Adresa

Ordinace
Kotkova 1, Znojmo

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je nejlepší co znám i se sestřičkou jsou velmi mile hodně dá se sním na všem domluvit a děti se k ní ani nebojí chodit. Nejlepší nejvhodnější nejmilejší a jinou bych nebrala aj kdyby šla na kraj sveta

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší zubařka pod sluncem . Lepší a pečlivější zubařka neexistuje… jsem ráda, že k pani zubařce chodí celá rodina a od té doby se nikdo z nás nebojí chodit k zubaři. Vše je totiž u paní zubařky bezbolestné. Je prostě nejlepší z nejlepších

E
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je prostě úžasná. Chodím k ní s partnerem a se synem, je milá, hodná, veškeré úkony provádí bezbolestně. Na každou návštěvu se těšíme, je to náš anděl. Chválím také sestřičku, je milá a přívětivá.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Paní doktorka je výborná. Chodime k ni jiz 8 let-celá rodina. Děti od cca jednoho roku. Nikdy se nebali,ma pekny pristup. Je mila,pecliva.Nikdy nic nebolí. Záleží ji na pacientech.DOPORUCUJI.


M
Ověřený profil

Citlivá a vtipná. Během vyšetření neustále informuje, co bude následovat a proč. Navrhne postup a zdůvodní. Mohla by spoustě doktorům (nejen zubařům) dávat školení komunikace s pacientem :-)


Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, díky ní jsem přestala mít strach ze zubařů. Dělá svou práci výborně a navíc je moc milá a ochotná.


Ověřený profil

Paní doktorka Šmídová je vynikající zubařka. K zubařům jsem vždy nerad chodil, ale paní doktorka to změnila. Je příjemná, vtipná, o každém zákroku mě plně informuje, neustále na mne mluví a popisuje co bude následovat, prostě se v jejím křesle cítím bezpečně. Nedávno mi zachránila vedví prasklý zub, který následně vystavěla a je jak nový.


Ověřený profil

Perfektni, nejlepsi zubarka v CR. Mila a hodne opatrna,vzdy jsem spokojeny s jejim pristupem. Proste spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu