Ord. praktického lékaře stomatologa
Obránců míru 1049, Kadaň

Umístění: Nemocnice Kadaň s.r.o.

Paní doktorka byla vždy velice ochotná, milá a rychlá. Byla jsem spokojená a při neustálých problémech jsem ji navštěvovala velmi často - v domnění, že dělám správně. OMYL! Po přestupu k jiné zubařce jsem se nestačila divit - 17 KAZŮ !!! Ať to byly zuby nedávno opravené nebo léta netknuté, byly kazy hluboké. Prostě péče "opravit rychle a jen po povrchu". Léta jsem vychovalovala její práci, dnes mohu říci jen NEDOPORUČUJI !

Paní doktorka na mě byla vždy moc milá, po celé roky co jsem k ní chodil. Na rentgenu jsem snad nikdy nebyl a podrobnou kontrolu zubů jsem taky neabsolvoval, v podstatě honem honem opravit to nejhorší a pryč. V poslední době, po neustálém vypadávání plomb a opakovaných návštěvách, jsem přestoupil k jiné lékařce. Okamžitě mi udělala rentgen a podrobnou kontrolu a k mému údivu zjistila, že mám 10 kazů!!!!! že budeme trhat zkažený moudrák a čistit kanálky, umrtvovat 2 zuby.....Tragédie. Opravdu zanedbaný chrup! A já chodil snad každý měsíc k p. Hamplové. Takže teď jsem rád, že jsem pryč. Nechci nikoho hanit, pouze zveřejňuji vlastní zkušenost. Podle mě by dnešní zubař měl být úplně někde jinde, z dnešního pohledu je to u p. Hamplové středověk.

DOBRÁ BYLA PŘED 10 LETY!
Už neví co dělá, její sestra je hrubá a nevrlá. Díky Hamplové jsem přišla o 2 zuby, které mi musela předělat jiná dentistka se kterou jsem spokojená. Hamplová si nabrala moc klientů a věnuje se jen vybraným. NEDOPORUČUJI!

Mohu jen doporučit.Zlatý český ručičky.

Opravdu nejlepší zubařka široko daleko. Všem ji jen doporučuji a před všemi chválím. Je moc hodná a citlivá.

Nejlepší zubař/ka v Kadani!:-)

Spokojenost nadevše

S paní doktorkou jsem velmi spokejená,má velice hezký vztah ke mně i k mé tří leté dceři,vždy se snaží vyjít vstříc.

Opravdu mohu doporučit, velmi dobrá lékařka.

VELMI DOBRÁ LÉKAŘKA DOPORUČUJI