Libor Zahradníček, ortoped Kladno

MUDr. Libor Zahradníček

Ortoped

Vančurova 1548, Kladno
Nemocnice Kladno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Po dvou předchozích návštěvách lékařů na ambulanci, kdy v obou případech byla určena diagnóza přetržený přední zkřížený vaz kolenní, jsem se dostal k panu doktorovi na kontrolu, kde mi měla být provedena punkce. K mému nemilému překvapení se na mě sotva podíval, nohu sice ohmatal, ale žádné velké vyšetřování. Poté mávnul rukou a s otráveným výrazem prohlásil, že mám natažené vazy, nasadil mi na 5 týdnů ortézu s tím, ať si beru analgetika v případě bolestí. Týden na to jsem navštívil ortopeda specialistu a po pouhém ohmatání mu bylo jasné, že jde evidentně o přetržení vazu s nataženým postranním vazem a rizikem, že je poškozen meniskus. Za měsíc mě čeká operace.
Kdybych věřil p. Zahradníčkovi, tak jsem zřejmě delší dobu nepohyblivý a bez sportu - mojí záliby.

Mohu souhlasit s předchozím názorem. Před třemi týdny mně prováděl (spolu s MUDr. Homerem) náhradu kyčelního kloubu miniinvazivním způsobem. V předoperačním vyšetření mně vše řádně vysvětlil, včetně očekávané délky rehabilitace. Na visitě pak bedlivě sledoval pooperační stav až po vytažení stehů. Po celkovou dobu se choval laskavě. Totéž musím říci i o ostatních pracovnících oddělení ortopedie při vizitách v čele s primářem MUDr. Denigerem.

šikovný,pečlivý..předem vám řekne plány operace a vždy se sním dá domluvit!!!!♥