Adresa

Zubní lékařka
Dolní Česká 1, Znojmo

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojená, příjemná, milá. Zákrok je vždy velmi šetrný a citlivý. O změně bych vůbec neuvažovala.

Ověřený profil

Paní doktorka je příjemná,vše důkladně vysvětlí,zákrok provede precizně,ceny má přijatelné.Děti jsou z ní také nadšené,takže nemám co dodat.Prostě profesionál na svém místě!

Paní doktorka je velmi lidská a zároveň profesionální, umí pomoci a zároveň se pěkně chovat k pacientům. Má pochopení, naslouchá a provedení jakéhokoliv zákroku bylo bez problému a provedeno velmi efektivně. Vždy mi velmi pomohla.


D

Opravdu nej .. Dnes jsme byli porové i se synem.. a nemůžeme si ji vynachválit.. příjemná, komunikující... k dětem výborná..


H

Paní doktorka je velice hodná a citlivá. Vážím si toho, že se mnou promluví o zákroku, který bude provádět, přiblíží mi situaci, připraví mě, že to např. píchne, zabolí, zastudí ....Připraví mne i na následující reakce po zákroku atp. Je klidná, laskavá, ochotná, lidská...


L

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Má výborný přístup k pacientům, dokáže chápat bolest.Sestřička je také velmi příjemná. Už bych neměnila.


T

Výborná paní doktorka s výborným přístupem k pacientům


Došlo k chybě, zkuste to znovu