Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zámecká 8/169, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím něco přes rok a musím říct, že jsem velmi spokojená. Dle mě je to velmi empatický člověk a ví co dělá.

R
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je občas mírně přísná, občas kapánek nepříjemná. Člověk při návštěvě u ní nikdy přesně neví, v jaké náladě ho "přivítá"... Když se nedej bůh přiznáte, že jste něco opomenuli (vyšetření u odborníka ke kterému se vám nechce, nestihli jste ho, opomenuli), je na vás nepříjemná... Trocha pochopení z její strany by bylo lepší...
Někdy je nutno trochu déle čekat... většinou se to ale dá vydržet... znám delší čekání...
Na druhou stranu, když je zdravotní obtíž, pečlivě vyšetří, zašle k odborníkovi - v tomto není co vytknout.

Jednu hvězdu jsem ubral za něco co se dá nazvat "náladovost", a fakt, že vám nepřipomene (doktorka ani sestra), kdy máte preventivní vyšetření - musíte sami přijít a připomenout se...

K
Ověřeny pacient

Chodím k paní lékařce velmi dlouho, nemám, co bych mohla vytknout. Je velmi profesionální, stále se poctivě dovzdělává, díky ní mám naprosto zdravý život.

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím déle než 15 let, nikdy jsem neměl problém a vždy se mnou jednala profesionálně a vlídně. Některé zdejší názory, jak je náladová apod. nechápu, nikdy jsem nic takového nepozoroval.

O
Ověřeny pacient

Vstřícná, hledá příčinu, nic nenechá náhodě.Pacient není pro ni jen jeden v řadě. Stejně příjemná je i sestřička.

H
Ověřeny pacient

Lidská,příjemná,pochopí pacienta v jeho problémech,povzbudí,přímá,úpřimná

H

Od Honkové jsem odešla, nezažila jsem v životě tak arogantní jednání, mluví s Váma jako s parchantem, na její otázky, aby se člověk bál odpovědět, v ten moment máte strach cokoliv říct že Vám je ...nedej bože jak se něco nedaří vyléčit nebo přijít na to, už jste zvláštní a stejně Vám nedokáže pomoci, to že mi napíše doporučení k specialistovi, neznamená že je dobrý lékař .... nevím, či je to tím, že nemám titul nebo něco podobného, nechápu ..... je mi jedno kdo má jakou náladu, každý máme svůj den, ale abych pokaždé odcházela znechucená a naštvaná, že jsem tam musela jít a obtěžovat jí s něčím, mi nepříjde normální ....
Nepochopím, jak taková skvělá sestřička může vycházet s paní doktorkou .... že to vůbec vydrží ....
Přestoupila jsem k jinému lékaři a jsem neskutečně překvapená, jaký je mezi nimi rozdíl ... nechci už v životě potkat takového doktora! Lékaři jsou od toho,aby léčili, né aby Vám zkazili den a Vy jste odcházeli s pocitem, že jste vlastně simulant - protože Vám nemůže přijít na to co Vám je !

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojení. Vždycky je milá a nic nechce zanedbat. Velká spokojenost!

velmi příjemná

Milá, vstřícná, rychlá, inteligentní, poradí, vysvětlí a je opravdový odborník s lidským a psychologickým přístupem. Jsem naprosto spokojena, ne-li přímo nadšená a mohu jen doporučit, spolu s maminkou, která k ní také chodí. A milou sestřičku také musím pochválit.

NB :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti