Adresa

Poliklinika Otrokovice
třída Osvobození 1388, Otrokovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pana doktora Bártka znám již dlouho a velmi kladně hodnotím jeho profesionalitu, ochotu nalézt optimální řešení jakéhokoli problému, slušnost a empatii. Skvělé vybavení ordinace, příjemná sestřička, to vše zpříjemňuje i takovou záležitost, jakou návštěva lékaře je.

H
Ověřený profil

Profesionální, ale i příjemný a komunikativní lékař. Výborné vybavení ordinace, milá sestřička. Chodíme k nim se synem už mnoho let a jsme naprosto spokojeni.

H
Ověřený profil

Celá naše rodina jezdí za panem doktorem Bártkem z Kostelce na Hané už cca 15 let. Jsme všichni spokojeni na 120%, pan doktor je skvělý odborník a velmi vstřícný člověk. Zachránil zrak oběma mým rodičům, synové jezdí na pravidelné kontroly, já s manželem taky a když je problém, tak není žádnou překážkou domluvit termín. Všem vřele ordinaci pana doktora i jeho příjemnou sestřičku doporučuji!


P
Ověřený profil

Skvělý doktor! Je trpělivý a přijemný. Je ochoten a srozumitelně se neslyšicim pacientum!! Vřelé doporučuji k Bartek :-)


F
Ověřený profil

K Dr. Bártkovi chodím od dětských let a vždy ochotně poradí. Navíc je velmi trpělivý a vše vysvětlí, když něčemu nerozumím. Navíc velmi příjemný člověk, takže rozhodně doporučuji


M
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi již od r. 1997, s brýlemi i kontaktními čočkami jsem velmi spokojená, s jeho přístupem a vybavením ordinace taktéž a navíc má i velmi příjemnou a ochotnou sestřičku, což je také velké plus. Nyní jsem k němu zaregistrovala i svou dceru.


P

Pan doktor je trpělivý a rád vysvětlí a poradí. S objednacími lhůtami žádný problém. Brýle, které napsal sedí výborně. Mohu jen doporučit


Pan doktor je velmi příjemný, komunikativní, má velmi taktní přístup k pacientům. Považuji ho za skvělého odborníka i člověka.


Ověřený profil

V Otrokovicích jsou tři oční lékaři a jen Dr. Bártek má rozumné objednací lhůty. Nedělá rozdíl mezi novými a známými pacienty, v komunikaci je skvělý a příjemný. Vyšetření pro něj musí být za ta léta už nesnesitelná rutina, protože každého pacienta vyšetřuje kompletně. Mám jen chválu pro něj i pro sestru.


Ověřený profil

S panem doktorem Bártkem jsem velmi spokojena a nemůžu si stěžovat,v 9letech mě poslal na opěraci která mi zachránila zrak. Můžu jen doporučit,není problém s komunikací a rozhodně ví co dělá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu