MUDr. Kateřina Fojtová

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

20 názor

Adresa

Ordinace
Jírovcova 15, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji paní doktorce za perfektní přístup její i sestřičky.S tak milou a šikovnou zubní lékařkou jsem se ješte nesetkala a jsem i velmi ráda že nám zaregistrovala děti,ke kterým má super přístup.Vše nás naučila správně dělat a my se snažíme to dodržovat,a tak je vyšetření jen opravdu jak říká -průzkumná akce :-D.Když mi něco vypadlo,tak mi to rychle a bezbolestně spravila,potrpím si na lepší plomby a bělené zuby a tady to není žádný problém.Pužívá nejmodernější metody na ošetření kazu,který jen začíná,ale ještě se nemusí vrtat,a tak mě zachránila od vrtání 4 zubů.Vše sleduje a zaznamenává a já jsem tak pečlivou zubařku ještě nikdy neměla ,jsem z ní nadšená a děti také.

R
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi zachránila život,když sloužila na pohotovosti a včas a bezchybně zasáhla. Měl jsem půl roku otevřený zub od předchozího "zubaře",který mi sliboval ,že zub zachrání. Ale když jsem měl oteklý obličej a krk a horečku,že jsem nemohl ani řídit,musela mě manželka odvézt na pohotovost.Paní doktorka řekla,že to je opravdu za pět minut dvanáct a že stačilo pár hodin a otok by šel na hruď a srdce a mohl jsem zemřít.Zub vytrhla ,udělal rengen,dala mi antibiotika,a vymačkala strašně hnisu.Z pohotovosti jsem odcházel s úsměvem,se skoro normálním obličejem a v noci jsem mohl konečně spát.Další den,protože tohle bylo v sobotu,mi řekla ať mne stomatochirurg radši zkontroluje,a pan primář řekl že by to neudělal lépe a že vážně včasným a bezchybným zásahem mi zachránila vážné komplikace které mohly skončit pro mně tragicky. Do 3 dnů bylo vše OK a od té doby chodím už jenom k ní a jí jediné také věřím.Dala mi vše do pořádku,rychle ,bezbolestně a s úsměvem.Opravdový profesionál.

J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Paní doktorku můžu doporučit všem,už jsem byl u mnoha doktorů specialistů,ale lepšího profesionála ve svém oboru než je paní doktorka jsem nikdy nezažil.Klobouk dolů před její prací.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Docházíme k MUDr Fojtové přes dva roky.Jsme velmi spokojení.Má velmi profesionální přístup.Je tolerantní ,vstřícná a společně se sestřčkou se výborně doplňujjí.a patří jim velké poděkování.


H
Ověřený profil

Velmi mila a pecliva pani doktorka. Vzdy mila usmevava i sestricka. Navic opravdu profesionalni pristup. Vzdy vse perfektne vysvetli. Nabidne varianty reseni atd. Za me super.


A
Ověřený profil

Tuto paní doktorku TAKÉ nedoporučuji, pokud nemáte nadbytek peněž, které chcete vyhodit a přijít o zuby. K paní doktorce jsem chodila několik let a i když věděla, že mám plno kazů, nikdy si neudělala čas, aby pomohla. Každá návštěva obsahovala zpravení 1 kazu a další objednání za 1-2 měsíce. Tedy prodlužování problému donekonečna. Slabá ochota a za mnoho peněz. Nehledě na to, že jsem díky jejím zákrokům, kdy mi zaplombovala kazy, přišla o 2 zuby.


V
Ověřený profil

Já jsem s paní doktorkou spokojena. Uzdravila mi zub který mi chtěla jiná zubařka vytrhnout. Co se týká finanční stránky nabídne mi vždy nějaké varianty ze kterých si mohu vybrat o všem mě informuje s předstihem. Přístup je velice osobitý ale chápu že nějaká pravidla musí být striktně daná, co se týká sankce za pozdní příchody to chápu protože velmi hodně lidí čas nedodržuje a chápu že paní doktorce běží čas který může věnovat někomu jinému tedy-ostatně to že někdo přijde pozdě nebo vůbec by nepotěšilo nikoho,kvůli sankcím alespoň se snaží lidé být dochvilní. Když jste příjemní i vy je příjemná i paní doktorka a sestřička bývá příjemná vždy.


S
Ověřený profil

Nevhodny pristup a arogance. S akutnou bolestou zubu i po predbežne dohodnutej schuzke nechava pacienty v čekarni čekat klidne i 4 hodiny.


J
Ověřený profil

Rád bych tuto lékařku velmi kladně ohodnotil za její (i paní sestry) přívětivý přístup a profesionalitu. Novým pacientům, kteří se teprve rozhodují, ji mohu z vlastní zkušenosti rozhodně doporučit.
A navíc je hezká ;-)


T
Ověřený profil

Dnes jsme se vrátili od paní doktorky. Moje 5letá dcera zvládla opravu zoubku na jedničku a to díky perfektnímu přístupu jak paní doktorky, tak i milému přístupu sestřičky. Děkujeme a budeme se tešit i příště. Tyšerovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu