Praktický lékař gynekolog
Zahradní 4, Hlučín

Nechapu co to tady piši chodím k panu doktorovi už dlouho a jsem sním spokojená,o sponzorském daru si vůbec neřekl a nikdy nic navíc jsen neplatila,v těhotenství mi vždy poradil.

Znám p.doktora z NsP Bohumín. Tady patří k nejlepším.Má příjemné vystupování a když bylo potzřeba,tak rychle a dobře pomohl.Z Hlučína ho neznám,ale pochybuji,že se všude chová a pracuje jinak.

vždy se choval slušně a nemůžu si stěžovat..

Souhlasím se všemi, neosobní, jednání, člověk má u něj strach se s čímkoliv svěřit, hlavně nejdříve zaplatit!!!!!!

Souhlasím s ostatním negativním hodnocením,je arogantní,neosobní a vůbec nechce řešit nějaké problémy,první doktor,u kterého mne běžná prohlídka bolela.Nechala jsem si zavést Mirenu,pořád jsem špinila,krvácela,bolesti v podbřišku,chtěl jsem ji reklamovat a vytáhnout,vůbec o tom nechtěl slyšet,šla jsem k jinému a ten mi zjistil,že ji mám úplně jinde,musel mi ji operativně odstanit,spousta peněz vyhozených a ty zdravotní problémy a jaké jiné následky to ještě mohlo mít ani nechci domyslet.Vůbec ho nikomu nedoporučuji a to jsem tam šla na doporučení kamarádky.

20 let k nemu jedzim...

K panu doktorovi jsem také chodila. Jeho přístup byl velmi neosobní, chladný až nepříjemný. Velmi arogantní byla i sestra co s ním sedí v ordinaci. Nyní chodím ke gynekologovi do Ostravy a nemůžu si stěžovat. Tolik preventivních vyšetření, co mi zde za poslední půl rok dělali jsem u Dr. Staška neměla za celých 7 let co jsem k němu docházela.

Když jsem chodila k panu doktorovi na preven.prohlídky bylo vše OK.Obrat nastal,když jsem měla potíže po gynekologické stránce a on mě odbyl tím,že je to slepák.
Vůbec jsem tomu nevěřila,protože při kontrole jsem krvácela a měla veliké bolesti!Šla jsem domů,jenže bolest se stupňovala,tak jsem radši jela do nemocnice....strávila jsem 3 hodiny na operačním sále a výsledek???Žádný slepák,ale dvě velké prasklé cysty a já málem chytla otravu.Ani nechci pomyslet co by se stalo,kdych si vzala prášky od bolesti a šla spát,ale co vím určitě je,že kdybych do té nemocnice nejela,tak má dcera by už nemusela mít mámu! Od p.Staška jsem ihned odešla.

nemůžu si vubec stěžovat

Karla mám rád, je pořád lepší než moje manželka a patolog.