Ordinace pediatra
Hradecká 600, Stod

Umístění: Ordinace pediatra celkové vyšetření

Lituji že jsem k paní doktorce chodila. Na vše malému psala jen pamycon a můj názor ji vůbec nezajímal. Ockovala dvě dávky najednou aniž bych byla poučená,ze je lepší po jedné dávce. Když jsem to chtěla jinak výhrůžky byli fakt nemístné. O sestře ani Nemluvím. Po přestupu k jiné lékařce se mi otevreli oči. Úplně jiný přístup. Tuto lékařku naprosto nedoporučuji!!

Ja si stežovat nemožem . je to super doktorka . K malej sa sprava pekne a milo, nam rodičom vysvetli každé očkovanie, poradí aké očkovanie je vhodné a ake je zbytočné.... Po telefonu poradí ... Je možno pravda že si nedava servítku pred usta, ale ja som toho nazoru že čo si kto myslí to ma aj povedat. tak že ja som uplne spokojna ....

Za nás mohu říct,že občas nemá super náladu,ale vždy nám pomohla a vyhověla při jakémkoli problému,který jsme řešili.My si nemůžeme stěžovat,péče si myslíme,že vždy odpovídala problému jaký jsme měli.Maminka Chotěšov

Paní doktorka,je nákladová až běda a vztah k dětem zádný ....Na vše dává pouze antibiotika či kortikody....Očkuje vše jak na běžícím pasu domluva sní bohužel žádná jen uštepačne poznamky a obličeje ...asi ji práce moc už nebaví a je to na jejim přístupu velmi znat.Jsem rada,ze už máme jinou paní doktorka a je to teda ohromný rozdíl!!!

Nevím, ale já si nemůžu na paní doktorku stěžovat, nevím jaké máte zkušenosti, ale já zatím nemám špatnou zkušenost. Dá se říct, že malému zachránila život a i když někdy nemá náladu, já jí za to budu vděčná.

Tato doktorka si léčí mindráky na dětech, chováním horšího člověka neznám.
Arogantní, nepříjemná ženská. Nedivím se sestřičce, že to psychicky neunesla a odešla (byla totiž normální) ...lepší než mít život v háji. Radši jezdím s dítětem do Chotěšova (Dr.jezdí i do Stoda a je to úplný opak). A. Nová

Tato doktorka neni normalna,mely by ji vzit licenci.Tuhle sme u ni byly mala mela kasel az se dusila a ona nam rekla ze ji nic neni,at hodne pije,v noci sme z ni sly do plzne na pohotovost,zjistily ze ma zant prudusek,daly nam antibiotika,tak co dodat. Uz ji nemuzu ani videt.Neeudrzela bych se,kdo muzete odejdete od ni,aby neublizila vasemu diteti svou nezodpovednosti

pridam se k hodnoceni,je nezodpovedna,necitliva,bez pochopeni.hazarduje ze zivotem deti,je protivna nejisti ani banalitu a ne to jeste vaznou nemoc,kdyby mela tady konkurenci tak jsem hned u nej,alespon ze sestra je mila a prijemna,

Já osobně si nemůžu stěžovat, k nám je paní doktorka i sestřička milá, co jsme potřebovali, to zařídila, na všechny otázky ochotně odpoví a k naší dceři se chovala dobře....Nejspíš si přečetla vaše hodnocení....Pro nás je to bez problémů

Paní doktorka je velice náladová, dává to velmi znát, dokáže jí
rozhodit pláč dítětě, takže pokud má špatnou náladu, je lepší se
jí vyhnout. Díky své praxi má asi dobré zkušenosti, ale chování
má špatné. Kdyby měla konkurenci, určitě by se chovala k maminkám
i dětem lépě.