Adresa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.
Žerotínovo nám. 4/6, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Ve vší úctě, paní doktorka má klapky na očích, nejen brýle, vůbec nenaslouchá, co jí říká pacient, nepomohla mi s ničím ("jen" vzít si za své zdraví ještě větší zodpovědnost, za to díky), jen se ohání titulem a dlouholetou praxí, o čemž bych v jejím případě raději pomlčel. Člověk se neuzdraví lokálním předepsáním kortikoidů (i když mohou v akutním případě velmi ulevit), ale dlouhodobým celostním přístupem a znovu - nasloucháním a dialogem. Neschopnost. Je milá, dokud neřeknete svůj pohled na věc, na vlastní tělo, prožívání a zkušenost. Chodil jsem k ní dost dlouho na to, abych si mohl dovolit toto napsat.
Loučím se. Krásný den všem

P
Ověřený profil
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Ekzem na obličeji

Paní doktorka byla milá. Náš chlapeček byl za měsíc bez ekzemu. Nám moc pomohla, dodržuje přesně objednanou dobu. Děkuji paní doktorce.

M
Ověřený profil
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Personifikace neschopnosti. Takový popis by byl nejméně vulgární. Jedná se o člověka ohánějícího se svým titulem, avšak jeho lékařská pomoc nikdy nevyřešila moje trable s akné, ekzémem, či jinými vyrážkami. A to mluvím o desetileté zkušenosti s touto "doktorkou". Problémy jsem se s pomocí internetu a diskuzí s lidmi jenž měli podobné obtíže zbavila a jediné co jsem chtěla, byl papír jenž by mi umožnil odstranění vystouplých znamének a zákrok byl hrazen pojišťovnou...neúspěšně...zcela zbytečně promrhaný čas. Proto se loučím s touto dermatoložkou a podávám adekvátní hodnocení jejího pracovního výkonu. Všem přeji hezký den.


Ověřený profil

Mám jen špatnou zkušenost. Nepříjemná a zlá, co se týče chování. Ať už vůči mně či vůči dceři, když jí nebylo ani 2.5 roku. Dcera bolesti, svědění, infekce a boláky po celém těle. Léčba mazáním byla den ode dne horší, byla jsem osočena, že na dceru s**u(opravdu použila tohle slovo), dcera přes bolest na sebe nechtěla nechat sáhnout a plakala, tak po ní vyštěkla, že je hysterickej spratek!! Chtěla jsem po ní jinou formu léčby, protože po týdnu měla mast zabrat, a ani po 14 dnech nic. Ona začala, že jí teda nasadí atb ústně, ale až mi prej děcko v 5 letech CHCÍPNE na zánět mozkových blan, tak pak nemám bulet. Noo, dceři je 6 a žije, čilá a zdravá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu