MUDr. Karel Závodský

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Pražská 16, České Budějovice

Dnes jsem byla na vytrhnutí osmičky a měla jsem velký strach. Pan doktor vytrhl zub velice rychle a bezbolestně. Byl moc milý, má krásnou novou ordinaci. Všem doporučuji

Fakt machr a pan doktor na svém místě! Hrozné sikovnej, vůbec nic nebolí , kapacita ve svém oboru. Chodím k němu naky pátek a opravdu specialista. Šetrný, jemný, přesný , vše výborně na první pokus nikdy žádná oprava. Nedá se srovnávat s pojišťovnou čekáte, neurvalost, bolest a dlouhé objednaci lhůty u pana doktora Zavodskeho se s tímhle nikdy nesetkate. Vše je hned a bez bolesti. Ne nadarmo byl předsedou x let za zubaře v Jižních Čechách. Moc doporučuji nenajdete lepšího! Klobouk dolu před panem lékařem!

Doporučuji, p. Závodský je profík nenechte se zmást názorem p.Habartové. Zubaře se bojim a tak také dopadly mé zuby (zbytky) -nebyla jsem 9let po příšerné zkušenosti. Nevěděla jsem ale,že mi záněty otravují organismus a tak jsem šla na doporučení k Závodskému. Perfektní přístup a dělal vše možné i nemožné aby to dal dopořádku tou nejlepší,nejkratší a nebolestivou cestou. Nutno dodat,že vše ještě přilepšuje super sestřička,stále usměvavá a příjemná.

Je sice šikovný, ale předražený. Korunku mi chtěl udělat za 8 až 10 tisíc. Přitom přítel jí má za 2 500. Vim, že pan Závodský nemá smlouvu s pojišťovnou, ale tohle je moc. Peníze nekradu ani netisknu. Takže si hledám jinýho. Plomba u pojišťovny stojí 400 a u něj 1 800.

Klidný, šetrný, neustále se ptá, zda právě probíhající zákrok bolí či nikoli, o problému s vámi mluví, důkladně vysvětluje. Měla jsem problém s odumírající stoličkou a myslím, že práci odvedl výbornou. Také mi musel převrtávat dost zubů, které jsem měla již vyvrtané, ale výplň stejně propustila nový kaz. Takže zkušeností s panem doktorem mám poměrně dost. Některé komentáře zde mě celkem překvapují (hlavně co se týče jeho /ne/šetrnosti k pacientově bolesti) a napadá mě, zda opravdu mluvíme o tom samém člověku...

Pan Závodský je velmi ochotný a hodný zubař.......Se vším Vám poradí,a mě taky velice pomohl se zoubkama.Vřele doporučuji.

Ke komentáři pí. Habartové. Před sedmi lety to byl ještě asi mladej nezkušenej kluk. Mně, aspoň prozatím /cca před rokem/zachránil 2 zuby, který jiní stomatologové doporučovali vytrhnout. Na jeho profesionální přístup i vybavení si nemůžu stěžovat ...