MUDr. Kiriakopulos Georges

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Samostatná ordinace PL pro dospělé
1. máje 1000, Rožnov pod Radhoštěm

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný

Katastrofální přístup k těžce nemocnému pacientovi. Absolutní lhostejnost, arogance. Čekací doba v čekárně běžně 2 a více hod. i když jste řádně objednaný. Konzultace absolutně o ničem.

Po zkušenosti mohu říct - výborný diagnostik. Je fakt, že toho moc nenamluví, ale.. nepotřebuji doktora, který se rád poslouchá.

Vynikající lékař ,velmi pomohl a stále pomáhá mi i mým blízkým ku naprosté spokojenosti.Znalý lékař ,který si na nic nehraje. Stejně tak zdrav. sestřičky mi vždy vyjdou vstříc.
Klobouk smekám ,naprostá spokojenost ,neměnil bych.
Tímto obrovský dík výše zmíněným :-)
D.H.

Jo, je velmi slabý, už pochoval dost lidí i mladých, ať se nad tím zamyslí, jestli pomáhá nebo škodí ! Žezlo ať přenechá raději mladším doktorům a jde na důchod...

Vynikající diagnostik a výborný lékař. Ještě se mi nestalo, že by mne léčil špatně.

pan doktor je skvely odbornik. ja i cela ma rodina jsme maximalne spokojeni. nechapu, jak tady lide mohou o nem napsat byt jen pul kriveho slova...ale asi jako vsude, nekomu muze byt nesympaticky, nekomu sympaticky...ale diagnostikovat a lecit to on umi...

co potrebujeme mame na vazne nemoci vam napise doporuceni k odbornemu lekari tam prece zalezi na postupu lecby nemuzete prece chtit po praktickem lekari aby vas vylecil nebo vam napsal lek ktery stejne nemuze napsat

Byl jsem na operaci s ramenem.Po třech týdnech od operace mi tvrdil,že na západě se s tím déle nemarodí,ať jdu do práce,aniž jse mi na to podíval.Děsný přístup!!!Ať jde raději dělat do Řecka za svými,tam je potřeba přísné doktory.K

Katastrofa, katastrofa a nic než katastrofa!Nechápu, že tomuto rádoby lékaři už dávno lékařská komora nezákazala ordinovat. Jeho pacienti trpí a je mi jich líto. Je neochotný, arogantní a uráží pacienty. Kdo od něho uteče, vyhraje!

úplně se mi příčí psát o něm jako o doktorovi. Možná jako já pozná rýmu, ale když je člověk smrtelně nemocný tak ho zrovna háže do mrtvol. nezajem a neochota. Chybí mu důstojnost k lidem těžce nemocným. Přece jsou jiné nemoci než je nachlazení.