Jungmannova 1500/3, Znojmo

Y
Umístění: Ordinace Jiný

Oceňuji profesionální i lidský přístup pana doktora, z mojí strany maximální spokojenost. Všem a všude doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Doporučuji.Jsem velmi spokojen jak s komunikací tak i se zákroky.Opravdu profi ordinace.Děkuji za ochotu.

Umístění: Ordinace Jiný

Měli jsme ohromné štěstí v neštěstí. 11ti letý syn si vyrazil na táboře horní jedničku a pohotovost měl pan doktor Lang. Byl úžasný, empatický, velice milý a určitě moc šikovný, pokusil se o nemožné, jedničku vrátil zpět a zafixoval. Zoubek drží, krásně přirostl a já už jen doufám, že synovi vydrží ještě dlouhá léta.

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem Langem a jeho tymem jsem velmi spokojena. Pan doktor je uzasny clovek, ktery i kdyz nejste objednana vas ochotne prijme a pomuze vam. I kdyz ma pan doktor plnou cekarnu pacientu ochotne a klidne mi problem vysvetlil. Je empaticky a ja jsem moc rada, ze takoveho uzasneho stomatologa mame ve Znojme.Sestricky jsou velmi prijemne.Vybaveni ordinace vse super.

Umístění: Ordinace chirurgická extrakce zubu

Dobry den,
tez jsem byl poslan od sve pani zubarky k panu doktorovi Langovi, mnel jsem z toho strasny strach protoze mi v zivote zadny zubar zuby netrhal, bal jsem se toho jako cert krize, ale ted po zkusenostech po dvou zubech mohu vrele vsem doporucit protoze je to strasne sikovny a mily zubar, sestricka take velice mila a prijemna.

Byl jsme u nej na trhani leve 8 nahore, pak mi rezal 8 vlevo dole a necitil jsem nic, jak rikam znovu proste parada a mohu jen doporucit.

Umístění: Ordinace Vytrhnutí osmiček

Byl jsem u p. Langa na vytáhnutí osmiček , bál jsem se tolik, že jsem z toho pomale týden nespal. Pan Lang je velmi šikovný, nejvíce mě byly nepříjemné umrtvovací injekce, které se hold musí přežít. Pak se šlo na věc, neuběhlo snad ani 20 sekund a p. Lang mi řekl, že už je mám venku, že už jde ránu zašít. Fakt super chirurg, kdybych mohl dám 10 hvezdiček klidně. Po novém roce jdu na další dvě osmičky furt tam je takový blbý pocit, ale už vím, že to není zas tak hrozné jak jsem očekával.

Umístění: Ordinace Vytrhnuti zubu

Muzu vrele doporucit moje doktorka me knemu poslala na vytrhnuti sestky v pravo dole ze si to netroufla mela sem dost nateklou pusu za chvili byl pryc jen ta injekce byla citit na umrtvení zaplatila sem 200 a pak ssm jeste knemu chodila tyden na čištění su spokojena

Dneska jsem absolvoval vytržení 2x osmiček v pravo a v levo na hoře. Pana Langa můžu jen doporučit. Trošku bolela umrtvovací injekce ale nic strašného. Oba zuby byly venku asi do půl minuty. Pan doktor velice příjemný a šikovný. Zákrok mě vyšel na 100 kč nejspíš platba za umrtvovací injekce.

Byla jsem k panu zubaři poslána na vyriznuti dvou osmicek a bylo to velmi dobré. Za půl hodiny hotovo. Nejvíc z celého zákroku bolela umrtvovaci injekce :-). Zákrok mě vyšel na 200 korun. Paní sestřička také velmi příjemné. Můj zubař doporučuje tohoto pana zubaře i na implantáty všeho druhu :-).