Jírovcova 15, České Budějovice

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je vzorem nejlepsiho lékaře,jakeho si muzete přát! Nikdy recenze nepiseme,ale s takovym lekarem jako je ona jsme se jeste nesetkali.Je maximalne vstricna,mila ,lidska,vse vzdy ochotne vysvetli ,a to i opakovane,protoze jsem v ordinaci vzdy nesvuj(asi jako kazdy mam trauma z detstvi),ale az tady jsem se ho zbavil a ve svych 60 se konecne nebojim,ja se sem vazne tesim!Pani doktorka si poradila se zanedbanym zanetem pod zubem od predchazejici doktorky,udelala mi rentgen,ten mi driv nikdo nikdy neudelal a vse mi peclive vysvelila,ukazala na modelu a rekla mi co kazda moznost obnaci casove i financne.Takhle se mi nikdy nikdo nevenoval.Chodíme k ní 10 let a doufam ze jeste dlouho budeme,vzala nám i zbytek rodiny a pratel i když má plno.To se neni cemu divit,na kvalitu se vyplati cekat a od sestricky vim,ze ma dlouhy pořadník.Holt na kvalitu se vyplatí čekat a přál bych všem takovou pečlivou a vstřícnou lékařku.Kéž by se všichni chovali k pacientům jako ona.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku můžu doporučit všem,už jsem byl u mnoha doktorů specialistů,ale lepšího profesionála ve svém oboru než je paní doktorka jsem nikdy nezažil.Klobouk dolů před její prací.

Umístění: Ordinace

Docházíme k MUDr Fojtové přes dva roky.Jsme velmi spokojení.Má velmi profesionální přístup.Je tolerantní ,vstřícná a společně se sestřčkou se výborně doplňujjí.a patří jim velké poděkování.

Velmi mila a pecliva pani doktorka. Vzdy mila usmevava i sestricka. Navic opravdu profesionalni pristup. Vzdy vse perfektne vysvetli. Nabidne varianty reseni atd. Za me super.

Tuto paní doktorku TAKÉ nedoporučuji, pokud nemáte nadbytek peněž, které chcete vyhodit a přijít o zuby. K paní doktorce jsem chodila několik let a i když věděla, že mám plno kazů, nikdy si neudělala čas, aby pomohla. Každá návštěva obsahovala zpravení 1 kazu a další objednání za 1-2 měsíce. Tedy prodlužování problému donekonečna. Slabá ochota a za mnoho peněz. Nehledě na to, že jsem díky jejím zákrokům, kdy mi zaplombovala kazy, přišla o 2 zuby.

Já jsem s paní doktorkou spokojena. Uzdravila mi zub který mi chtěla jiná zubařka vytrhnout. Co se týká finanční stránky nabídne mi vždy nějaké varianty ze kterých si mohu vybrat o všem mě informuje s předstihem. Přístup je velice osobitý ale chápu že nějaká pravidla musí být striktně daná, co se týká sankce za pozdní příchody to chápu protože velmi hodně lidí čas nedodržuje a chápu že paní doktorce běží čas který může věnovat někomu jinému tedy-ostatně to že někdo přijde pozdě nebo vůbec by nepotěšilo nikoho,kvůli sankcím alespoň se snaží lidé být dochvilní. Když jste příjemní i vy je příjemná i paní doktorka a sestřička bývá příjemná vždy.

Nevhodny pristup a arogance. S akutnou bolestou zubu i po predbežne dohodnutej schuzke nechava pacienty v čekarni čekat klidne i 4 hodiny.

Rád bych tuto lékařku velmi kladně ohodnotil za její (i paní sestry) přívětivý přístup a profesionalitu. Novým pacientům, kteří se teprve rozhodují, ji mohu z vlastní zkušenosti rozhodně doporučit.
A navíc je hezká ;-)

Dnes jsme se vrátili od paní doktorky. Moje 5letá dcera zvládla opravu zoubku na jedničku a to díky perfektnímu přístupu jak paní doktorky, tak i milému přístupu sestřičky. Děkujeme a budeme se tešit i příště. Tyšerovi

Velmi příjemná,milá p.doktorka,každý zákrok u ní je koncert souhry se setřičkou.Jsem ráda že mě p.doktorka zaregistrovala a jsem v její péči.Je opravdu velmi pečlivá.A já konečně mám dobrého zubaře,který se o mé zuby stará a chce je spravovat a ne jen trhat,jak předešlý.Chodím i na paradontologii tamtéž a také jsem moc spokojená.