Adresa

praktický lékař
Mírové nám.128, Verneřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: praktický lékař

Paní doktorka je ten nejlidštější člověk pod sluncem! Naprosto fantastická diagnostička,velmi důsledná,velmi pečlivá a úžasně milá a ochotná. Na jejím přístupu k pacientům je vidět,že práci dělá s láskou a opravdu ji baví. Spousta lékařů by k ní mohla docházet na školoní v přístupu k pacientům. Velmi si jí vážím jak po její odborné stránce,tak i po té lidské a jsem vděčná,že mohu být její pacientkou. Paní doktorko jste prostě úžasná a přeji Vám spousty spokojených pacientů,jako jsem já sama.

Ověřený profil

Ano přikláním se také ke kladným názorům na lékařku a sestřičku Janu jsou to ženy na správném místě děkujeme že jste vaše pacientka Ťukálková Bohumila

Ověřený profil

Touto cestou by jsme chtěly poděkovat naší paní doktorce za velmi dobrý přístup k pacientům.Paní doktorka je výborný praktik ,svědomitá a ochotná k pacientům.Prostředí velmi příjemné ,zmodernizovala ordinaci i čekárnu .Poděkování patří i sestřičce Janě Rokosové .Lepší lidičky jako jsou p.doktorka Egerová a sestřička Jana jsme si tu nemohli ani přát.Děvčata děkujeme moc :).Mnoho sil a nervů s Námi pacienty,vím že někdy je to moc těžký.
Martina a Zdeněk Kyblovi

Ověřený profil

Konečně se Verneřice dočkali praktické lékařky,která svou práci dělá svědomitě a zodpovědně.I přes své mládí má přístup k pacientovi po vzoru starých vesnických praktiků.Je velmi milá a empatická. V krátké době svého působení zmodernizovala ordinaci o lékařské přístroje a vyšetření, za kterými jsme museli jezdit do okresního města. Škoda,že neordinuje denně.Přijít do plné čekárny mnoho lidí odradí.Uvítala jsem a využívám možnosti objednat se na konkrétní hodinu.

Z
Ověřený profil

Tak si představuji, přístup lékařa k pacientovi..

F
Ověřený profil

Velmi ochotná a svědomitá lékařka a má k pacientům lidský přístup

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti