Přístavní 31, Praha 7, Praha

Hypnoterapie a psychoterapie • Od 2 500 Kč

Online psychoterapie a hypnoterapie • Od 2 500 Kč

Párová terapie • Od 2 500 Kč +1 Více

Zvýhodněný balíček 3 konzultací • Od 7 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 7 500 Kč

Libor Činka - hypnoterapeut, psychoterapeut

Každý týden se v mojí poradně setkávám s lidmi s nejrůznějšími problémy. V současné době, která klade na každého vysoké nároky, lidé hledají pomoc u p...

Léčené nemoci

• Nespavost / poruchy spánku
  • Špatná koncentrace
  • Nízké sebevědomí
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • hypnoterapie

Umístění: Libor Činka - hypnoterapeut, psychoterapeut hypnoterapie a psychoterapie

Pan Činka mi velmi sednul jako člověk. Vnímám ho spíše jako motivátora, než terapeuta, ale to je můj úhel pohledu. Pomohl mi ve spoustě věcech. Baví mě celý jeho pohled na život. Pohled na pozitivní budoucnost je mi mnohem bližší, než se trápit v negativní minulosti. Pokud si chcete povídat o negativní minulosti, nemyslím, že Libor je ten pravý pro vás. Jsou terapeuti, kteří se tím zabývají a hledala bych asi jinde, ale pokud vás zajímá, jaké změny jsou ve vašem životě důležité, jste připraveni povídat si o tom co chcete, můžete a dokážete, místo toho, co nechcete, nemůžete a nedokážete, je Libor ten pravý pro vás.

Libor Činka

Moc děkuji, velmi krásně napsáno. A ano, změny je potřeba vytvářet od teď dál. Do minulosti můžeme nahlédnout pouze tam, kde jsme byli úspěšní, abychom daný úspěch mohli opakovat.