Ord. praktického lékaře pro dospělé
Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

U paní doktorky jsem vedená od svých 19 let, tedy skoro 15 let. Nikdy se mi za tu dobu nestalo, že by byla ona nebo sestřičky nepříjemné, vyšetření je vždy pečlivé a léčba účinná, navíc jsou všichni moc milí a hodní.

Jsem u ní asi 6 let,vždy perfektní milá a hlavně velice pozorná. před tím jsem byl 35 let u obvodního v Mas.nemocnici.:A TO BYLA HRUZA,4hod čekání uplně běžná věc a léčení od stolu to nepřeju nikomu. A jednání sester je pro mne vždy:NEJ!!!. Nejlepší Ordinace co jsem kdy ve svých 63.letech poznal.

Všichni tuto doktorku chválí, bohužel, já musela přejít jinam. Paní doktorce jsem šla 2x za půl roku s tím, že mě bolí v krku, mandle mám jako tenisáky a v nich čepy. Lékařka se mi podívala do krku, řekla, že simuluji. Krev nevzala, ani výtěr mi neudělala. Po druhé návštěvě obvodní lékařky jsem, asi po týdnu, šla k zubařce, že mi krvácejí dásně, Dr. se zhrozila mých mandlí a okamžitě mě poslala na výtěr, měla jsem stafylokoka a streptokoka, který mi rozjel i paradontózu. Takže velmi špatná zkušenost :( Naopak sestřička velice vstřícná a milá.

Vždy ví, jak reagovat na situaci, sestřička je moc milá, ochotná a pamatuje si mě, i když se tam objevím jednou za uherák.. Ale už nebere nové pacienty, ani se nedivím, všichni chtějí k ní :-)

Jsem velice spokojená, Zaráží mě zde některé názory na sestru. Právě ona mi pohopla s předoperační prohlídkou, Kvůli mému panickému strachu z jehel byla při odběru nesmírně trpělivá a snažila se mi to ulehčit jak jen to šlo. Po asi 30 minutách mých závratí se povedlo a opravdu jen díky přístupu sestry, Byla nesmírně chápavá, trpělivá a hodná, za to velice děkuji

nejlepší

Zodpovědná, důkladná, profesionální přístup.

Opravdu profesionální milá lékařka, která vás vždy vyslechne, pečlivě vyšetří a když je potřeba, bez váhání vás pošle ke specialistovi. Ještě že ji mám.

Skvělá.

VELMI DOBRA DOKTORKA MA SKUTECNĚ ZAJEM O PACIENTY DOPORUCUJI!!!