Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor Šťastný je opravdu profesionál, vděčím mu za léčbu a výborně odvedenou operaci bez jizvy, jeho pověst v našem kraji mluví za vše a já mu vděčím za záchranu života. Je to neskutečný profesionál, odborník, ale hlavně i člověk s lidským přístupem k pacientce a k tak intimní věci jako jsou ženská prsa a jejich onemocnění. Přeji mu hodně zdraví a ještě mnoho let v praxi, jelikož je to lékař s velkým L. Smekám před jeho péčí a znalostmi.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

Přístup pana doktora vynikající, vše mi pečlivě vysvětlil, ukázal na uz, naprosto lidský přístup, muž krásný jak vzhledem tak empatií k pacientovi, naprostá spokojenost a sestřička báječná, doporučuji!!!Alena Pytáková

Pan doktor je super, odborník na svém místě, ale čekání v čekárně několik hodin na vyšetření, přestože je člověk objednaný na přesný čas, pro mě znamená, že se poohlédnu po jiném lékaři, u kterého si sestry umí zorganizovat práci.

Pan doktor je skvělý chlapík s vstřícným přístupem. Vše vysvětlí a nic nezanedbá. Skvělé, trpělivé, jsou také sestry Doporučuji.

Pan doktor Šťastný je vynikající člověk a odborník a já jsem šťastná , že mé vyšetření dnes dopadlo dobře.
Nepřipadala jsem si snad poprvé jako obtěžující, tupý kus v pořadí stáda.
Děkuji z celého srdce a přeji vše dobré. Marie Švédová

Pan doktor je velký odborník, v oboru platí více jak dvacet let za kapacitu, jeho velmi pozitivní pověst ho v celém regionu předchází. Mimo to je to ale velmi milý, pozitivní a skvělý člověk, kterému jde především o pacientky, o jejich zdraví a psychickou pohodu, což je v tomto oboru nezbytné, svou práci dělá opravdu jako poslání. To, že s ním VZP neuzavřela smlouvu na prevenci upřímně řečeno nechápu, úroveň péče u paní doktorky, která tuto smlouvu uzavřenu má, není ani zdaleka na takové úrovni. Než abych od pana doktora odcházela, to si radši celé vyšetření zaplatím. Možná se občas u pana doktora dlouho čeká, pro mě je to ale znakem toho, že o jeho služby je velký zájem a že se každé pacientce intenzivně věnuje, a proto ráda počkám. Je to lepší než být venku rychle, ale se špatnou diagnózou. Děkuji za veškerou péči !!!

Děkuji za ŽIVOT, před 12 lety v mých 28 letech mi zachránil život. Jeho optimismus , přístup , pochopení a laskavost je neuvěřitelná. Úžasné jsou i sestřičky. Více takových lékařů a sestřiček. Děkuji za péči a za záchranu života.

Odborník na svém místě. Připadala jasem si u něj jako člověk a ne jako další kus. Obdivuhodný lékař. Děkuji

Naprosto úžasný člověk na svém místě. Sestřičky také. Mohlo by takových být víc.

Nejen neuveritelne kvalifikovany lekar - profesional, ale uzasna lidska bytost! Dekuji za vse, co pro me udelal - bez ohledu na pracovni dobu ci statni svatky. Vzdy mi vse detailne vysvetlil a popsal, v uvodu sve pece preventivne vysetroval diky rodinne anamneze i pres to, ze moje zdravotni pojistovna peci v tomto rozsahu nehradila. Kez by na svete bylo vic takovych lekaru! Nemohu nez z celeho srdce doporucit!!'