Ladislav Michl, internista Přerov

MUDr. Ladislav Michl

Internista Více

25 názorů

Uložit


Adresa

Budovatelů 6, Přerov
Odborný lékař gastroenterolog, interní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Č
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař gastroenterolog, interní

Velmi citlivý přístup k pacientovi, pan doktor nikoho k ničemu nenutí, pouze nabízí, dá čas, aby se člověk rozhodl, zda vyšetření chce či ne, velký nadhled a zkušenosti, vnímavost k tomu, že pacient má strach. Bez problémů souhlasí, že si pacient nechá udělat vyšetření střev v narkóze na pracovišti, kde je to možné, se vším pomůže. Děkuji za tento přístup!


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice dobrý lékař. Chodím k němu už asi osmým rokem a jsem s ním strašně moc spokojená. Se svými problémy jsem jednu dobu lítala za obvodní, po nemocnicích a když se nevědělo co mi je, tak jsem šla k panu doktorovi Michlovi. Provedl vyšetření a díky tomu mohl nasadit léčbu, díky které se můj zdravotní stav radikálně zlepšil. Vždy mi klade na sdrce, že musím pravidelně docházet i já, aby se zdravotní stav pravidelně sledoval, ale o to je to lepší. Jde vidět zájem o každého pacienta. Jak zde bylo psáno už kolikrát tak má velice lidský přístup. Zkrátka jeden z nejlepších doktorů!


A
Ověřeny pacient

Je velmi lidský,ale nepoužívá nejnovější lékařské metody a trvá na tom,co se naučil v mládí na VŠ na medicíně a v ranné praxi


J
Ověřeny pacient

Mohu potvrdit Pan doktor Michl je velice dobrý doktor pokud je nějaký problém snaží se pomoct a vše v klidu vysvětlí jak to probíhá, do ničeho vás nenutí chodím tam už přes rok a jsem sním velice spokojený. Určitě ho doporučuji všem : Jirka.


M
Ověřeny pacient

Potvrzuji předcházející hodnocení. Pan doktor Michl je lékař na vysoké odborné úrovni. Je vynikající diagnostik s moderními vyšetřovacími a léčebnými metodami. Oceňuji u něj vysoce lidský přístup k pacientovi. Již dlouhou dobu jsem jeho vděčnou pacientkou.

Pane doktore, moc Vám za všechno děkuji.


N
Ověřeny pacient

Lidské kvality pana doktora dostatečně potvrzuje mnoho skvělých hodnocení. Když k tomu přidám jeho odbornou zdatnost, může kandidovat na nejlepšího specialistu v regionu. Pokud snad máte strach z nepříjemných vyšetření, na tomto pracovišti se opravdu nemáte čeho bát.


P

Je to lékař ne velmi vysoké úrovni. Výborný diagnostik . Skvělý člověk, příjemný a komunikativní. Vřele ho doporučuji.


M

Potvrzuji veškerá předchozí kladná hodnocení - MUDr. L. Michl řeší potíže klienta profesionálně s lidským přístupem.
Děkuji za dosavadné péči.


H
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař s pozitivním přístupem k pacientovi!


V
Ověřeny pacient

Za svůj dosavadní a mnoha nemoceni provázený život jsem poznal mnoho lékařů a to velmi rozličných kvalit a s různým přístupem k pacientům. PAN Dr. Michl patří ve všech směrech k těm nejlepším. Mě osobně velmi pomohl tam,kde ostatní již lámali hůl a výrazně zlepšil kvalitu mého života. Za to vše mu patří můj hluboký vděk a neskonalý dík. S úctou Vladislav Zapletal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti