MUDr.

Karla Stoličková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Odborný lékař oční

Porubská 551, 70800 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• B
    Umístění: Odborný lékař oční

Paní doktorka je profesionální, zkušená a poradí. Avšak přijde mi odměřená a z hlediska lidského přístupu mi nesedí. Chodím k ní už řadu let, jelikož je dobrá lékařka.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Věra Pupsová
    Věra Pupsová
    Ostrava - Poruba 1668, Ostrava

Pavla Aufartová
    Pavla Aufartová
    Opavská 962/39, Ostrava
    K paní doktorce Aufartové chodíme s manželem léta a jsme velmi spokojeni. Je profesionální, ochotná, problém konzultuje.… Více

Anna Vaňková
    Anna Vaňková
    Opavská 962, Ostrava
    Pohodová doktorkaR Více

Jana Daňková
    Jana Daňková
    Nezvalovo nám. 5/847, Ostrava
    Paní doktorka je úžasný člověk, chodí k ní celá naše rodina již mnoho let a její přístup se nikdy nezměnil, je… Více

Dalibor Cholevík
    Dalibor Cholevík
    17. listopadu 1790/5, Ostrava
    Vynikající oční chirurg,ze zkušenosti vřele doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B

Umístění: Odborný lékař oční

Absolvovala jsem u paní doktorky Stoličkové řadu vyšetření a jsem její spokojenou pacientkou už 6 let. Její oční centrum je vkusně a moderně zařízené, čisté a pro návštěvníka příjemné, a to jak ordinace, tak optika. Přístup paní doktorky samotné je vysoce profesionální, přesto nevykazuje známky běžné rutiny - naopak v lecčem přesahuje standardní vyšetření, kterému se pacientovi v podobných ambulancích dostává. Paní doktorce rovněž neschází lidskost, empatie a notná dávka humoru, která pacientovi vyšetření zpříjemní a často jej i povzbudí. Stejně přívětivý a rovněž profesionální je zbytek personálu očního centra, ať už jde o zdravotní sestru nebo prodejce v optice. Za sebe mohu tohoto lékaře jenom doporučit.

• P

Vyšetření a komunikace s paní Stoličkovou jsou na profesionální úrovni. Nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém, doporučuji.

• J

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná, sestřička taktéž. Chodím tam dlouho a ráda.

• K

Komunikativní,odborně zdatná.

• J

Paní doktorka i její sestřička jsou k pacientům velice vstřícní a příjemní, vyšetření je prováděno kvalitně, pacientovi je srozumitelně vysvětleno, jaký léčebný postup byl zvolen. Odborná erudice lékařky je na velmi vysoké úrovni.

• Dělá jen to nejnutnější

• Paní doktorka je velice příjemná a ochotná. Vždy pečlivě vyšetří a pak podrobně vysvětlí. S péčí jsem velmi spokojen.

• příjemná, velmi svědomitá. doporučila jsem i rodině a jsou spokojeni.

• Paní doktorka mě "převzala" spolu s kartotékou po své předchůdkyni s tím, že jsem byl po operaci šedého zákalu obou očí a navíc po operaci trhliny v sítnici levého oka. Po krátké době byly (přiznám) mé počáteční obavy rozptýleny díky jejímu vskutku erudovaného a zároveň lidského přístupu. Zvláště za situace, kdy jsem mnohdy při sebemenších náznacích problémů možná paní doktorku oslovoval častěji, než by bylo obvyklé.