Zdravotní středisko 675, Jihlava

č.d. 70, Stonařov

Zdravotní středisko 166, Jamné

Vrchlického 57, Jihlava
Gynekologická ambulance (mapa)

Umístění: Gynekologická ambulance Vyjmuti delohy,cisteni,pooperacni lecba v ordinaci a uz tam budu chodit stale na kontroly

Mela sem tu čest ze pan doktor Kopulety se svou dcerou doktorkou Kopuletou,mne loni 2017 operovaly dvakrat,poprve pohoda pro oba a podruhe sem jim bohuzel dala hodne zabrat. A oba lekari skvelej pristup,lidckost,obetavost a moc hodni a hlavne setrni pri vysetrovani ci vytahovani stehu a lecby. Muzu jen doporucit Mudr.Kopuleteho a Mudr.Kopuletou skvely lekari ze SRDCEM na pravem miste.
Prokopova Bohumila

Za mě TOP doktor i díky němu mam dvě zdravé děti tolik komplikaci co jsem měla a ze všeho mě dostal staral se o mě i v nemocnici i v ordinaci perfektně!!!určitě je to o tom jak si lidi "sednou"tak to prostě v životě chodí..

Pan gynekolog mi zachránil život od příšerné infekce, kterou zanedbal předešlý gynekolog. Pan Kopuletý mě hodinu v noci trpělivě ošetřoval, a když jsem bolestí druhý den nemohla chodit, osobně mi koupil antibiotika a dovezl mi je autem domů až z Třeště !!! Pan doktor má moc dobré srdce, je obětavý, trpělivý, empatický, naslouchá. Tak skvělého doktora jsem v životě nepoznala a nedala bych na něj v životě dopustit !! Pane doktore, DĚKUJI VÁM, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI !!

Když jsem slyšela šílené názory ohledně potratů a zmařených porodů, tak bohužel, jsem si necitelnost MUDr. Kopuletého zažila sama na vlastní kůži, i když jsem si naivně myslela, že tento doktor je opravdu doktor, který léčí (a to i z toho důvodu, že je to otec mé známé ze základky), tak je mi špatně na pomyšlení, že bych k němu měla jít někdy znova, což se určitě nestane. Bohužel jsem samovolně potratila, jelikož se to stalo poprvé, tak jsem vůbec nevěděla, co se děje. Měla jsem šílené křeče a na internetu jsem nacházela veškeré informace o potratu a nebo "hlenu", tak jsem byla pořád v naději, že se nejedná o potrat, ale o zmiňovaný hlen. Okamžitě jsme jeli do nemocnice, bylo pozdě večer a svého doktora mám v Polný, tak mě překvapila trapná otázka, proč jsem nejela ke svému doktorovi, ona už přestala fungovat elektronická dokumentace? Dost dlouho jsem v šílených křečích čekala na chodbě než se pan doktor uráčil přijít. Sestřička mu několikrát volala, že mám šílené bolesti, že tu dost dlouho čekám. Můj přítel byl dost naštvaný, protože to opravdu vypadalo, že pan doktor pije kávu.

Když konečně dorazil, tak mě prohlídl takovým způsobem, že jsem až bolestí uskočila a ještě se mě zeptal: "Vás to bolí?" Nemluvě o tom, jak mi hrubě a arogantně sdělil, že jsem potratila. Dost nepříjemný zážitek a dlouho mi bude trvat, než se z něco vzpamatuji.

Chtěla bych poděkovat zdravotní sestřičce, bohužel nevím jméno, která mě psychicky podporovala a pomáhala mi, nebýt jí, tak se psychicky složím. Pro jistotu z tohoto hrozného zážitku jsem radši navštívila druhý den svého doktora.

Jestli opět otěhotním, tak určitě v Jihlavě rodit nebudu, a to bydlím o jednu ulici u nemocnice, jen kvůli personálu, který se chová k lidem opravdu hrozně.

Skvělý doktor, který se snaží přijít na příčinu problému a ten problém řešit, narozdíl od ostatních Jihlavských doktorů!!!!!!

velice dobrý lékař mohu jen doporučit!!

Doporučuji!!

p.dokror je fakt fakn ja snim nemam žadni problem a nebojim se k nemu chodit to je fakt dobrej dokror co si ze všim umi poradit poradi visvetli doporučuju fakt jen jeho

ja s panem doktorem nemam žadni problem a pomluuvi mezi ostatnima neposloucham meli bi stesi važit toho co mate takže ho doporučuju fakt fajn doktor každej ma svi dni

Osobně jsem s ním byla velmi spokojená, sice z důvodu stěhování jsme musela gynekologa změnit, ale velmi ho doporučuji!!!!

Prokopova Bohumila

velice dobrý lékař mohu jen doporučit!!

Doporučuji!!