Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Zahradní 4, Hlučín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Nechapu co to tady piši chodím k panu doktorovi už dlouho a jsem sním spokojená,o sponzorském daru si vůbec neřekl a nikdy nic navíc jsen neplatila,v těhotenství mi vždy poradil.

Znám p.doktora z NsP Bohumín. Tady patří k nejlepším.Má příjemné vystupování a když bylo potzřeba,tak rychle a dobře pomohl.Z Hlučína ho neznám,ale pochybuji,že se všude chová a pracuje jinak.

vždy se choval slušně a nemůžu si stěžovat..


Souhlasím se všemi, neosobní, jednání, člověk má u něj strach se s čímkoliv svěřit, hlavně nejdříve zaplatit!!!!!!


P
Ověřený profil

Souhlasím s ostatním negativním hodnocením,je arogantní,neosobní a vůbec nechce řešit nějaké problémy,první doktor,u kterého mne běžná prohlídka bolela.Nechala jsem si zavést Mirenu,pořád jsem špinila,krvácela,bolesti v podbřišku,chtěl jsem ji reklamovat a vytáhnout,vůbec o tom nechtěl slyšet,šla jsem k jinému a ten mi zjistil,že ji mám úplně jinde,musel mi ji operativně odstanit,spousta peněz vyhozených a ty zdravotní problémy a jaké jiné následky to ještě mohlo mít ani nechci domyslet.Vůbec ho nikomu nedoporučuji a to jsem tam šla na doporučení kamarádky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

20 let k nemu jedzim...


L

K panu doktorovi jsem také chodila. Jeho přístup byl velmi neosobní, chladný až nepříjemný. Velmi arogantní byla i sestra co s ním sedí v ordinaci. Nyní chodím ke gynekologovi do Ostravy a nemůžu si stěžovat. Tolik preventivních vyšetření, co mi zde za poslední půl rok dělali jsem u Dr. Staška neměla za celých 7 let co jsem k němu docházela.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Když jsem chodila k panu doktorovi na preven.prohlídky bylo vše OK.Obrat nastal,když jsem měla potíže po gynekologické stránce a on mě odbyl tím,že je to slepák.
Vůbec jsem tomu nevěřila,protože při kontrole jsem krvácela a měla veliké bolesti!Šla jsem domů,jenže bolest se stupňovala,tak jsem radši jela do nemocnice....strávila jsem 3 hodiny na operačním sále a výsledek???Žádný slepák,ale dvě velké prasklé cysty a já málem chytla otravu.Ani nechci pomyslet co by se stalo,kdych si vzala prášky od bolesti a šla spát,ale co vím určitě je,že kdybych do té nemocnice nejela,tak má dcera by už nemusela mít mámu! Od p.Staška jsem ihned odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

nemůžu si vubec stěžovat


H

Karla mám rád, je pořád lepší než moje manželka a patolog.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti