Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žerotínovo nám. 4/6, Brno
Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Ekzem na obličeji

Paní doktorka byla milá. Náš chlapeček byl za měsíc bez ekzemu. Nám moc pomohla, dodržuje přesně objednanou dobu. Děkuji paní doktorce.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Personifikace neschopnosti. Takový popis by byl nejméně vulgární. Jedná se o člověka ohánějícího se svým titulem, avšak jeho lékařská pomoc nikdy nevyřešila moje trable s akné, ekzémem, či jinými vyrážkami. A to mluvím o desetileté zkušenosti s touto "doktorkou". Problémy jsem se s pomocí internetu a diskuzí s lidmi jenž měli podobné obtíže zbavila a jediné co jsem chtěla, byl papír jenž by mi umožnil odstranění vystouplých znamének a zákrok byl hrazen pojišťovnou...neúspěšně...zcela zbytečně promrhaný čas. Proto se loučím s touto dermatoložkou a podávám adekvátní hodnocení jejího pracovního výkonu. Všem přeji hezký den.


Ověřeny pacient

Mám jen špatnou zkušenost. Nepříjemná a zlá, co se týče chování. Ať už vůči mně či vůči dceři, když jí nebylo ani 2.5 roku. Dcera bolesti, svědění, infekce a boláky po celém těle. Léčba mazáním byla den ode dne horší, byla jsem osočena, že na dceru s**u(opravdu použila tohle slovo), dcera přes bolest na sebe nechtěla nechat sáhnout a plakala, tak po ní vyštěkla, že je hysterickej spratek!! Chtěla jsem po ní jinou formu léčby, protože po týdnu měla mast zabrat, a ani po 14 dnech nic. Ona začala, že jí teda nasadí atb ústně, ale až mi prej děcko v 5 letech CHCÍPNE na zánět mozkových blan, tak pak nemám bulet. Noo, dceři je 6 a žije, čilá a zdravá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti