Porubská 551, Ostrava
Odborný lékař oční (mapa)

F
Umístění: Odborný lékař oční Preventivní prohlídka

Paní doktorka je odborník, avšak co se týče lidského přístupu, tak mi přijde odměřená a neempatická. Zvláště tehdy pokud nechcete odebírat její předražené čočky, které mi navíc v oku nesedí, a objednávám si raději čočky sám. Jinak kladně hodnotím optiku, která je hned vedle ordinace a také paní sestřičku, která je milá a příjemná.

Umístění: Odborný lékař oční

Paní doktorka je profesionální, zkušená a poradí. Avšak přijde mi odměřená a z hlediska lidského přístupu mi nesedí. Chodím k ní už řadu let, jelikož je dobrá lékařka.

Umístění: Odborný lékař oční

Absolvovala jsem u paní doktorky Stoličkové řadu vyšetření a jsem její spokojenou pacientkou už 6 let. Její oční centrum je vkusně a moderně zařízené, čisté a pro návštěvníka příjemné, a to jak ordinace, tak optika. Přístup paní doktorky samotné je vysoce profesionální, přesto nevykazuje známky běžné rutiny - naopak v lecčem přesahuje standardní vyšetření, kterému se pacientovi v podobných ambulancích dostává. Paní doktorce rovněž neschází lidskost, empatie a notná dávka humoru, která pacientovi vyšetření zpříjemní a často jej i povzbudí. Stejně přívětivý a rovněž profesionální je zbytek personálu očního centra, ať už jde o zdravotní sestru nebo prodejce v optice. Za sebe mohu tohoto lékaře jenom doporučit.

Vyšetření a komunikace s paní Stoličkovou jsou na profesionální úrovni. Nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém, doporučuji.

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná, sestřička taktéž. Chodím tam dlouho a ráda.

Komunikativní,odborně zdatná.

Paní doktorka i její sestřička jsou k pacientům velice vstřícní a příjemní, vyšetření je prováděno kvalitně, pacientovi je srozumitelně vysvětleno, jaký léčebný postup byl zvolen. Odborná erudice lékařky je na velmi vysoké úrovni.

Dělá jen to nejnutnější

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná. Vždy pečlivě vyšetří a pak podrobně vysvětlí. S péčí jsem velmi spokojen.

příjemná, velmi svědomitá. doporučila jsem i rodině a jsou spokojeni.

F
Umístění: Odborný lékař oční Preventivní prohlídka

Komunikativní,odborně zdatná.

Dělá jen to nejnutnější

příjemná, velmi svědomitá. doporučila jsem i rodině a jsou spokojeni.