Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

K
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor Šťastný je opravdu profesionál, vděčím mu za léčbu a výborně odvedenou operaci bez jizvy, jeho pověst v našem kraji mluví za vše a já mu vděčím za záchranu života. Je to neskutečný profesionál, odborník, ale hlavně i člověk s lidským přístupem k pacientce a k tak intimní věci jako jsou ženská prsa a jejich onemocnění. Přeji mu hodně zdraví a ještě mnoho let v praxi, jelikož je to lékař s velkým L. Smekám před jeho péčí a znalostmi.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Přístup pana doktora vynikající, vše mi pečlivě vysvětlil, ukázal na uz, naprosto lidský přístup, muž krásný jak vzhledem tak empatií k pacientovi, naprostá spokojenost a sestřička báječná, doporučuji!!!Alena Pytáková


Ověřeny pacient

Pan doktor je super, odborník na svém místě, ale čekání v čekárně několik hodin na vyšetření, přestože je člověk objednaný na přesný čas, pro mě znamená, že se poohlédnu po jiném lékaři, u kterého si sestry umí zorganizovat práci.


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý chlapík s vstřícným přístupem. Vše vysvětlí a nic nezanedbá. Skvělé, trpělivé, jsou také sestry Doporučuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor Šťastný je vynikající člověk a odborník a já jsem šťastná , že mé vyšetření dnes dopadlo dobře.
Nepřipadala jsem si snad poprvé jako obtěžující, tupý kus v pořadí stáda.
Děkuji z celého srdce a přeji vše dobré. Marie Švédová


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je velký odborník, v oboru platí více jak dvacet let za kapacitu, jeho velmi pozitivní pověst ho v celém regionu předchází. Mimo to je to ale velmi milý, pozitivní a skvělý člověk, kterému jde především o pacientky, o jejich zdraví a psychickou pohodu, což je v tomto oboru nezbytné, svou práci dělá opravdu jako poslání. To, že s ním VZP neuzavřela smlouvu na prevenci upřímně řečeno nechápu, úroveň péče u paní doktorky, která tuto smlouvu uzavřenu má, není ani zdaleka na takové úrovni. Než abych od pana doktora odcházela, to si radši celé vyšetření zaplatím. Možná se občas u pana doktora dlouho čeká, pro mě je to ale znakem toho, že o jeho služby je velký zájem a že se každé pacientce intenzivně věnuje, a proto ráda počkám. Je to lepší než být venku rychle, ale se špatnou diagnózou. Děkuji za veškerou péči !!!


P
Ověřeny pacient

Děkuji za ŽIVOT, před 12 lety v mých 28 letech mi zachránil život. Jeho optimismus , přístup , pochopení a laskavost je neuvěřitelná. Úžasné jsou i sestřičky. Více takových lékařů a sestřiček. Děkuji za péči a za záchranu života.


K
Ověřeny pacient

Odborník na svém místě. Připadala jasem si u něj jako člověk a ne jako další kus. Obdivuhodný lékař. Děkuji


N
Ověřeny pacient

Naprosto úžasný člověk na svém místě. Sestřičky také. Mohlo by takových být víc.


D
Ověřeny pacient

Nejen neuveritelne kvalifikovany lekar - profesional, ale uzasna lidska bytost! Dekuji za vse, co pro me udelal - bez ohledu na pracovni dobu ci statni svatky. Vzdy mi vse detailne vysvetlil a popsal, v uvodu sve pece preventivne vysetroval diky rodinne anamneze i pres to, ze moje zdravotni pojistovna peci v tomto rozsahu nehradila. Kez by na svete bylo vic takovych lekaru! Nemohu nez z celeho srdce doporucit!!'


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti