Ord. praktického lékaře stomatologa
Červenohrádecká 1559, Jirkov

chodil jsem k ní cca 5 let, spokojenost se vším co mi dělala
velmi pečlivá, chodíme k ní celá rodina... určitě doporučuji...

J. Balon

sem docela s ni spokojena,zatim udelala vse co sem od zubarky ocekavala.

Tak tuhle paní doktorku nikomu nedoporučuji. Byla jsem jednou nucená k ní jít se svým tříletým synkem, když naše doktorka měla dovolenopu. Syn mi už dva dny plakal, že ho bolí zoubek.
Sestra si navlékla na prst cosi, co strčila synkovi do pusinky, aby nekousl doktorku.To by bylo v pořádku, kdyby to ale sestra neudělala brutálně a neskřípla synkovi rtík mezi její prst a jeho zoubky.Začal vřískat a paní doktorka mi řekla, že je histerický. Pak mi vynadala, že zuby má v pořádku a že nemám lítat kvůli každé jeho bolístce. Když jí ale syn znovu řekl, že ho zoubek bolí, tak řekla, že pokud bolest do tří dnů nepoleví, máme přijít znovu a že dáseň u zubu rozřízneme a podíváme se, jestli tam není nějaký zánět! To už mnoho vypovídá! A když sestra vyndala ze synkovo pusy prst, tekla mu ze rtíku krev.Opět se rozplakal a řekl mi, že ho to bolí. Místo toho, abych se nám dostalo omluvy za nešetrné zacházení s dítětem, doktorka synovi chladně řekla, že je už dost velký na to, aby brečel kvůli každé oděrce!
Ikdybych měla zemřít na bolest zubu, k NÍ už nikdy!!!!

Velice mě potěšila svou profesionalitou.