Kristýna Šorfová (Kubíková), adiktolog Praha

Mgr. Kristýna Šorfová (Kubíková)

Uložit

přijímá nové pacienty

Adiktolog, Psychoterapeut, Dětský psycholog Více

14 názorů

Uložit

112 návštěv profilu během 30 dní
Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jeremenkova 88, Praha 4, Praha
Terapeutické centrum


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod


Zkušenosti

O mně

Jsem zakladatelkou terapeutického centra Calmea, které poskytuje komplexní péči lidem, které trápí psychické problémy. Já osobně jsem vystudovala obor...

Více


Ukončené školy

 • 1.LF UK, obor adiktologie
 • Vysoká škola zdravotnická, obor ošetřovatelství

Specializace

 • adiktolog
 • psychoterapie
 • návykové nemoci
Zobrazit více

Fotografie


Znalost jazyků

 • Angličtina

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Jeremenkova 88, Praha

1 500 Kč

Terapeutické centrumJeremenkova 88, Praha

2 000 Kč

Terapeutické centrum

Ostatní služby


Jeremenkova 88, Praha

1 500 Kč

Terapeutické centrumJeremenkova 88, Praha

1 500 Kč

Terapeutické centrumJeremenkova 88, Praha

2 000 Kč

Terapeutické centrumJeremenkova 88, Praha

2 000 Kč

Terapeutické centrumJeremenkova 88, Praha

2 000 Kč

Terapeutické centrum

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Terapeutické centrum Jiný

Paní Kristýna je za mě bezkonkurenční psychoterapeut. Je to odbornice na svém místě, která vždy rozklíčuje každý komplexní problém.
Skvěle naslouchá a zároveň aktivně radí jak situaci řešit.Nemám ráda příliš ,,strojené” psychology, kteří používají uhlazená a učebnicová slova. Přijde mi to nepřirozené a necítím se pak komfortně. Naopak paní Kristýna je velmi lidská a cítím, že se s ní mohu bavit přirozeně a často se v průběhu i zasmějeme. Mám tak pocit, že jí mohu otevřeně říct svoje myšlenky a nebojím se jí cokoliv sdělit. Už jako člověk, svým vystupováním, je pro mě doslova vzorem a inspirací ženy, jaké se i s pomocí psychoterapie snažím být. Učí mě nastavovat si osobní hranice a v každodenním životě se snažím aplikovat její rady. Je schopná řešit celou škálu problému a diagnóz a do hloubky najít kořeny vzniklých problémů.
Za mě je terapie u paní Kristýny ta nejlepší volba ať už jde o cokoliv.

M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Rozhodně doporučuji. Na každou terapii se moc těším. Paní Šorfová mi velmi pomohla a pomáhá dále, kdykoli se ozvu mimo termín online terapie, okamžitě pomůže, poradí a vždy najde termín co nejdříve. Sedí mi jako psychoterapeut, ale také hlavně jako člověk, to je podle mě důležité. Velmi příjemná, milá a ochotná

R
Ověřený profil
Umístění: Terapeutické centrum individuální psychoterapie

Dnes jsem prvně navštívila paní Kristýnku. Hned mi padla do oka svým jednáním. Milá, vtipná, přesně pojmenuje věci, jak jsou. Šla jsem k ní ve staženým žaludkem, ale po hodině jsem odcházela plná odhodlání, že všechno bude lepší.

A
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Terapeutické centrum individuální psychoterapie

Paní Kateřina je velmi chápavá a vnímavá, její rady mi velmi pomohly. Skvělý přístup. Budu se těšit na další setkání.

I
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit.

K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Terapeutické centrum individuální psychoterapie

Vřele doporučuji.
Byla jsem již na několika místech, ale nikdo se mnou nepracoval takto skvěle.
Chápající a lidská.
Všechno mi perfektně vysvětlila i zpětně.

L
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Terapeutické centrum

Uz jsem byla dva krat na terapii a vzdy kdyz odchazim tak mam motivaci se sebou neco delat a energii.

J
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Terapeutické centrum

Jsem velmi spokojený, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno – vím, na čem budeme pracovat a proč. Mohu jen doporučit.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Ahoj všichni, rád bych se podělil o zkušenosti s paní Kubíčkovou... Po své 11leté kariéře na tvrdých drogách,alkoholu a hazardu jsem dokončil 2,5 měsíční pobyt v psychiatrické léčebně. S velkým ? nad mojí budoucností, v depresích a úzkostech jsem se trápil v nejmenovaném doléčovacím centru... Pak si mě vzala pod "svá křídla" právě paní Kubíčková. Pro mě naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže mě vyslechnout a dát mi zpětnou vazbu - na individuální psychoterapie se ní se těším. Vždy mi vyjde vstříc a především má o mě starost čehož si moc vážím.

V podstatě mi dala a stále dává můj život do pořádku a díky ní jsem se vydal správnou cestou za spokojeným normálním rodinným životem.

Opravdu jste mi pomohla a stále pomáháte způsobem, který se tu v pár větách těžko popisuje. Děkuji Vám za Váš přístup a zájem o mě a můj život. Pomohla jste mi najít spoustu odpovědí a díky Vám jsem se posunul tam kde jsem dnes.

M
Ověřený profil
Umístění: Terapeutické centrum

Rád bych se podělil o několik svých poznatků. Předem musím připustit, že jsem občas zaháněl deprese a chmurné myšlenky alkoholem. Měl jsem to štěstí, že jsem se odhodlal (na doporučení dcery), jít se svými depresními problémy k odborníkovi. Dostal jsem se do péče Mgr,.Krisrýny Kubíkové a považuji to za šťastné řešení. Svým přístupem okamžitě získala moji plnou důvěru a byl jsem plně ochoten se svěřit se svými problémy. Od července k ní docházím každý týden a postupně se stala mou "téměř kamarádkou", tj. velice si jí vážím jak pro její nevšední porozumění , tak i starostlivou péči (dokonce se například stará, jestli mám ještě dost léků apod).
Projevuje i zájem o mé koníčky, prohlédla si moji dost rozsáhlou sbírku známek, loutky vyrobené pro vnučku, modely letadel a vrtulníků, probírali jsme i společný zájem - pěstování kaktusů. Zkrátka umožnila mi cítit se jako hodnotný člověk - depresivní potíže zmizely a na alkohol už ani nepomyslím.
Obdivuji její péči a přístup a kdybych se chtěl stavět chytrým, doporučil bych ji každému, kdo se chce zbavit stereotypu dosavadního života najít novou motivaci a klid.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
dcera, 12 let se cítí být klukem (první náznaky o cca před rokem) - během pandemie hltala informace o LGBT a dalších komunitách, sleduje Anime (kde jsou postavy na první pohled neurčitého pohlaví), atd. Puberta (fyzické změny - prsa, menstruace) přišla už v 10 letech a nebyla pro ní příjemná, nyní se spíše straní kolektivu. O jejích pocitech (že se cítí být klukem) spolu mluvíme, má načteno (z důvěryhodných zdrojů) o případné přeměně.
Potřebovala bych poradit, zda bychom měly jít k psychologovi/psychiatrovi nebo k sexuologovi........sice ji podporuji, ale zároveň vysvětluji, že se ještě fyzicky i psychicky vyvýjí a tyto pocity nemusí být konečné.
Prosím tedy o radu, jak nejlépe postupovat.
Děkuji.

Dobrý den,

Pokud má dcerka i jiné problémy, např. úzkosti, problémy v kolektivu, je často smutná, špatně spí apod., obraťte se na psychoterapeuta nebo psychologa. Ten její stav posoudí a vyhodnotí, zda je potřeba další péče.

Mgr. Kristýna Šorfová (Kubíková)

Dobrý den, žiji s přítelem a se svým synem cca 3 roky (8 let). Vše bylo prozatím bez problémů. Syn se pravidelně vídá i s otcem, bydlíme kousek od sebe, i my jako dospělí máme dobré vztahy. Pár dní zpět se ale synovo chování velmi změnilo. Má špatné výsledky ve škole, je velice nepozorný, mermomocí neustále hledá kamarády, ale jak chce být středem pozornosti za každou cenu, děti ho přestávají chtít. Na jeho chování si stěžuje už i paní učitelka - je nepozorný, negativní, vůbec nerespektuje autoritu dospělého, odmlouvá, vymýšlí si bolesti břicha, hlavy, apod., abych pro něj přijela do školy. Vygradovalo to tento týden, kdy na mě byl vyloženě sprostý, odmítal spolupracovat (vypracovat jednoduchý úkol), ale opravdu šíleným způsobem. Navrhla jsem, že zavoláme taťkovi, aby tedy úkol zkusili spolu a pobyli spolu. Nutno podotknout, že s otcem většinou tráví pár hodin týdně (jednou v týdnu po škole, jednou o víkendu odpoledne). Většinou se mu k němu moc nechce, že to bude nuda, že co budeme s přítelem dělat my.. Najednou po tomto zmíněném incidentu je otec ten lepší, chce být s ním a mně doslova terorizuje slovy typu: u táty je to lepší, tátovi tohle nevadí, učí se mi s ním líp, protože na mě neřve (já ale neřvu, já jsem opravdu trpělivá), lépe se mi u něj otevírají dveře, po tobě se mi stejně ani nestýská,apod. Přitom my jsme na sebe tak strašně zvyklí, nebyli jsme bez sebe nikdy více jak 2 dny, vyloženě jsme měli hezký vztah, vřelý, srdečný.. nevím, co se stalo, ale jsem z toho opravdu na nervy. Chápu, že nemohu soupeřit s otcem dítěte, ani nechci, ale zase nechci být "trestána" vlastně ani nevím za co. Aby najednou, z ničeho nic, se mnou nechtěl být, vlastně bezdůvodně, aby vyzdvihoval otce, ke kterému ještě nedávno ani nechtěl chodit.. to nechápu. Včera jsem mu ke Dni dětí dala dárek a on mi ho po chvilce vracel, že ho nechce. Vyloženě to vypadá, že mi chce vědomě ublížit, protože vidí, jak jsem na něm až závislá, jak mě to ničí.. proč to dělá a jak se já mám chovat? Určitě je správně, aby trávil více času s otcem, ale proč k tomu musí mít ty průpovídky typu - s tátou je to vlastně lepší, ty mi kupuješ jen malé věci (přitom otec nekupuje opravdu nic, ..). Cítím, že tohle dlouhodobě nesnesu :( Děkuji, Soňa

Dobrý den, Soňo.

Odpověď na Váš dotaz je velmi složitá. Zkuste určitě se synem otevřeně mluvit. O tom, co ho štve, kde vidí problém. Naslouchejte mu v klidu, snažte se pochopit jeho sdělení. Ovlivňující může být rodinná anamnéza, tedy jaký je tatínek, jaká je maminka, zda nepodědil např. úzkostnou poruchu. Píšete, že jste na něm závislá, což pro něj může znamenat nedostatek soukromí. V tomto věku ho děti potřebují, chtějí získávat vlastní zodpovědnost. Pokud je matka příliš pečující, může to dítě naopak zodpovědnosti zbavovat. Pokud máte zájem, zavolejte mi, můžeme to probrat.

Mgr. Kristýna Šorfová (Kubíková)

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Jsem zakladatelkou terapeutického centra Calmea, které poskytuje komplexní péči lidem, které trápí psychické problémy. Já osobně jsem vystudovala obor...

Více


Ukončené školy

 • 1.LF UK, obor adiktologie
 • Vysoká škola zdravotnická, obor ošetřovatelství

Ceny ZnamyLekar.cz


Specializace

 • adiktolog
 • psychoterapie
 • návykové nemoci
Zobrazit více

Stáže

 • Terapeutická komunita Vršíček (Vršíček, 2017)
 • Sananim (Praha, 2018)
 • Drop In (Praha, 2018)
Zobrazit více

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

 • Angličtina

Účty sociálních médií