Lidmila Šlejharová, zubař Mladá Boleslav

MUDr. Lidmila Šlejharová

Zubař

21 názorů

Uložit


Adresa

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
Soukromá stomatologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Paní doktorka je milá, profesionální. Jsem u ní krátce, ale vždy mi vyhověla a bezbolestně mě ošetřila. Je velmi pečlivá, o své zuby už nemám strach :)


Ověřeny pacient

Moje panika ze zubařů okamžitě opadla, když jsem vešla do ordinace paní Šlejharové. První dojem jejího úsměvu a opravdu skvělého přístup k lidem je obdivuhodný. Za rok její péče jsou mé zuby naprosto v pořádku a vím, že vděčím i za to, že je vůbec mám pilnou prací , kterou mi věnovala.


Ověřeny pacient

Paní zubařka je velice profesionální, vždy pečlivě vše vysvětlí a ukáže. Je velmi milá,vstřícná,ochotná,hodná,usměvavá.Na každou preventivku se vždy moc těším. Je vidět že má svoji práci ráda a proto k ní tak přistupuje. Mohu jen a jen doporučit. Moje zuby jsou díky ní ve skvělé kondici. :)


K
Ověřeny pacient

K paní zubařce pravidelně docházím již pátým rokem. Jsem velmi spokojená - kvalitní a profesionální přístup. Při každé návštěvě mi vše vysvětlí, proto se u ní cítím jako v bavlnce :-)


M
Ověřeny pacient

Za sebe nenacházím slov,pečlivost, profesionalita ale i lidský přístup mně zbavil strachu ze zubaře. ;) Paní doktorku mohu jen doporučit. :)


Š
Ověřeny pacient

Milá a ochotná lékařka. Je zodpovědná, velmi vstřícně a profesionálně přistupuje k pacientům. Osobně doporučuji!


N
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka. Velmi příjemná, ochotná a hodná a vždy si všimne každého problému. :) Výborná péče, doporučuji! - Nikola


N
Ověřeny pacient

K paní zubařce chodím 3 roky a je to první zubařka u které se poprvé v životě nebojím. Vše mi vždy vysvětlí a nikdy mě od ní nic nebolelo. A hlavně všechny záněty a ostatní věci co jsem zanedbal mi dala dohromady.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházím již od svého dětství. Je úžasná. Vše vysvětlí, poradí, je milá a příjemná. Kéž by takových lékařů bylo více. Profesionál!


M
Ověřeny pacient

Výborná zubařka:), dala mi zcela do pořádku zuby po předchozí zubařce. Svědomitá, příjemná, vysvětlí...kéž by byl takový každý lékař:), doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti