Praktický lékař pro dospělé
Hladnovská 119a, Ostrava

Velmi si s manželkou vážíme práce p. MUDr. Jašové. Její profesní i lidský přístup je skutečně příkladný. I v případech přeplněné čekárny je k pacientům velmi vstřícná a příjemná a přitom dovede rychle stanovit správnou diagnózu a její léčbu. Je pro nás příkladem lékaře, který naplňuje slova o poslání této činnosti.
P.S. Rovněž se zdravotní sestrou máme jen dobré zkušenosti.

manželé Heriánovi

Vše v pohodě, bez problému, ochotná příjemná dr.
I sestra příjemná, rychlá, ochotná, nemůžu si stěžovat !

chodime k dr. jašové i s manželem a mušíme řici že jsme s paní doktorkou moc spokojeni

Paní doktorka je vždy příjemná a milá, ovšem její zdravotní setra velmi neurvalá. Sestra by určitě měla absolvavat kurz etiky a chování k pacientům. Její nevybíravé komentáře k pacientům, kteří sedí v čekárně jsou přes dvěře sesterny velmi dobře slyšet do čekárny, proto bych paní doktorce doporučila vypolstrovat dveře sesterny, nebo poučit sestru jak se má chovat!!!!!

Milá, přístupná, ochotná, snaživá, - VĚŘÍM, ŽE SE VYZNÁ VE SVÉM OBORU

Velmi vstřícná, ochotná, příjemná, lidská, chápavá, léčí nejen konkrétní potíže, ale řeší diagnózu v komplexním pohledu na aktuální zdravotní stav a zdraví nejen pacienta, ale i jeho rodiny a okolí. Neodmítne pomoc kdykoliv je potřeba. Lékařka, jakých je málo. Jsem nadmíru spokojen s její péčí a vřele doporučuji všem!

Jsem velice spokojená,chápavá,lidská,profesionální přístup k pacientům,vždy poradí a pomůže!

Profesionální,vstřícná,milý přístup k pacientům.Spolehlivá,všechny potíže ihned řeší.

Vstřícná, milá, když jsem měla potíže vždycky je řešila

Velmi vstřícná, chápavá, příjemná.