Zahradníkova 2/8, Brno
Ortoped

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortoped

Vynikající lékař. Lidský přístup. Takových víc lékařů.Moje maminka je také spokojená a je pacientkou uz mnoho let.Děkuji! Vorlickova

Umístění: Ortoped bolesti kolena

Dobrý den ,chtěla bych velmi poděkovat p. doktorovi - K.Slezáčkovi ,u kterého jsem již v dlouholeté péči . Jeho přístup k pacientům je vynikající. Více takových dobrých lékařů .Přidávám také pochvalu za trpélivost jeho sestře, M.Hazuzové . Velké DÍKY ...Strnádelová Bobina

Pan doktor je skvělý lékař. Operoval mně prsty na noze a výsledek výborný. Nikdy bych neměnila. Má citlivý přístup k pacientům, vše lidsky vysvětlí, prostě je to PAN DOKTOR s velkou odborností.
A. Smutná

C

Skvělý přístup k pacientovi. Lékař je velmi citlivý s pochopením k pacientovi. Zásadně doporučuji.
M. Chaloupková

Mám od p. doktora operovaný oba tenisový i jeden oštěpařský loket - a nemůžu říct nic jen samou chválu. M

Velmi dobrý orthoped. Příjemné vystupování a přístup k pacientovi.

Pan doktor je doktor s báječným přístupem k pacientovi, což je velmi příjemné a ještě příjemnější je, že je škovný a já mu za jeho přístup a pomoc s pozitvním výsledkem moc děkuji.

Zdravím pana doktora zejména. Operoval mi v roce 2007 a 2008 postupně oba klouby u palce nohou, perfektní, bezproblémové, úžasné. H.P.

Prodělala jsem u p.doktora již druhou operaci a opět perfektní.Jasně,stučně ,lidsky a hlavně po odborné stránce super.Děkuji panu doktorovi i sestřičce,líbí se mi, jak to v jejich ordinaci funguje.

Bohužel jen samé obstřiky,nedoporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore chtěla jsem se zeptat na Váš názor. Mám bolesti obou palců při chůzi a při jízdě autem je to ještě horší. Od jednoho lékaře mám výsledek z vyšetření a to klin. pedes bilat. výrazné omez. pohybu 1. MTPH kl. s 10 - 0 - 10, hmatné osteofyty, perif. NC v normě.
    Předloží bilater. bilat. příčně plochá noha, hallus rigidus.dg Gallux rigidus bilat. gravis.
    Díl. indik. artrodéza 1 MTPH kl. palce L nohy.
    Je pravda, že jsem se pro navrhovaný zákrok sama rozhodla. Myslíte, že se nic jiného dělat nedá a nebo jestli má cenu zákrok oddalovat.
    Předem moc děkuji za Váš čas a odpověď. S pozdravem

Dobrý den,
    pokud máte velké bolesti, tak je indikovaná operace, ale artrodéza není jediné možné operační řešení u tohoto typu postižení základního kloubu palce. Přesné posouzení možností je ale možné jen po vyšetření a posouzení rtg snímků.

MUDr. Karel Slezáček