Adresa

Praktický zubní lékař
Náměstí Míru 202, Vracov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá paní doktorka, navštěvuji ji už 15 let a nemohu si ji vynachválit. Vždy pečlivě vysvětlí co bude dělat se zubem, a doporučí zákrok.

H
Ověřený profil

Paní doktorka, je milá usměvavá a hlavně profesionál.Ze zubařů mám panickou hrůzu,ale u ní se cítím dobře.Jen mne mrzí, že jsem k ní nepřišla dávno, než mi jeden nejmenovaný pan zubař totálně zničil zuby.Sestřička je také milá a příjemná.Co víc si přát.Děkuji.Hana.V.

M
Ověřený profil

Paní doktorka mě naprosto zbavila strachu ze zubařů. Je milá, trpělivá, což platí také pro sestřičku. Proto můžu jen doporučit!


V
Ověřený profil

Skvělá zubařka. Opravena celá pusa po světově nejlepším zubaři ( vtip) p. Zaplatalovi, co jen od lidí bral peníze za úkony co proplácí i pojišťovna. P. Koišová je profesionální, rychlá, vynikající zubařka.


K
Ověřený profil

S mým manželem chodíme k paní zubařce asi přes 8 let a jsme velice spokojení. Nejdříve byla v nemocnici v Kyjově, pak v Osvětimanech a teď jezdíme do Vracova, jsme z Hodonína a dojíždět za kvalitní lékařkou nám vůbec nevadí. Péče zde byla vždy vynikající. Spokojení pacienti Katka a Michal K.


M
Ověřený profil

Paní doktorka Koišová je pro mne tou nejlepší zubařkou kterou jsem poznal-a to jsem měl možnost poznat více zubařů.Chodím k ní už přes deset let a v žádném případě bych neměnil,i když musím teď dojíždět z Kyjova do Osvětiman.Můžu paní doktorce jen poděkovat...


H
Ověřený profil

Neoochotná až hrůza! Poslat domů pacienta s viditelným otokem a odbýt ho ješte v ordinační dobe- nevídané. URČITĚ NEDOPORUČUJI A JEJÍ ORDINACI SE VYHÝBEJTE OBLOUKEM!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Jsme moc spokojeni, hlavně s přístupem k dětem.Moc milá paní doktorka i sestřička!!Velmi jsem spokojená i s velmi krátkými čekacími doby v čekárně.


Z

Myslím,že moje hodnocení nemusím dále komentovat.Zdravím do Osvětiman.


Úžasná paní zubařka, nejlepší jakou jsem kdy navštívila...


Došlo k chybě, zkuste to znovu