MUDr. Balíková Iva
Prostřední ul. 791, Hostivice

K paní doktorce chodíme již řadu let celá rodina. Je velmi empatická. Skvělá k dětem, které k ní chodí od mala. Nespěchá na ně a hledá kompromis, jak dítě prohlédnout v klidu. Za to jsem velmi vděčná. Nedám na ni dopustit a že se třeba čeká chvíli, to se stává a stojí to za to. Sestřička je také velmi milá a s dětmi vždy prohodí alespoň par slov, aby se uvolnila atmosféra.

Umístění: jiné místo ošetření kořenových kanálků

Navštěvuji už třetím rokem a jsem nadmíru spokojen. Paní doktorka Klára Balíková je opravdový profesionál s velice milým přístupem. Každý svůj krok mi paní doktorka vždy dopředu vysvětlí a pracuje opravdu citlivě, takže po letech strávených u inkvizičních zubařů jsem se přestal ošetření bát. Ordinaci paní doktorky rovněž navštěvují moje dvě malé děti ke kterým má doslova kamarádský přístup. Děti se tam dokonce těší:)
Paní doktorku můžu s čistým svědomím každému doporučit.

Hodnocení po první návštěvě, v dobře zařízené a čisté ordinaci u mladé paní doktorky, můžu hodnotit jako výrobny.
Doktorka s každým ošetřením se zlepšuje. Zkušenosti přicházejí s dalším pacientem, kterého ošetři. Je šetrná, vstřícná a umí svojí práci.

Rozhodně nedoporučuji jako zubaře pro děti! Paní doktorka je velmi mladá a k dětem nemá (ještě) evidentně žádný vztah.
Přišla jsme s 18 měsíčním synem na preventivní prohlídku - syn nijak neoslovila, aby ho přivítala, na mou otázku, zda mám syna dát na křeslo samotného nebo ho vzít na klín, mi odpověděla To nevím, to se ho zeptejte, jak chce.
Nejvíc mě ale "dostala" tím, že když následně prohlížela zuby mě a syn mi na klíně začal kňourat, ho dost nevybíravě okřikla No nezlob! ačkoli o žádné zlobení rozhodně nešlo, navíc nerozumím, proč by měla okřikovat cizí dítě, které se vzhledem ke svému věku chová naprosto normálně a rozhodně nijak nevyvádí.
Ihned po návratu domů jsem nás přehlásila jinam

Paní doktorka je velice vnímavá a dokáže se vcítit do svého pacienta. Každý jednotlivý krok dopředu vysvětlí. Ordinace je velice dobře a moderně vybavená a používaný materiál odpovídá 21. století, což není vždy pravidlem. Vřele doporučuji a děkuji za péči.