U Smaltovny 19, Praha 7, Praha

Partnerská psychoterapie • 1 400 Kč

Psychologické poradenství • 500 Kč

Online psychoterapie • 800 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Převodem na účet. Do zprávy pro příjemce zadejte své jméno a datum konzultace. To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

1 200 Kč

Online consultations

1 400 Kč

500 Kč

Terapie s Kristýnou

Specializuji se na individuální terapie a koučink. Věřím, že respektující vztah terapeuta a klienta je klíčem ke spolupráci. Pomocí aktivního naslouch...

Léčené nemoci

• Emocionální krize
  • Krize
  • Pracovní krize
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  • Systemický Institut, s.r.o.

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kristýnu vřele doporučuji.
Je nesmírně empatická a umí vytvořit prostředí, kde se už od začátku dobře mluví i o méně příjemných věcech. Je mi sympatický její přístup na pomezí terapie a koučinku. Vede mě k tomu se nad problémy nejen zamyslet, ale taky je aktivně řešit. To všechno dělá opravdu citlivě a s rozmyslem. Mám pocit, že mě každá terapie s Kristýnou osobnostně posouvá a pomáhá mi najít způsoby, jak řešit těžké situace v každodenním životě.
Navíc se s ní jednoduše komunikuje a je to celkově velmi sympatická a zajímavá osoba.

Umístění: Terapie s Kristýnou individuální psychoterapie

Kristýna je skvělý posluchač. Její schopnost naslouchat a vcítit se do mé situace mě uklidňuje. Nikdy se necítím souzená. Naopak mám vždy pocit přijetí a respektu, bez ohledu na to, jaká témata s ní řeším nebo probírám. Nejenže mi pomáhá porozumět svým emocím a překonat obtížné situace, ale také mi poskytuje nástroje a strategie, jak se vyrovnat se stresujícími situacemi ve svém životě. JJsem vděčná za to, že mám možnost pracovat s ní pracovat. Její profesionalita, empatie a schopnost vytvořit prostředí bezpečí a důvěry mi pomáhají projít obtížnými časy a vyrovnat se s emocionálními výzvami. Doporučuji každému, kdo hledá podporu a porozumění ve své cestě k duševnímu zdraví a osobnímu rozvoji.

Bc. Kristýna Rauchová

Moc děkuji, Eliško, je mi ctí Vás doprovázet na cestě osobního rozvoje a poznání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Terapie s Kristýnou individuální psychoterapie

Milá a empatická terapeutka, která mi již v mnohém pomohla a to během pár sezení.

Citlivý přístup, snaha porozumět problému komplexně a do hloubky. Během sezení panovala příjemná atmosféra.

Umístění: Terapie s Kristýnou Individuální psychoterapie (50 minut)

Naše sezení mě moc baví. Je to pro mne ideální kombinace terapie v osobní rovině i koučování do profesionálního života. Schopnost naslouchat, citlivý přístup a profesionalita je samozřejmostí. Vřele doporučuji.

Umístění: Terapie s Kristýnou Individuální psychoterapie (50 minut)

Citlivý a profesionální přístup. Mohu jedině doporučit.

Bc. Kristýna Rauchová

Moc děkuji za zpětnou vazbu.