MUDr. Lenka Hlavsová

Sam. ordinace PL - stomatologa
Komenského 259, Kostelec nad Orlicí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa kontrola + akutní stav

Neexistuje slovo, které by paní doktorku ohodnotilo. Vynikající odbornice, která nemá opravdu obdoby. Rychlá práce, vynikající ošetření - prostě nejlepší práce v životě, jakou jsem kdy zažil. Její mistrovství a dovednosti a odborné znalosti jsou opravdu neuvěřitelné. Přejme si, aby paní doktorka pracovala ještě dlouhá léta, protože jakákoliv náhrada za ni nebude v žádném případě postačující.

dobrý den k paní doktorce chodíme celá rodina ajsme s ní velmi spokojení moc jí děkujeme.

k paní doktorce chodí celá moje rodina jsme s ní moc spokojení je hodná vždy vše vyvětlí a hlavně dbá na prevenci. když mě tuhle bolel zub tak mě vše vysvětlili a zub mi profesionálně ošetřila ani to nebolelo tímto jí moc děkuji.Alena

milá paní doktorka která tomu doopravdy rozumí a vždy nám pomůže od bolesti děkujeme za její práci

Perfektní paní doktorka, odvádí precizní práci. Milá k dětem i dospělým. Práci bere jako poslání a na pacientech nevydělává. Příjemné prostředí jak v ordinaci, tak v čekárně. Přála bych paní doktorce více zodpovědných pacientů, dbajících na prevenci. V opačném případě se pak nesmí divit, že léčba vyžaduje složitější zákrok a více návštěv. Přejeme pané doktorce hodně zdraví, aby se o naše zoubky mohla starat co nejdéle :-). MaNaMa

velice šikovná pamí doktorka s profesionálním přístupem a vstřícností všem doporučuji

Velmi dobrá a velmi hodná paní doktorka, vždy nám pomohla a vyšla vstříc. Co chodíme k ní máme zdravé zoubky.

dobrá doktorka doporučuji

nejlepší paní doktorka co znám vždy pomůže

paní doktorka je velmi ochotná a nejlepší všem doporučuji