Adresa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Osvobození 21, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Kvůli kojení vážení

Narodila se mi dcera jsem s paní doktorkou moc spokojená upřímná příjemná sestřička skvělá i paní doktorka doporučuji dalším maminkám choďte k paní doktorce poradi je ochotna

L
Ověřený profil
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Hrozný přístup sestřičky,která se chová,jako kdyby to tam vedla hlavně ona.Laxní přistup paní doktorky,podle které není možné,aby dítko mělo NU po očkování a následné celkové ignorování autistických příznaků mé dcerky s tim,že to řeší až od tří let,což mne už přesvědčilo,že u ní být prostě nechci.Nehledě na to,že na mokvající vyrážku nám řekla,že to bude dobrý..Jsem ráda,že jsem odešla..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Holky jsou super, hodné a děti si umějí získat. Ovšem všechno je v pohodě, až do chvíle kdy děti mají problém. Problematické projevy doktorka přechází, že to není tak vážné, že uvidíme, že se to pořeší samo ... atp... a když bez jejího doporučení jdete za odborníkem (rehabilitační, kožní, imunolog..), tak se zhrozí, že jdeme tak pozdě...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřený profil

S pani doktorkou jsme velmi spokojene, s dcerou tam chodim od narozeni tj 7 let a jsem naprosto spokojena.Nemenila bych za nic prestoze musime dojizdet.


Ověřený profil

Codila jsem 4 roky s dcerou že ji bolí nohy-záda-vždy odpověd musí chodit rovně-občas rehabku dala ale speciál. vyšetřeni né.Tak jsem ji objednala sama k ortopédovi do Ustí a bum- zkusil vložky specil. vyrobené-rehabku a když nic neopomohlo -z rentgenu zjistil genetickou vadu prstua celé plosky-nutná operace obou noh-nyni po operaci v Semilech a začíná chodit bez berlí-ulevilo se ji hodně-nyni čká ještě druhou nohu operace-Už nebude aspon trpět bolestmi a ničit si nohy a to stačil jen rentgen a specialista-bohužel kdybych čekala dál-nevim co by dceru čekalo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

my moc spokejeni nejsme...připadam si vždy jak pitomec když tam jdu...už dvakrat jsme tam byli s vyražkou a řekla že to nic neni..pak sem zasahla sama a bum kožní řekla že je to atopickej exem...byla jsem tam dvakrat s horečkama ještě před vstupem sem male v čekarne změřila horečku vždy měla přes 38..když jsme dorazili do ordinace sestra ji změřila tim pitomim digitalnim(mame ho i u nas na oddeleni a vim že měři špatne)a mala na něm měla 36,8..ptam se sestry jak je to možne a ona se na me usměje a odpovi mno asi to hodně rychle srazila..vubec nebrala v potas že ta mala tu horečku ma udělala ze mě pitomce ktery si vymyšli..tak si tam pokažde když tam přijdu připadam jak blbec...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Moc hodná paní doktorka i sestřička,příjemné prostředí milé jednání..Jsem moc ráda,že jsme se k paní doktorce dostali..Kéž by bylo takových lidiček víc...


S léčbou i péčí paní doktorky jsem velice spokojena. Má velmi hezký přístup k dětem, hezké prostředí a výbornou zdravotní sestru.


Vstřícná, milá, ochotná a naslouchající lékařka. Výborné odborné znalosti.


R
Ověřený profil

Nejlepší dětská lékařka,kterou jsem kdy poznala,velmi milý přístup k dětem i rodičům,první paní doktorka,kdy nemám pocit,že zase otravuji,jak mi bylo i řečeno,raději přijít i zbytečně než pozdě,vždyť naše děti za to přeci stojí,mockrát děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu