Kotkova 1, Znojmo

Paní doktorka je nejlepší co znám i se sestřičkou jsou velmi mile hodně dá se sním na všem domluvit a děti se k ní ani nebojí chodit. Nejlepší nejvhodnější nejmilejší a jinou bych nebrala aj kdyby šla na kraj sveta

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší zubařka pod sluncem . Lepší a pečlivější zubařka neexistuje… jsem ráda, že k pani zubařce chodí celá rodina a od té doby se nikdo z nás nebojí chodit k zubaři. Vše je totiž u paní zubařky bezbolestné. Je prostě nejlepší z nejlepších

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je prostě úžasná. Chodím k ní s partnerem a se synem, je milá, hodná, veškeré úkony provádí bezbolestně. Na každou návštěvu se těšíme, je to náš anděl. Chválím také sestřičku, je milá a přívětivá.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je výborná. Chodime k ni jiz 8 let-celá rodina. Děti od cca jednoho roku. Nikdy se nebali,ma pekny pristup. Je mila,pecliva.Nikdy nic nebolí. Záleží ji na pacientech.DOPORUCUJI.

Citlivá a vtipná. Během vyšetření neustále informuje, co bude následovat a proč. Navrhne postup a zdůvodní. Mohla by spoustě doktorům (nejen zubařům) dávat školení komunikace s pacientem :-)

Paní doktorka je skvělá, díky ní jsem přestala mít strach ze zubařů. Dělá svou práci výborně a navíc je moc milá a ochotná.

Paní doktorka Šmídová je vynikající zubařka. K zubařům jsem vždy nerad chodil, ale paní doktorka to změnila. Je příjemná, vtipná, o každém zákroku mě plně informuje, neustále na mne mluví a popisuje co bude následovat, prostě se v jejím křesle cítím bezpečně. Nedávno mi zachránila vedví prasklý zub, který následně vystavěla a je jak nový.

Perfektni, nejlepsi zubarka v CR. Mila a hodne opatrna,vzdy jsem spokojeny s jejim pristupem. Proste spokojenost.