MUDr. Ladislav Pilař

Praktický lékař Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé a těl. lék
Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm

super, přátelský lékař. Doporučuji:)

Báječný!!!

muzu jen doporucit!!!

Nejlepší - bez komentáře!!!

A´t si kdo chce co chce říká, je pozorný a zdůzazňuje, že on za pacienta zodpovídá, odpočítává stařenkám pilulky a dává jim jich často vždy méně, prý aby si zvykly. Ale na druhé straně, když jde na návštěvu člověka, těžkého "ležáka", vezme sebou trombón a třeba hodinu mu u lůžka hraje. Osobitý přístup ale svědčí o hlubohé lidskosti tohoto lékaře. Je to sportovní lékař č.1 v celém okolí svoji ordinace,prohlíží rozhodčí I.Gambrinus ligy, hráčky extraligy odbíjené, lyžařky, atletky a další sportmeni.
A jedna vyjímečnost: Běhává pravidelně Vassův běh na lyžích ve Skandinávii a je MISTR SVĚTA v běhu na lyžích lékařů, kategorie 65 - 70 let. Jezdí na koloběžce a je veliký nepřítel kuřáků, nepodporuje ani alkoholiky. Proto zasluhuje moje uznání, chodí k němu moje rodina, já mám jiného lékaře. Hezký den.

jsme u něj z manželkou řádku let a po předchozích zkušenostech můžu říci že je to nejlepší praktický lékař.

Kvalitní lékař, zájem o pacienta a jeho uzdravení. Vhodné léky. Spokojenost. Doporučuji.