Ordinace pro děti a dorost
alej Svobody 60, Plzeň

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

Nejhorší pediatr v Plzni , vůbec nedoporučuji, arogantní, drza, zapomíná .I když byli děti nemocní, tak je posílala do školy, a potom mi volali se školy, proč posílám děti do školy nemocné. Takže sme to řešili přes pohotovost atd... A finále bylo, že se špatně staráme. Fakt, vůbec nedoporučuji, obejít obloukem.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

chodim k paní doktorce se synem od narozeni (6let) a nyni i s dcerou (3roky) a az doposud bylo vse v celku v poradku jelikoz jsme neresili nic moc vaznejsiho jen prevenci a ockovani zbyle kaslicky,rymycky atd jsme si lecili doma sami.Nyni ale hledam pro sve deti jineho pediatra. Po te co pani doktorka napsala nasi male antibiotika do dvou dnu mi dcerka zkoncila v nemocnici s horeckami a krecemi v brisku kdy skoro trictvrte hodiny v kuse plakala.V nemocni po vsech vysetrenich a laboratori zjistili ze zadna antibiotika mit nemela a diagnoza kterou pani doktorka urcila se neprokazala a antibiotika ji tedy pouze uskodila. Takze z antibiotik ktera mela mit dcerka na 10 dni po 12h nastesti mela pouze 3 tabletky a vic nam rekla jak detska v nemocnici tak chirurg detskeho oddeleni at nedavame a dcerka zustala bez jakyhkoli obtizi. K pani doktorce jsme duveru,je velice mila,prijemna,snazi se vysvetlovat a i sestricka v ordinaci je vzdy usmevava ale po tomto incidentu uz se bohuzel o zadne duvere mluvit neda. Jsme velice zklamani

K paní doktorce jsem chodil již jako klučina na základní škole a její přístup byl vždy takový jaký jsem si zasloužil. Což znamenalo , že když jsem nedodržoval léčebný postup byla ke mě taková jak, jsem si zasloužil. Dnes po 25 letech musím uznat její přednosti a kvality. Bydlím na Šumavě a jezdím s dětmi (4 a 7 let) za rodiči do Plzně. Syn má problémy s laryngitýdou a paní doktorka mu pomohla profesionálním způsobem jí vlastním (Naše lékařka nám naordinuje mukosolvan a paralen). Navíc jeho fobii z injekcí překonala neskutečným přístupem profesionála, který dokáže využít svou dlouholetou praxi. Co se týká paní sestřičky , nemohla si paní doktorka vybrat lépe. Paní doktorko děkuji za váš příástup

Zajímalo by mě jak vůbec taková doktorka může léčit!!!Byla jsem tam s dcerou po pár letech, kdy už jsem zapoměla její přístup. Je to záskok naší paní doktorky. K dceři nepříjemná , arogantí, mě sdělila ať dceru naučím dýchat.Malé dítě musí rozbrečet a spolehlivě zajistit, že už nikdy k žádnému lékaři nebude chtít jít.

ja sem z detma k nij chodila 6 let, a bylo dobry kdyz jsem z cerov par krat za rok přišla na kontrolu, a kdyz semi narodilo dalše dite tak bylo nemocny((( fyrt rima, kašel a hodne dalšich vec kteri komentovat nebydu, z tim ona poradit nemogla nebo antibiotika nebo na pohotovost nas posilala a vzdy jsme špatně skoncylu((( a vzdy my zekla ze zatohle všehno muzju jen ja ze nic nevim a jsem špatna matka, bylo my hrozně špate z togo a byla jsem i sama nemocna(z detma se chovat neumi vubec, deti je nemai rada. nedoporucuju

nejhorší pediatr v Plzni.Stále dává dokola ATB, třeba i jen preventivně.Nedoporučuji!!!! V Plzni je spousta výborných pediatrů.Už jen její vybavení ordinace svědčí o úrovni léčení.Nemá ani CRP přístroj,což je dnes běžné vybavení pediatra.

Katastrofa!! Prosím budoucí maminky, aby velice silně zvážili výběr svého pediatra, tato paní Dr. je pro mě v 21. století nepřijatelná jak pro její nadřazený přístup tak neschopnost léčit.

S mojí dcerou jsem k paní doktorce přišla již před časem a mohu jen vyjádřit spokojenost s péčí a přístupem. Vždy se mi snažila pomoci a malou co nejdříve a co nejlépe uzdravit. Já jsem také pracující maminka a opravdu si myslím,že když dítě trpí horečkou a dlohotrvajícím kašlem , tak je lepší dát mu léky aby bylo brzy zdravé, než se trápit i třeba 3 týdny s kašlem a pak skončit se zápalem plic, jako se to stalo mé kamarádce s jejím synem. Ta se také divila, že máme ATB, ale my už byly zdravé a její syn bohužel musel brát ATB 14 dní a daleko silnější. Mě osobně paní doktorka vyhovuje a jsem u ní ráda. Nechali jsme si od paní doktorky poradit a teď pijeme sáčky na podporu imunity a musím říci, že tuto zimu jsme bez jakéhokoliv nachlazení a potíží!!! Děkujeme paní doktorko za Vaši péči.

Paní dr je moc milá, byla jsem spokojená dokud jsme ovšem nenarazily na problém. Po týdením převážení miminka a zjištění, že dcerka přibrala méně než je v tabulce, mi ihned nasadila příkrmy (umělé mléko). Neposlechla jsem a kojila do půl roku plně a až do roka a čtvrt, kdy jsem přestala kojit ze své vůle. Při rýmě, kterou měla dcerka déle než norma, jsem pro ni dostala antibiotika, aniž by udělala výtěr nebo cokoliv. ATB nezabraly, ale krk se zdál být dle dr v pořádku, udělala tedy výtěr, výsledky byly prý otřesné, takže krk asi v pořádku nebyl. A dostala jsem pro dceru nová antibiotika. Po těchto zkušenostech jsem od pí dr odešla k jiné. Nová paní dr se vůbec nedá srovnávat. Profesionalita jsem viděla skoro ode dveří, u pí Řezáčové bych si dala spíš kafíčko než se léčila.

Bohužel jsme k této doktorce před třei měsíci přešla - nic netušíc... Za tu krátkou dobu má můj synek čtvrtá antibiotika. Na noc půlku diazepanu jako prevenci křečí KDYBY dostal horečku :-((