Lidmila Šlejharová, zubař Mladá Boleslav

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
Soukromá stomatologická praxe

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Paní doktorka je milá, profesionální. Jsem u ní krátce, ale vždy mi vyhověla a bezbolestně mě ošetřila. Je velmi pečlivá, o své zuby už nemám strach :)

Moje panika ze zubařů okamžitě opadla, když jsem vešla do ordinace paní Šlejharové. První dojem jejího úsměvu a opravdu skvělého přístup k lidem je obdivuhodný. Za rok její péče jsou mé zuby naprosto v pořádku a vím, že vděčím i za to, že je vůbec mám pilnou prací , kterou mi věnovala.

Paní zubařka je velice profesionální, vždy pečlivě vše vysvětlí a ukáže. Je velmi milá,vstřícná,ochotná,hodná,usměvavá.Na každou preventivku se vždy moc těším. Je vidět že má svoji práci ráda a proto k ní tak přistupuje. Mohu jen a jen doporučit. Moje zuby jsou díky ní ve skvělé kondici. :)

K paní zubařce pravidelně docházím již pátým rokem. Jsem velmi spokojená - kvalitní a profesionální přístup. Při každé návštěvě mi vše vysvětlí, proto se u ní cítím jako v bavlnce :-)

Za sebe nenacházím slov,pečlivost, profesionalita ale i lidský přístup mně zbavil strachu ze zubaře. ;) Paní doktorku mohu jen doporučit. :)

Š

Milá a ochotná lékařka. Je zodpovědná, velmi vstřícně a profesionálně přistupuje k pacientům. Osobně doporučuji!

Skvělá paní doktorka. Velmi příjemná, ochotná a hodná a vždy si všimne každého problému. :) Výborná péče, doporučuji! - Nikola

K paní zubařce chodím 3 roky a je to první zubařka u které se poprvé v životě nebojím. Vše mi vždy vysvětlí a nikdy mě od ní nic nebolelo. A hlavně všechny záněty a ostatní věci co jsem zanedbal mi dala dohromady.

K paní doktorce docházím již od svého dětství. Je úžasná. Vše vysvětlí, poradí, je milá a příjemná. Kéž by takových lékařů bylo více. Profesionál!

Výborná zubařka:), dala mi zcela do pořádku zuby po předchozí zubařce. Svědomitá, příjemná, vysvětlí...kéž by byl takový každý lékař:), doporučuji!!!