Kristýna Šorfová (Kubíková), adiktolog Praha

Jeremenkova 88, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online

Párová konzultace (80 minut)

Psychoterapie o víkendech a svátcích +2 Více

Psychotherapy in English (50 minutes)

Párová psychoterapie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Platba se hradí převodem na účet č. *********/****. Nejlépe před terapií nebo ihned po ní.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Jsem zakladatelkou terapeutického centra Calmea, které poskytuje komplexní péči lidem, které trápí psychické problémy. Já osobně jsem vystudovala obor...

• Bulimie

• návykové nemoci

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Konzultace online

Rozhodně doporučuji. Na každou terapii se moc těším. Paní Šorfová mi velmi pomohla a pomáhá dále, kdykoli se ozvu mimo termín online terapie, okamžitě pomůže, poradí a vždy najde termín co nejdříve. Sedí mi jako psychoterapeut, ale také hlavně jako člověk, to je podle mě důležité. Velmi příjemná, milá a ochotná

Umístění: Terapeutické centrum individuální psychoterapie

Dnes jsem prvně navštívila paní Kristýnku. Hned mi padla do oka svým jednáním. Milá, vtipná, přesně pojmenuje věci, jak jsou. Šla jsem k ní ve staženým žaludkem, ale po hodině jsem odcházela plná odhodlání, že všechno bude lepší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum individuální psychoterapie

Paní Kateřina je velmi chápavá a vnímavá, její rady mi velmi pomohly. Skvělý přístup. Budu se těšit na další setkání.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit.

Vřele doporučuji.
Byla jsem již na několika místech, ale nikdo se mnou nepracoval takto skvěle.
Chápající a lidská.
Všechno mi perfektně vysvětlila i zpětně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum

Uz jsem byla dva krat na terapii a vzdy kdyz odchazim tak mam motivaci se sebou neco delat a energii.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum

Jsem velmi spokojený, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno – vím, na čem budeme pracovat a proč. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Ahoj všichni, rád bych se podělil o zkušenosti s paní Kubíčkovou... Po své 11leté kariéře na tvrdých drogách,alkoholu a hazardu jsem dokončil 2,5 měsíční pobyt v psychiatrické léčebně. S velkým ? nad mojí budoucností, v depresích a úzkostech jsem se trápil v nejmenovaném doléčovacím centru... Pak si mě vzala pod "svá křídla" právě paní Kubíčková. Pro mě naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže mě vyslechnout a dát mi zpětnou vazbu - na individuální psychoterapie se ní se těším. Vždy mi vyjde vstříc a především má o mě starost čehož si moc vážím.

V podstatě mi dala a stále dává můj život do pořádku a díky ní jsem se vydal správnou cestou za spokojeným normálním rodinným životem.

Opravdu jste mi pomohla a stále pomáháte způsobem, který se tu v pár větách těžko popisuje. Děkuji Vám za Váš přístup a zájem o mě a můj život. Pomohla jste mi najít spoustu odpovědí a díky Vám jsem se posunul tam kde jsem dnes.

Umístění: Terapeutické centrum

Rád bych se podělil o několik svých poznatků. Předem musím připustit, že jsem občas zaháněl deprese a chmurné myšlenky alkoholem. Měl jsem to štěstí, že jsem se odhodlal (na doporučení dcery), jít se svými depresními problémy k odborníkovi. Dostal jsem se do péče Mgr,.Krisrýny Kubíkové a považuji to za šťastné řešení. Svým přístupem okamžitě získala moji plnou důvěru a byl jsem plně ochoten se svěřit se svými problémy. Od července k ní docházím každý týden a postupně se stala mou "téměř kamarádkou", tj. velice si jí vážím jak pro její nevšední porozumění , tak i starostlivou péči (dokonce se například stará, jestli mám ještě dost léků apod).
Projevuje i zájem o mé koníčky, prohlédla si moji dost rozsáhlou sbírku známek, loutky vyrobené pro vnučku, modely letadel a vrtulníků, probírali jsme i společný zájem - pěstování kaktusů. Zkrátka umožnila mi cítit se jako hodnotný člověk - depresivní potíže zmizely a na alkohol už ani nepomyslím.
Obdivuji její péči a přístup a kdybych se chtěl stavět chytrým, doporučil bych ji každému, kdo se chce zbavit stereotypu dosavadního života najít novou motivaci a klid.

Umístění: jiné místo Jiný

Po negativních zkušenostech s 15 terapeuty jsem konečně našla někoho, kdo mi dokázal pomoci. Paní terapeutka je velmi sympatická, empatická, vstřícná, porozumí Vašim problémům, pomůže najít správné řešení, poradí, co dělat v určitých situacích, žádný problém nepodceňuje, jako to bylo u předešlých terapeutů. Za velmi krátkou dobu se díky ní z hodně uplakané zraněné holky stala sebevědomá a ŠŤASTNÁ holka s jasnými cíli.
Takže opravdu jen a jen doporučuji, nevytkla bych jedinou věc a za sebe mnohokrát děkuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, moje vnučka, 22let, má těžké psichické problémy, začalo to poruchou příjmu potravy, zdravou výživou, velkým tréninkem. Nenį úplně hubená, ale má špatnou pleť, je smutná, skováva se i doma.Studuje vysokou školu,učį se neustále, z výborných výsledků se neraduje. Nechce o svých problémech s nikým mluvit.

Dobrý den. Dokud vaši vnučku neuvidim, nejsem schopna posoudit závažnost jejího stavu. Pokud se ale trápí, potřebuje odbornou pomoc. Zkuste ji motivovat k návštěvě psychiatra nebo psychoterapeuta. Přesvědčete ji o tom, ze jedna návštěva odborníka ji nijak nezatizi. Jedna se většinou o hodinovou návštěvu. Pokud chcete, ozvěte se, zodpovim vam, co budete potřebovat.

Mgr. Kristýna Šorfová (Kubíková)

Dobrý den, včera jsem zde položila dvě otázky. Pokud to bude možné, byla bych moc ráda, kdyby vzhledem k mým úzkostem nebyly otázky zveřejněny na webových stránkách, ale obdržela bych odpověď pouze na e-mail. Pokud to možné nebude a odpověď by nebylo možné zaslat na e-mail, přesto bych Vás poprosila o nezveřejňování mých otázek na webu. Moc Vám děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Dobrý den, Vaše otázky jsem nečetla, ale pokud trpíte uzkosti, zavolejte nebo napište. Snad Vám poradím.

• Bulimie

• adiktolog
  • psychoterapie
  • návykové nemoci

Stáže

• Terapeutická komunita Vršíček (Vršíček, 2017)
  • Sananim (Praha, 2018)
  • Drop In (Praha, 2018)