Ordinace PL pro dospělé
U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Je to člověk na svém místě, vždycky mi pomohla a byla velmi příjemná. Své práci opravdu rozumí, chválím si ji nejen já, ale i zbytek rodiny. Lepší praktik v JH není.

Po zkušenostech s předchozí lékařkou (-byla jsem u ní téměř 20 let) se divím,že jsem nepřešla dávno.Její vzhed je mi ukradený,jako dr. je milá,vyšetří,vezme odběry,nic nenechá náhodě a pokud neví,odešle k odborníkovi.To se mi předtím nestalo,tam byl těžký nezájem :-(A nechci zapomenout na sestřičku,hodná,ochotná,empatická.Prostě nemám co vytknout .

s dr. gaskovou mam jen ty nejlepsi zkusenosti. paradox je, ze si lidi berou pravo hodnotit nejen to, cemu vubec nerozumi, ale uplne vsechno. nase spolecnost dnesni doby je nebetycne tupa a primo umerne tomu drza...

Paní doktorka vyšetří to, co je nejnutnější, eventuelně pošle ke specialistovi, ale více a důsledně se nemocí dle mého nezabývá. Snaží se být milá, snaží se udělat, co se od ní očekává, ale chybí tu to něco navíc - opravdový zájem o pacienta. Nejlepší je říct jí, co si sám přejete a stát si za tím, jinak vám napíše léky a tradá, další prosím...

Paní doktorka Gašková, ač vzhledově působí patřičně excentricky, snaží se vždy pomoci! U ní platí, že nesmíte soudit dle vzhledu...když jsem ji viděla poprvé, myslela jsem, že uteču...ale jakmile promluví, je milá, hodná, a co je hlavní, ví co dělá!! Snaží se pomoci...takže spokojenost!!!Neměnila bych...

Možná si říkáte co je absolutní když píšu nej... ? Nic, ale já zatím lepší "svou" paní doktorku nepoznal. Jsme u ní celá rodina a spokojenost.

Velmi ochotná, dobrá diagnostička, nic pro ni není problém, operativní, na všem se lze bez dlouhých průtahů dohodnout. Jsem s touto lékařkou velmi spokojena.

Vstřícná, hodná a perfektní diagnostička. Celá naše rodina je maximálně spokojená.

MUDr.Gášková patří k nejlepším praktickým lékařům v Jindřichově Hradci. Pro velký počet pacientů se k ní zaregistrovat je však nemožné.