Mgr.

Kateřina Koch

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

Zkušenosti a dovednosti

• Magisterské studium fyzioterapie jsem absolvovala s vyznamenáním na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Jsem aktivní sportovkyní, a proto je správná funkce pohybového systému zároveň i mým koníčkem. Své vzdělání neustále rozšiřuji na odborných kurzech a seminářích. Vystudovala jsem tříleté studium Jógy a jógové terapie na FTVS UK a jsem instruktorem jógy I. třídy. V terapii funkčních poruch pohybového aparátu využívám především techniky založené na principu vývojové kineziologie jako je Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře a další.

Věřím, že společně odhalíme a odstraníme pravou příčinu Vašich obtíží a že naleznete možnosti, jak se svým tělem pracovat, abyste se cítili lépe.

Vlastním platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (tzv. REGISTRACE) podle kreditního systému (dle zákona 96/2004Sb. ve znění vyhl. č. 4/2010Sb.)

• fyzioterapeut

Nemoci

• bolesti šlach
  • bolesti kloubů
  • bolesti v pánevní oblasti
  • bolesti zad
  • funkční sterilita
  • bolestivá menstruace
  • blokády žeber

Services

Fyzioterapie Levitas s. r. o.

Tererova 1358, 149 00 Praha, hl. město Praha

Fyzioterapie s rázovou vlnou od 1 100 kč
Terapie rázovou vlnou od 500 kč
Kineziotaping od 150 kč

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

bolesti pravého ramene

Dobrý den, je mi 37 let a jsem, muž s určitými překážky se věnuje gymu, teď cca 2 měsíce necvičím,ale chci znovu začít.nic mně bolí mé pravé rameno když je zvednu ruka na od úrovně rameno. dále pravý loket. Je možné si u vás domluvit prohlídku? děkuji
Kateřina Koch Fyzioterapeut Praha
Dobrý den, vyšetření je určitě možné si domluvit, doporučuji online objednávací systém, který najdete na našich stránkách Levitas. Zde se Vám zobrazí volné termíny k objednání.

Hodnocení pacientů