Adresa

MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o.
Zahradníkova 2/8, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o. Jiný

Přišel jsem s bolestí boční strany chodidel. Chtěl jsem zjistit, jestli je možná nějaká rehabilitace. Pan doktor se nepostavil ani ze stoličky, skoro se ani nepodíval na moji nohu (v ponožce) a hned prohlásil, že mám ploché nohy. To ovšem nemám, bylo mi to již zjišťováno jinými lékaři i na přístrojích (a určitě ne ze 2 metrů v ponožkách za 3 vteřiny). Mám valgózní kotníky, na které je doporučováno cvičení a určitě ne vložky do bot, které ještě více snižují potřebu těchto svalů pracovat. Pokud by se pan doktor alespoň podíval pořádně, zkusil jak to je, tak to beru, ale takhle určitě ne. Nedoporučuji.

L
Umístění: MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o. Jiný

Pan doktor Slezáček mi operoval vbočený palec. Se zákrokem i výsledkem jsem velmi spokojená. Pan doktor je úžasný, vše mi vysvětlil jak před operací, tak objasňoval svůj postup i během operace, která proběhla v naprostém klidu a s velkou empatií jeho i zdravotní sestřičky. Veliké díky! Pana doktora mohu jen a jen doporučit.

S
Umístění: MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o. Jiný

Pan doktor Slezáček je bezva.Operoval my tenisový loket.Je hodny,chápavý,neměnila bych.....Je to zlatý pan doktor


D
Ověřený profil
Umístění: MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o.

Vynikající lékař. Lidský přístup. Takových víc lékařů.Moje maminka je také spokojená a je pacientkou uz mnoho let.Děkuji! Vorlickova


B
Ověřený profil
Umístění: MUDr.Karel Slezáček,.s.r.o. bolesti kolena

Dobrý den ,chtěla bych velmi poděkovat p. doktorovi - K.Slezáčkovi ,u kterého jsem již v dlouholeté péči . Jeho přístup k pacientům je vynikající. Více takových dobrých lékařů .Přidávám také pochvalu za trpélivost jeho sestře, M.Hazuzové . Velké DÍKY ...Strnádelová Bobina


Ověřený profil

Pan doktor je skvělý lékař. Operoval mně prsty na noze a výsledek výborný. Nikdy bych neměnila. Má citlivý přístup k pacientům, vše lidsky vysvětlí, prostě je to PAN DOKTOR s velkou odborností.
A. Smutná


C
Ověřený profil

Skvělý přístup k pacientovi. Lékař je velmi citlivý s pochopením k pacientovi. Zásadně doporučuji.
M. Chaloupková


6
Ověřený profil

Mám od p. doktora operovaný oba tenisový i jeden oštěpařský loket - a nemůžu říct nic jen samou chválu. M


A
Ověřený profil

Velmi dobrý orthoped. Příjemné vystupování a přístup k pacientovi.


M
Ověřený profil

Pan doktor je doktor s báječným přístupem k pacientovi, což je velmi příjemné a ještě příjemnější je, že je škovný a já mu za jeho přístup a pomoc s pozitvním výsledkem moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore chtěla jsem se zeptat na Váš názor. Mám bolesti obou palců při chůzi a při jízdě autem je to ještě horší. Od jednoho lékaře mám výsledek z vyšetření a to klin. pedes bilat. výrazné omez. pohybu 1. MTPH kl. s 10 - 0 - 10, hmatné osteofyty, perif. NC v normě.
Předloží bilater. bilat. příčně plochá noha, hallus rigidus.dg Gallux rigidus bilat. gravis.
Díl. indik. artrodéza 1 MTPH kl. palce L nohy.
Je pravda, že jsem se pro navrhovaný zákrok sama rozhodla. Myslíte, že se nic jiného dělat nedá a nebo jestli má cenu zákrok oddalovat.
Předem moc děkuji za Váš čas a odpověď. S pozdravem

Dobrý den,
pokud máte velké bolesti, tak je indikovaná operace, ale artrodéza není jediné možné operační řešení u tohoto typu postižení základního kloubu palce. Přesné posouzení možností je ale možné jen po vyšetření a posouzení rtg snímků.

MUDr. Karel Slezáček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.