Karolina Kováříková, zubař Beroun

MDDr. Karolina Kováříková

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Hradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, BerounHradební 152, Beroun

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka udělala nemožné, zbavila mne strachu ze zubařů. A to po více jak deseti letech bez jakékoliv návštěvy zubaře a úzkostí jen z pomyšlení na usednutí do zubařského křesla. Nejen že mne strachu zbavila, ale dokonce je to pro mne teď super relax při poslechu hudby. I ta vrtačka má už uplně jiný zvuk, než na co byl člověk zvyklý z dětství. Nikdy by mne to nenapadlo, ale návštěva paní doktorky je pro mne něco jako wellness. Doporučuju!!

I
Ověřeny pacient

Výborný přístup, vše předem vysvětlí, pracuje rychle, kvalitně a bezbolestně. Za mě maximální spokojenost.

Ověřeny pacient

Návštěva u paní doktorky je vždy velmi příjemná. Paní doktorka mi vše podrobně vysvětlí a seznámí mě s tím co bude dělat. Ač jsem ji navštívila již několikrát a s nejrůznějšími problémy, nikdy mě ošetření nebolelo.
Jsem jí moc vděčná, že mám nyní konečně po dlouhé době zuby v pořádku:)
Nyní už se nebojím chodit k zubaři:)

Ověřeny pacient

Paní doktorka Kováříková je velmi příjemná, precizní a profesionální. Vše mi předem vysvětlí, mohu se jí zeptat na cokoli, čemu bych nerozuměla. Upozorní mě na vše potřebné. Vyšetření probíhá vždy v pořádku (s anestezií, bez bolesti) a je na mnohem vyšší úrovni (např. dostanu brýle proti světlu, posloucháme hudbu, kterou vyberu), než jak to bylo u mého předchozího zubaře. Než jsem začala chodit k paní doktorce, měla jsem zuby v hrozném stavu (větší i menší kazy skoro na každém zubu, demineralizace, amalgámové plomby na všech stoličkách) a bála jsem se usmívat. Ale po zkušenosti s paní Kováříkovou věřím, že plnohodnotného úsměvu budu zase schopná. :)
U minulého zubaře jsem musela i při objednání čekat v čekárně cca tři čtvrtě hodiny. U paní Kováříkové nemusím čekat vůbec, což beru také jako velké plus. :)

Ověřeny pacient

Úžasná,skvělá,moc šikovná,vymodlená paní doktorka Kováříková......nikdy jsem nezažila tak kvalitní práci a profesionální přístup.Paní doktorka už mi opravila skoro všechny zuby a musím říct,že je to paráda.Krásné zuby, které nebolí a mohu na ně opět kousat. Paní doktorce patří můj velký dík :-D M.Rupertová

Ověřeny pacient

Pani doktorka je úžasná! Krom toho že je moc milá je i opravdový profesionál....celé prostředí ordinace je opravdu na úrovni, váží si pacientů, vše řádně vysvětlí, zachází s vámi jako v bavlnce....Byla jsem u pani doktorky zatím 2x....a opravdu se těším na další návštěvu.....ošetření zubu (2 kazy) bylo naprosto bezbolestné (to sice zubaři tvrdí vždy, ale mám zkušenost, že i přes injekci cítím bolest)......za sebe mohu říci, že jsem lepšího zubaře neměla!!! těším se až budu mít všechny zuby zase v pořádku.....moc pani doktorce děkuji Šretrová

Ověřeny pacient

Velký dík paní doktorce a sestřičce za přístup a super atmosféru!!!Zuby mám v dezolátním stavu,protože jsem vždy měla paniku ze zubařů, ale od první návštěvy paní doktorce důvěřuji, dokonce na tolik, že jsem si nechala vytrhnout dva zuby najednou a druhý den jsem byla schopná normálně fungovat.I syn, který je velký strašpytel tak už se teď nebojí pravidelně chodit.Moc děkuji za Váš přístup paní doktorko.Klára

M
Ověřeny pacient

S péčí paní doktorky jsem velice spokojen. Při první návštěvě vše řádně vysvětlí a ukáže, což se mi doposud nikde jinde nepoštěstilo... Je profesionální, péče je kvalitní a atmosféra v ordinaci je uvolněná, za což jí patří můj velký dík.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti