Praktický lékař pro dospělé
U Hadích lázní 1152/26, Teplice

Vážení klienti,
dovolte mi představit Vám nově otevřenou ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Teplicích.
Jmenuji se MUDr. Lenka Maš...

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi milá, pečlivá a vstřícná lékařka, která dokáže pacientovi naslouchat, ale také trpělivě vysvětlovat. Vysoká profesionalita je zcela evidentní. Velmi dobrý pocit podtrhuje i příjemná prostorná ordinace i čekárna. Rád doporučuji!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zatím jsem nepotřebovala nic zásadního, ale jednání skvělé, milé. A hlavně první lékař, u kterého nemusím čekat dlouho v čekárně, vždycky jsem hned šla na řadu.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

MUDr. Lenka Maščáková je velmi
ochotná, milá, vstřícná a pečliva paní doktorka. Žadné dlouhé čekani v čekárně...Moc mi pomohla. Určitě bych ji doporučil Komunikuje také po tel. velice rychle a ochotně pošle E-recept. Jsem rád že jsem u ní.

Ä
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Těhotenství

Strašná doktorka, ne ochotná, drzá, ne vyslechne člověk hlavně že si platím každý měsíc 2.500kč za pojištění. Pak přijdete k takové nepříjemné doktorce která Vám nedá ani blbou žádanku na krev.
Byla jsem tam 3x a na posledy. Takovou doktorku mít tak to můžete rovnou umřít.
Odmítne co sama chce, člověk tam jde s tím že má pozitivní těhotenský test a ona se vás začne ptát jestli je to dítě chtěný :) No tak jako si děláte srandu? O tom nebyla ani řeč :)
Na zbytečné otázky má tato doktorka čas. Ale zodpovědně vyšetřit, prověřit. To vás odpálkuje raz, dva.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé paní doktorka je má obvodní lékařka

MUDr. Maščáková Lenka je velice ochotná, příjemného vystupování, vynikající odbornice - hodně mi pomohla, kde ostatní selhali. Paní doktorka vyslechne, poradí, nabídne různé alternativy léčby, pokud existují. Jako pacientka se u ní cítím velmi příjemně. Úžasná obvodní lékařka. Hlavně žádné dlouhé čekací doby. Vřele doporučuji.

Ochotna mila vstricna pecliva paní doktorka. Zadne dlouhe cekani v čekárně...Moc nam pomohla. Urcite bych ji doporucila. Komunikuje take po mailu velice rychle a ochotně...