(mapa)

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: jiné místo

Paní doktorka udělala nemožné, zbavila mne strachu ze zubařů. A to po více jak deseti letech bez jakékoliv návštěvy zubaře a úzkostí jen z pomyšlení na usednutí do zubařského křesla. Nejen že mne strachu zbavila, ale dokonce je to pro mne teď super relax při poslechu hudby. I ta vrtačka má už uplně jiný zvuk, než na co byl člověk zvyklý z dětství. Nikdy by mne to nenapadlo, ale návštěva paní doktorky je pro mne něco jako wellness. Doporučuju!!

Výborný přístup, vše předem vysvětlí, pracuje rychle, kvalitně a bezbolestně. Za mě maximální spokojenost.

Návštěva u paní doktorky je vždy velmi příjemná. Paní doktorka mi vše podrobně vysvětlí a seznámí mě s tím co bude dělat. Ač jsem ji navštívila již několikrát a s nejrůznějšími problémy, nikdy mě ošetření nebolelo.
Jsem jí moc vděčná, že mám nyní konečně po dlouhé době zuby v pořádku:)
Nyní už se nebojím chodit k zubaři:)

Paní doktorka Kováříková je velmi příjemná, precizní a profesionální. Vše mi předem vysvětlí, mohu se jí zeptat na cokoli, čemu bych nerozuměla. Upozorní mě na vše potřebné. Vyšetření probíhá vždy v pořádku (s anestezií, bez bolesti) a je na mnohem vyšší úrovni (např. dostanu brýle proti světlu, posloucháme hudbu, kterou vyberu), než jak to bylo u mého předchozího zubaře. Než jsem začala chodit k paní doktorce, měla jsem zuby v hrozném stavu (větší i menší kazy skoro na každém zubu, demineralizace, amalgámové plomby na všech stoličkách) a bála jsem se usmívat. Ale po zkušenosti s paní Kováříkovou věřím, že plnohodnotného úsměvu budu zase schopná. :)
U minulého zubaře jsem musela i při objednání čekat v čekárně cca tři čtvrtě hodiny. U paní Kováříkové nemusím čekat vůbec, což beru také jako velké plus. :)

Úžasná,skvělá,moc šikovná,vymodlená paní doktorka Kováříková......nikdy jsem nezažila tak kvalitní práci a profesionální přístup.Paní doktorka už mi opravila skoro všechny zuby a musím říct,že je to paráda.Krásné zuby, které nebolí a mohu na ně opět kousat. Paní doktorce patří můj velký dík :-D M.Rupertová

Pani doktorka je úžasná! Krom toho že je moc milá je i opravdový profesionál....celé prostředí ordinace je opravdu na úrovni, váží si pacientů, vše řádně vysvětlí, zachází s vámi jako v bavlnce....Byla jsem u pani doktorky zatím 2x....a opravdu se těším na další návštěvu.....ošetření zubu (2 kazy) bylo naprosto bezbolestné (to sice zubaři tvrdí vždy, ale mám zkušenost, že i přes injekci cítím bolest)......za sebe mohu říci, že jsem lepšího zubaře neměla!!! těším se až budu mít všechny zuby zase v pořádku.....moc pani doktorce děkuji Šretrová

Velký dík paní doktorce a sestřičce za přístup a super atmosféru!!!Zuby mám v dezolátním stavu,protože jsem vždy měla paniku ze zubařů, ale od první návštěvy paní doktorce důvěřuji, dokonce na tolik, že jsem si nechala vytrhnout dva zuby najednou a druhý den jsem byla schopná normálně fungovat.I syn, který je velký strašpytel tak už se teď nebojí pravidelně chodit.Moc děkuji za Váš přístup paní doktorko.Klára

S péčí paní doktorky jsem velice spokojen. Při první návštěvě vše řádně vysvětlí a ukáže, což se mi doposud nikde jinde nepoštěstilo... Je profesionální, péče je kvalitní a atmosféra v ordinaci je uvolněná, za což jí patří můj velký dík.