Ladislav Michl, internista Přerov

MUDr. Ladislav Michl

Internista

Budovatelů 6, Přerov
Odborný lékař gastroenterolog, interní

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Č
Umístění: Odborný lékař gastroenterolog, interní

Velmi citlivý přístup k pacientovi, pan doktor nikoho k ničemu nenutí, pouze nabízí, dá čas, aby se člověk rozhodl, zda vyšetření chce či ne, velký nadhled a zkušenosti, vnímavost k tomu, že pacient má strach. Bez problémů souhlasí, že si pacient nechá udělat vyšetření střev v narkóze na pracovišti, kde je to možné, se vším pomůže. Děkuji za tento přístup!

Pan doktor je velice dobrý lékař. Chodím k němu už asi osmým rokem a jsem s ním strašně moc spokojená. Se svými problémy jsem jednu dobu lítala za obvodní, po nemocnicích a když se nevědělo co mi je, tak jsem šla k panu doktorovi Michlovi. Provedl vyšetření a díky tomu mohl nasadit léčbu, díky které se můj zdravotní stav radikálně zlepšil. Vždy mi klade na sdrce, že musím pravidelně docházet i já, aby se zdravotní stav pravidelně sledoval, ale o to je to lepší. Jde vidět zájem o každého pacienta. Jak zde bylo psáno už kolikrát tak má velice lidský přístup. Zkrátka jeden z nejlepších doktorů!

Je velmi lidský,ale nepoužívá nejnovější lékařské metody a trvá na tom,co se naučil v mládí na VŠ na medicíně a v ranné praxi

Mohu potvrdit Pan doktor Michl je velice dobrý doktor pokud je nějaký problém snaží se pomoct a vše v klidu vysvětlí jak to probíhá, do ničeho vás nenutí chodím tam už přes rok a jsem sním velice spokojený. Určitě ho doporučuji všem : Jirka.

Potvrzuji předcházející hodnocení. Pan doktor Michl je lékař na vysoké odborné úrovni. Je vynikající diagnostik s moderními vyšetřovacími a léčebnými metodami. Oceňuji u něj vysoce lidský přístup k pacientovi. Již dlouhou dobu jsem jeho vděčnou pacientkou.

Pane doktore, moc Vám za všechno děkuji.

Lidské kvality pana doktora dostatečně potvrzuje mnoho skvělých hodnocení. Když k tomu přidám jeho odbornou zdatnost, může kandidovat na nejlepšího specialistu v regionu. Pokud snad máte strach z nepříjemných vyšetření, na tomto pracovišti se opravdu nemáte čeho bát.

Je to lékař ne velmi vysoké úrovni. Výborný diagnostik . Skvělý člověk, příjemný a komunikativní. Vřele ho doporučuji.

Potvrzuji veškerá předchozí kladná hodnocení - MUDr. L. Michl řeší potíže klienta profesionálně s lidským přístupem.
Děkuji za dosavadné péči.

Velmi dobrý lékař s pozitivním přístupem k pacientovi!

Za svůj dosavadní a mnoha nemoceni provázený život jsem poznal mnoho lékařů a to velmi rozličných kvalit a s různým přístupem k pacientům. PAN Dr. Michl patří ve všech směrech k těm nejlepším. Mě osobně velmi pomohl tam,kde ostatní již lámali hůl a výrazně zlepšil kvalitu mého života. Za to vše mu patří můj hluboký vděk a neskonalý dík. S úctou Vladislav Zapletal.