Nemocnice Kladno
Vančurova 1548, Kladno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Kladno Jiný

Doufám, že Mudr. Zahradníček je v nemocnici Kladno 1. Na pohotovosti-Mudr.Zahradníček: přivezl jsem dceru ve velkých bolestech-evidentně problém s páteří. Arogantní povýšenecký přístup, chtěl donutit dítě, které brečelo bolestí k předklonu a v pohodě prohmatával záda. Zapsal-ona se bojí předklonit...Nezájem o utrpení dítěte, pohoda. Závěr doktora-"nevím co jí je, nevím co s tím, jaké má očkování?hm, nevím, na hospitalizaci není". On neví, že existuje posun ploténky, ústřel atd. on neví, že se na otoky zad netlačí. Ať zajdeme k pediatrovi na oddělení. V noci přišel na oddělení za sestrami postěžovat si, že ten otec neví jaké všechny očkování dcera má. Na dětském oddělení konečně vnímavý doktor, moje podezření na poranění páteře potvrdil. Hospitalizace nutná. Neuroložka -závěr-dítě ve velmi špatném stavu, svaly zad v silné křeči jasné jak pohledem, tak lehkým dotykem, podezření na ústřel. Po 5 ti dnech konečně MGR, -posun disku, tlak na nervy atd. Myslím, že takový doktor brzo narazí.

Nejlepší a nejkomunikativnější ortoped, s jakým jsem se dosud setkal. Celkem srozumitelně mi vysvětlil všechno o mém koleni, navštívil mě i v nemocnici po artroskopii, kterou sám neprováděl. A ještě navíc – MUDr. Zahradníček mi dokonce navrhl řešení bércové kýly, o které dosud všichni ortopedi tvrdili, že řešit nelze. A zaangažoval do toho i primáře kladenské ortopedie. // Četl jsem i negativní recenze, ale nemohu potvrdit – mám úplně opačnou zkušenost. A to jsem na pochvaly dost skoupý.

Po dvou předchozích návštěvách lékařů na ambulanci, kdy v obou případech byla určena diagnóza přetržený přední zkřížený vaz kolenní, jsem se dostal k panu doktorovi na kontrolu, kde mi měla být provedena punkce. K mému nemilému překvapení se na mě sotva podíval, nohu sice ohmatal, ale žádné velké vyšetřování. Poté mávnul rukou a s otráveným výrazem prohlásil, že mám natažené vazy, nasadil mi na 5 týdnů ortézu s tím, ať si beru analgetika v případě bolestí. Týden na to jsem navštívil ortopeda specialistu a po pouhém ohmatání mu bylo jasné, že jde evidentně o přetržení vazu s nataženým postranním vazem a rizikem, že je poškozen meniskus. Za měsíc mě čeká operace.
Kdybych věřil p. Zahradníčkovi, tak jsem zřejmě delší dobu nepohyblivý a bez sportu - mojí záliby.

Mohu souhlasit s předchozím názorem. Před třemi týdny mně prováděl (spolu s MUDr. Homerem) náhradu kyčelního kloubu miniinvazivním způsobem. V předoperačním vyšetření mně vše řádně vysvětlil, včetně očekávané délky rehabilitace. Na visitě pak bedlivě sledoval pooperační stav až po vytažení stehů. Po celkovou dobu se choval laskavě. Totéž musím říci i o ostatních pracovnících oddělení ortopedie při vizitách v čele s primářem MUDr. Denigerem.

šikovný,pečlivý..předem vám řekne plány operace a vždy se sním dá domluvit!!!!♥