Sam. ordinace PL - stomatologa
Havlíčkova 113/8, Trutnov

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Chodil jsem k ní cca deset let, než jsem změnil lékaře. Měl jsem s ní několik "super" zážitků o které se nezdráhám podělit.
První: Vrtala mi jeden z předních zubů jelikož jsem si stěžoval na bolest. Pouhým pohledem tam prý "prostě nic není". Na otázku, zda by to mohla projet rentgenem, protože mě to opravdu dost bolí mi řekla, že kde nic není, není co rentgenovat. Nakonec s povzdychem kdy jsem se nedal mi vyvrtala místo, které se podle ní zdálo na tom zubu nejhorší. Přitom se ji bohužel povedlo omylem škrtnout o druhý zub, na kterém se mi pak do další návštěvy udělal kaz.

Druhý: Jednou mi zničehonic nateklo půl obličeje, ale nechtěl jsem o víkendu do nemocnice s tím, že počkám druhý den, což bylo pondělí. Přes noc mi obličej zčásti splasknul, ale stále mě to hodně bolelo. Dokonce jsem si těsně vedle nosu našel bod, který když jsem zmáčknul, tak mě vystřelila extrémní bolest do zubu až mi vyhrkly slzy, což jsem paní doktorce náležitě ukázal. Zakroutila hlavou, že jsou to jen nervy a je to normální. Během tří měsíců jsem s tím samým zubem šel ještě třikrát. Paní doktorka mi vždy vzala nějaký kuličky na které nastříkala nějakou vodu a zkoušela, jestli zub reaguje na teplo a na studeno a vždy mě pustila s tím, že tam nic nemám a doporučila mi nějaký Elmex gel, který byl samozřejmě úplně k ničemu. Když přišli tudíž poté bolesti, už sem za ní ani nechodil. Po půl roce když jsem šel na prevenci mi oznámila "Člověče vy tady máte mrtvý zub...".

Třetí: Do třetice jsem se rozhodl, že změním zubaře i kdybych měl dojíždět třeba do Prahy. Nová paní zubařka mi hned poprvé provedla rentgen celého chrupu, protože to prý vypadá jako zanedbaná péče lékařky. Nečekaně mi našla 7 kazů. Z toho tři na předních zubech. Všechny kazy, které mi paní doktorka Rudolfová dělala byly prý udělané špatně a byli pod nimi vzduchové bublinky a voda nebo sliny a kazy se mi dělaly pod vyvrtanou plombou. Nyní mám převrtanou půlku pusy, ale poprvé v životě mě nebolí ani jeden zub a díky opravě předních zubů se nestydím smát. Nová paní doktorka vždy vezme zrcátko, ukáže co bude vrtat a proč. Sice jsem si musel zaplatit 1500,- za plomby na přední zuby, nicméně to jsem musel i u paní Rudolfové a navíc se mi začaly plomby drolit a dost ztmavly. Prý je to kvůli nekvalitnímu materiálu zubních plomb, jelikož na tom mají lékaři vyšší marže i na úkor pacientů. Takže výrazně doporučuji změnit lékaře dokud je to možné a není pozdě.

Navíc jsem měl u paní doktorky Rudolfové vždy pocit, že si o mě myslí, že jsem citlivka a zbytečně to hrotim. V životě jsem od ní nedostal narkózu, o rentgenu jsem měl podezření že ho ani nemá a z ordinace jsem většinou odcházel celý zpocený bolestí. U nové doktorky jsem dostal nabídku narkózy, kterou jsem kvůli práci nemohl přijmout, jelikož v práci potřebuji hodně mluvit a měl bych prý dvě hodiny po zákroku povadlou pusu a nemohl bych pořádně mluvit. K mému údivu i přes nedoporučení nové doktorky, jsem si nechal vyvrtat všech 7 kazů najednou a cítil jsem jen nepatrnou bolest u vrtání předních zubů.

Takžé mé hodnocení a rada na závěr. Jde to i lidsky, v dobré atmosféře a né s pocitem, že lékaře otravujete.

též mám za sebou preventivní prohlídku bez kazů a po stálých bolestech zubu a přechodu k jiný zubařce, mi RTG ukázal 5 kazů. O přístupu a informování pacienta nemluvě. Děkuji, nikdy více!

Paní doktorka mi zaplombovala kaz ve stolicce, o kterou jsem díky tomu málem přišla. Po velkých komplikacích mi ho jiná zubařka zachránila. Dlouhé čekací doby, objednací dobu nedodržují. Nepříjemná sestra.

Nepříjemná sestra. Doktorka příliš nemluví, natož aby s Vámi probrala stav zubů a probrala co se dá zlepšit. Kdybych se neozval tak mám na jedničce ze zadu černou výplň. Dle prohlídek jsem neměl žádné kazy, avšak když jsem konečně přestoupil k jiné zubařce tak mi na rentgenu zjistila 6 kazů!!!

Ikdyž již nežiju v Trutnově, paní doktorku jsem nezměnila. Zůstanu jí věrná, co jen to půjde. Doporučuji.

Před lety jsem přešla k paní doktorce od jiného zubaře,který můj chrup spíše zanedbal,i přesto,že jsem jej navštěvovala každé 3 měsíce,paní doktorka nevěřila.....Jsem velmi šťastná,že k ní můžu chodit.Je to odbornice na svém místě a pacient se přestane klepat strachy,její přístup je velmi příjemný,vše vysvětlí,vyslechne!,poradí,sestřička je taky moc fajn.Nikdy jsem v čekárně nečekala,vždy mě vezmou ve smluvenou hodinu.Prostředí je také příjemné, i přesto,že sedíte u zubaře-jen tleskám!!!!
Ivana

Velmi milá a vstřícná, svou práci dělá velice dobře v čekárně se nečaká.

Moc dobrá zubařka dnes jsem byla na trhání stoličky a vůbec to nebolelo...a to jsem se fakt bála...jen tak dál....

Přešla jsem k ní od jiné zubařky a od té doby jsem jak "Alenka v říši divů".Paní doktorka je milá, skvělá odbornice, práci má dobře zorganizovanou, takže se nečeká.Všechno super,dokonce myslím, že už jsem se předsala i bát :-)

Určitě jedna z nejlepších zubařek v Trutnově.Jen tak dál.