Lenka Gašková, praktický lékař Jindřichův Hradec

MUDr. Lenka Gašková

Uložit

Praktický lékař Více

9 názor

Uložit


Adresa

Ordinace PL pro dospělé
U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Je to člověk na svém místě, vždycky mi pomohla a byla velmi příjemná. Své práci opravdu rozumí, chválím si ji nejen já, ale i zbytek rodiny. Lepší praktik v JH není.

R
Ověřený profil

Po zkušenostech s předchozí lékařkou (-byla jsem u ní téměř 20 let) se divím,že jsem nepřešla dávno.Její vzhed je mi ukradený,jako dr. je milá,vyšetří,vezme odběry,nic nenechá náhodě a pokud neví,odešle k odborníkovi.To se mi předtím nestalo,tam byl těžký nezájem :-(A nechci zapomenout na sestřičku,hodná,ochotná,empatická.Prostě nemám co vytknout .

s dr. gaskovou mam jen ty nejlepsi zkusenosti. paradox je, ze si lidi berou pravo hodnotit nejen to, cemu vubec nerozumi, ale uplne vsechno. nase spolecnost dnesni doby je nebetycne tupa a primo umerne tomu drza...

Paní doktorka vyšetří to, co je nejnutnější, eventuelně pošle ke specialistovi, ale více a důsledně se nemocí dle mého nezabývá. Snaží se být milá, snaží se udělat, co se od ní očekává, ale chybí tu to něco navíc - opravdový zájem o pacienta. Nejlepší je říct jí, co si sám přejete a stát si za tím, jinak vám napíše léky a tradá, další prosím...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Paní doktorka Gašková, ač vzhledově působí patřičně excentricky, snaží se vždy pomoci! U ní platí, že nesmíte soudit dle vzhledu...když jsem ji viděla poprvé, myslela jsem, že uteču...ale jakmile promluví, je milá, hodná, a co je hlavní, ví co dělá!! Snaží se pomoci...takže spokojenost!!!Neměnila bych...

S

Možná si říkáte co je absolutní když píšu nej... ? Nic, ale já zatím lepší "svou" paní doktorku nepoznal. Jsme u ní celá rodina a spokojenost.

Š

Velmi ochotná, dobrá diagnostička, nic pro ni není problém, operativní, na všem se lze bez dlouhých průtahů dohodnout. Jsem s touto lékařkou velmi spokojena.

J

Vstřícná, hodná a perfektní diagnostička. Celá naše rodina je maximálně spokojená.

J

MUDr.Gášková patří k nejlepším praktickým lékařům v Jindřichově Hradci. Pro velký počet pacientů se k ní zaregistrovat je však nemožné.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti