praktický lékař
Mírové nám.128, Verneřice

Umístění: praktický lékař

Paní doktorka je ten nejlidštější člověk pod sluncem! Naprosto fantastická diagnostička,velmi důsledná,velmi pečlivá a úžasně milá a ochotná. Na jejím přístupu k pacientům je vidět,že práci dělá s láskou a opravdu ji baví. Spousta lékařů by k ní mohla docházet na školoní v přístupu k pacientům. Velmi si jí vážím jak po její odborné stránce,tak i po té lidské a jsem vděčná,že mohu být její pacientkou. Paní doktorko jste prostě úžasná a přeji Vám spousty spokojených pacientů,jako jsem já sama.

Ano přikláním se také ke kladným názorům na lékařku a sestřičku Janu jsou to ženy na správném místě děkujeme že jste vaše pacientka Ťukálková Bohumila

Touto cestou by jsme chtěly poděkovat naší paní doktorce za velmi dobrý přístup k pacientům.Paní doktorka je výborný praktik ,svědomitá a ochotná k pacientům.Prostředí velmi příjemné ,zmodernizovala ordinaci i čekárnu .Poděkování patří i sestřičce Janě Rokosové .Lepší lidičky jako jsou p.doktorka Egerová a sestřička Jana jsme si tu nemohli ani přát.Děvčata děkujeme moc :).Mnoho sil a nervů s Námi pacienty,vím že někdy je to moc těžký.
Martina a Zdeněk Kyblovi

Konečně se Verneřice dočkali praktické lékařky,která svou práci dělá svědomitě a zodpovědně.I přes své mládí má přístup k pacientovi po vzoru starých vesnických praktiků.Je velmi milá a empatická. V krátké době svého působení zmodernizovala ordinaci o lékařské přístroje a vyšetření, za kterými jsme museli jezdit do okresního města. Škoda,že neordinuje denně.Přijít do plné čekárny mnoho lidí odradí.Uvítala jsem a využívám možnosti objednat se na konkrétní hodinu.

Tak si představuji, přístup lékařa k pacientovi..

Velmi ochotná a svědomitá lékařka a má k pacientům lidský přístup