Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Komenského 187, Kolín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pana doktore musíme jen pochválit za jeho výbornou péči a ochotu o našeho syna!!!!!! Kdykoli se na něj můžeme obrátit na jeho mobilní telefon, ovšem se poradit i mimo ordinační hodiny. Skvělý přístup a vše pěkně vysvětlí. Sestřička je také moc fajn

Jsem spokojená s péčí.

Spolehlivý,ochotný odborník.

Tohoto lékaře mohu jen doporučit. Mého syna ošetřuje již 14 let, jsme s jeho péčí velmi spokojeni. Snaží se vždy najít rozumnou a šetrnou léčbu, neměli jsme však problém ani s dražšími vyšetřeními, které pan doktor bez zbytečného otálení vždy po odůvodněné obavě provede nebo Vás vypíše doporučení.
Všem mohu tohoto lékaře s čistým svědomím doporučit. A abych nezapomněla - zdravotní sestra je velmi milá, rychlá a ochotná.
Takže hodnotím celou ordinaci na "JEDNIČKU"!

Tento lékař je dokonalý odborník, o mého syna se skvěle stará již 13 let. Jsem ráda, že jsem našla výborného dětského lékaře, který nám vždy pomohl. Dokonce nám i při osobní návštěvě (pohotovost) přivezl zároveň i antibiotika, tím nám ušetřil cestu do města do lékárny. Tohoto lékaře mohu všem vřele doporučit, nikdy se nezdráhal provést veškerá potřebná vyšetření, o které jsme ho požádali !!!!

Tento doktor je velmi skvělý.....