Karolina Feduňová, zubař Pec pod Sněžkou

Zubař

č.d. 315, Pec pod Sněžkou
Sam. ordinace PL - stomatologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Skvělá paní doktorka, jen kdyby jich bylo takových více.Přesto- že již v Peci nebydlím, za svou super paní doktorkou jezdím.Monika

Veliká spokojenost, strach ze zubaře se zmírnil a o dost.

Velmi příjemná a šterná zubajda :-)

Paní doktorka a sestřička jsou ženy na správném místě.Ve středu mne čeká trhání zubu,mám strach,ale vím,že paní doktorka je mistr ve své práci a tak strach překonám.
Chodím k ní již od samého počátku a přesto-že již nebydlím v Peci pod Sněžkou,tak bych k jinému doktorovi nešla.
Nechápu,proč si tu někdo na ní stěžuje,má zlaté ruce a mne již několikrát pomohla od odporné bolesti zubú.

Obsolutní spokojenost, můj strach ze zubaře mi tato příjemná mladá paní doktorka pomohla překonat. Konzultace, co bude následovat při příští navštěvě atd. Nic nevnucuje a nechává to i na pacientovi. Vřele dopotučuji.

Vždycky jsem se zubařů bál až do doby, kdy jsem po vyzkoušení mnoha jiných, objevil ordinaci MUDr. Feduňové. Nyní je vše jinak. Její přístup, um a rychlost mě přesvědčily, že návštěva stomatologické ordinace, nemusí být vždy nepříjemným a bolestivým zážitkem. Mohu upřímě říci, že díky její péči mám nyní opět "hubu plnou zubů".

Bohužel je málo taových, jako tato lékařka. Ohleduponá a velice tolerantní, neboť téměř 99% národa se zubaře bojí. Zde Vám to ale ani nepřijde a po 50ti letech jsem našel zubařku,kde jsem maximáílně spokojen a nebojím se sem jít. Děkuji za její ochotu a přístup i zdravotní sestry.

V oblasti nejlepší stomatolog a velice příjemný člověk.

Výborná jak doktorka, tak i sestřička, skvělý tým. Obě milé, přátelské, vysoce profesionální.

Jak pani doktorka tak i sestřička velice ochotný a milý. Profesionální vystupování. Jenom doporučuji. Přeju jim hodně zdraví do další prace. Jirka