Sam. ordinace PL - stomatologa
Lidická 689, Roztoky

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

K paní doktorce léta chodíme celá rodina včetně dětí a můžu říct, že pečlivost a odbornost je na prvním místě. Nepotřebuji chlácholit a foukat bolístky, ale pečovat o zuby, za mě perfektní odborný věcný přístup.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

U Mudr Procházkové jsem byla včera poprvé a po přečtení některých recenzí trochu s obavami
Opak byl pravdou.
Paní doktorka je velmi příjemná,ochotná a hlavně precizní .Návštěva trvala přes jednu hodinu s tím ,že mi prohlédla celý chrup ,opravila jeden zub včetně vyndání nervu po injekci a mezi umrtvením opravila další spodní zuby .Pak následoval RTG a domluva na příštím ošetření.
Velmi krátká doba objednání cca.1 týden.
Mohu pouze konstatovat že jsem byla velice spokojená a konečně jsem našla skvělou zubní lékařku .Sestřička je též velmi příjemná,ochotná .
Doporučuji všem .Nechápu předchozí hanlivé recenze neboť v mém životě jsem vystřídala mnoho zubních lékařů ale paní doktorka patří mezi nejlepší.

K paní doktorce Procházkové jsem se dostal z rukou různých zubařů různých cenových kategorií. S hubou v dezolátním stavu a s vědomím, že mě možná ani nepřijme až to uvidí. Do ničeho jsem jí nekecal a nechal volnou ruku její profesionalitě. Samozřejmě jsem si vyslechl narážky na úroveň předchozích odborníků a na úroveň své péče o chrup. Vše jsem přijal, protože to byla pravda řečená stručně, bez zbytečností (na což někdo nemusí být zvyklý). Její práce je precizní, přesná, důkladná. Nyní mám zuby v pořádku a jsem opravdu rád, že mě přijala. Nastavila tak vysokou laťku péče, že nevím, co budu dělat až zubařinu pověsí na hřebík. Láďa

Já k paní doktorce Procházkové chodím tak 5 let a to sice jen jednou za rok, ale samozřejmé je, že vždy se najde něco co je třeba v té puse dát do pořádku.. kazy, staré plomby atd atd... Dříve jsem svého zubního lékaře dlouho hledal a většinou mi pusu akorát rozdrbali. V paní doktorku Procházkovou mám naprostou důvěru a naopak se obávám, kam mě osud zavane, až profese jednou zanechá, jelikož se mi o zuby zatím postarala na jedničku.

Jak už psali v minulém příspěvku... nechodím k lékaři na pokec (to u zubaře ani moc nejde), ale pro pomoc a je pravda, že je paní doktorka Procházková trochu ráznější povahy a ve slovním souboji každý prohraje, o tom asi žádná. Asi by u paní doktorky mělo platit, že "kdo se bojí nesmí do lesa" protože u paní doktorky to není zrovna žádný lesopark, ale já bych spíš o paní doktorce řekl, že "je přísná, ale spravedlivá". Dělá svoji práci velmi dobře a přistupuje k ní vážně a zodpovědně. Pokud se někomu nezdá co mu řekne je buď moc přecitlivělý, nebo nedokáže unést informace o reálném stavu svého chrupu, ale pravda že pro názor si normálně si člověk k zubaři nechodí, ale na pokec si zase muže zajít do kadeřnictví hned po zubaři.

Proč sem píši je, že se mne teď dobrý kamarád, který se přistěhoval do Prahy ptá na mého zubního lékaře a zda jsem sním spokoje. Říkám "ano určitě" a když koukneme na internet je to tu samé negativní hodnocení, což je úplně zcestné a to asi proto, že na tyto weby si většina lidí přijde nejspíš jen postěžovat, než vychvalovat. Nicméně já si nemám na co stěžovat. Doporučuji na předchozí negativní hodnocení nebral moc zřetel. Když se někdo v křesle bojí a nelíbí se mu přístup paní doktorky neznamená, že ona není dobrý zubní lékař.

Já osobně ji doporučuji. Zubních lékařů jsem viděl už hodně.

A. M.

Všimněte si předchozích hodnocení - 2x5* (asi ti bezproblémoví) a zbytek 1* (my ostatní). Já se přidávám k druhé skupině. K pí.doktorce jsem chodil už před drahným časem a toto hodnocení přidávám pouze z důvodu, že jsem si uvědomil, že tento systém nezávislého hodnocení lékařů je opravdu velmi užitečný. K pí.doktorce Procházkové mohu říci jediné - ideální pouze pro masochisty velmi zvláštního ražení. Absolvoval jsem asi 6 neskutečně bolestivých mučivých sezení, kdy mne zároveň neustále urážela, pak jsem přišel k jiné zubařce a cítil jsem se jak v ráji. Upozorňuiji že mezitím uběhlo cca 5 let a zuby mne nebolí. Upřímě Vám radím - pokud k ní chodíte a trápí Vás - ihned s ní skončete!

Nevím jak vy všichni,ale já si nechodím k zubaři popovídat a už vůbec nevyžaduji,aby se na mne zubař usmíval-je mi to jedno.K paní doktorce chodíme celá rodina už čtyři roky a nemohu si ji vynachválit.Sice nám převrtala celá ústa na počátku,ale od té doby jsme neměli ani jeden z naší rodiny kaz!Je pravda,že apeluje na dodržování pravidelných kontrol,každých půl roku,ale to je snad v našem zájmu,ne?Dokonce už jen při prohlídce ultrazvukem vyčistí zubní kámen a to zcela zdarma a precizně!Naše děti jí mají rády.A to,že se neusmívá celý den-zkuste si držet několik hodin ruce ve vzduchu s ohnutými zády a čuchejte dech cizích lidí...:-))Taky bych měla dost...ale její práce byla vždy na jedničku a to je pro mě nejdůležitější!A to,že máte problémy s přeobjednáváním,to je známka toho,že má pořád narváno a odvádí svou práci kvalitně-jinak by tam asi tolik lidí nechodilo...

Jsem spokojen a chodím k pí. doktorce Procházkové rád a hlavě bez sebemenší bázně. Myslím, že profesní odbornost je zde na vysoké úrovni.

Vždy, když jsem se tam chystala, přišlo mi jak když jdu na porážku a ne k lékaři. V křesle mi vždy tekly slzy a když jsem ji prosila, jestli si mohu po hodině strávené v křesle na chvilku odpočinout a zavřít ústa, div mě neseřvala, že nejsem žádné děcko. Prostě a jednoduše mi vybudovala panickou hrůzu ze zubařů. A sestra? To samé, krásně si v té aroganci notovaly.

Paní doktorka se chová, jako kdyby ji pacienti obtěžovali a dává to všemožně najevo. Stejně tak sestra. Objednání je škemrání o termín, a pokud se vám to náhodou v navrhovaný termín nehodí, dostanete lekci o tom, co může být důležitější než preventivní prohlídka zubů. Třeba návštěva jiného doktora s dítětem, paní doktorko. Chování tedy na 5, profesně snad není až tak strašná, se synem nemám až tak hrozné zkušenosti, ale od minulého roku, kdy jsme celá rodina změnili zubaře, nemám svírání kolem žaludku, když si vybavím, že mě čeká kontrola u zubaře.

Mé zážitky z této ordinace jsou mou noční můrou.Jak setřička ,tak paní doktorka působí velmi znuděně a naštvaně vůči pacientům.Její arogantní chování není na svém místě.K dospělým pacientům se chová jako k nesvéprávným osobám a staví je do role prosebníka...Nechtějte ,abych rozepisovala ještě objednávací proces!!!Již nikdy více...