesora k pacientům a jejich opečování je na úrovni. Doporučuji!

doporučuji