Poliklinika Otrokovice
třída Osvobození 1388, Otrokovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Pana doktora Bártka znám již dlouho a velmi kladně hodnotím jeho profesionalitu, ochotu nalézt optimální řešení jakéhokoli problému, slušnost a empatii. Skvělé vybavení ordinace, příjemná sestřička, to vše zpříjemňuje i takovou záležitost, jakou návštěva lékaře je.

Profesionální, ale i příjemný a komunikativní lékař. Výborné vybavení ordinace, milá sestřička. Chodíme k nim se synem už mnoho let a jsme naprosto spokojeni.

Celá naše rodina jezdí za panem doktorem Bártkem z Kostelce na Hané už cca 15 let. Jsme všichni spokojeni na 120%, pan doktor je skvělý odborník a velmi vstřícný člověk. Zachránil zrak oběma mým rodičům, synové jezdí na pravidelné kontroly, já s manželem taky a když je problém, tak není žádnou překážkou domluvit termín. Všem vřele ordinaci pana doktora i jeho příjemnou sestřičku doporučuji!

Skvělý doktor! Je trpělivý a přijemný. Je ochoten a srozumitelně se neslyšicim pacientum!! Vřelé doporučuji k Bartek :-)

K Dr. Bártkovi chodím od dětských let a vždy ochotně poradí. Navíc je velmi trpělivý a vše vysvětlí, když něčemu nerozumím. Navíc velmi příjemný člověk, takže rozhodně doporučuji

Chodím k panu doktorovi již od r. 1997, s brýlemi i kontaktními čočkami jsem velmi spokojená, s jeho přístupem a vybavením ordinace taktéž a navíc má i velmi příjemnou a ochotnou sestřičku, což je také velké plus. Nyní jsem k němu zaregistrovala i svou dceru.

Pan doktor je trpělivý a rád vysvětlí a poradí. S objednacími lhůtami žádný problém. Brýle, které napsal sedí výborně. Mohu jen doporučit

Pan doktor je velmi příjemný, komunikativní, má velmi taktní přístup k pacientům. Považuji ho za skvělého odborníka i člověka.

V Otrokovicích jsou tři oční lékaři a jen Dr. Bártek má rozumné objednací lhůty. Nedělá rozdíl mezi novými a známými pacienty, v komunikaci je skvělý a příjemný. Vyšetření pro něj musí být za ta léta už nesnesitelná rutina, protože každého pacienta vyšetřuje kompletně. Mám jen chválu pro něj i pro sestru.

S panem doktorem Bártkem jsem velmi spokojena a nemůžu si stěžovat,v 9letech mě poslal na opěraci která mi zachránila zrak. Můžu jen doporučit,není problém s komunikací a rozhodně ví co dělá.