Zubní lékař
Dolní Česká 1, Znojmo

K panu doktorovi chodím 17 let,dělal mi spoustu zákroků včetně můstků,u něj jsem zcela ztratil obavy před zubařema,se sestrou jsou skvělý tým, nikdy nečekáte v čekárně na VIP které vás předběhnou a trhání zubů je naprosto profesionální

Nikdy více!!!!!! K tomuto doktorovi nikdy !!! Když mne bolel zub, tak mi z něj vyndaval nerv a to bez injekce. Byl evidentně opilý, byl z něj cítit alkohol. A když jsem už řekla, že mu pusu neotevřu, tak byl hnusný. A díky tomuto zubaři jsem se začala bát každé návštěvy zubaře. Až díky Mudr. Hammerovi se opět nebojím.

U pana doktora jsem registrován pár let.Do doby,než jsem ho poznal,jsem měl ze zubařů panickou hrůzu(ano přiznám se ,omdléval jsem jen co se první nástroj dotkl zubů).Pan doktor Křenecký mě této fobie zbavil a dokázal mi,že vrtání zubů může být bezbolestné.
Dnes však provedl dle mého názoru vrcholné dílo- trhal mi spodní rozpadlý zub moudrosti.Ani jsem nevěděl a zub byl venku.Porovnání s tím co zažila manželka při trhání obou zdravým,ale křivě rostoucích spodních zubů moudrosti u jiného lékaře nelze ani udělat,proto použiji manželčinu větu "raději znovu rodit,než tohle".....Takže velké díky panu doktorovi Křeneckému.A vzkaz pro všechny,kterým se zdá mé hodnocení patetické:já se svým strachem(prakticky bývalým)to takhle pateticky cítím :-)

Jsem s panem doktorem spokojena, chodím k němu jž hodně let.Jelikož ví, že se bojím, je hodný a pak mě to skoro vůbec nebolí. Zuby mi vyléčí dobře, nemohu si na něho vůbec stěžovat.myslím, že umí dobře vyléčit každý bolavý zub. Já jsme prostě spokojena. Chodí k němu celá rodina a nejen naše.....

Velmi dobrý odborník, zkušený, výkony provádí profesionálně, s přehledem. Moderní léčba proti bolesti, takže téměř nic nebolí. Působí uklidňujícím dojmem. Společně se sestrou vytváří sehraný tým.

Slušné chování, profesionální práce, přístup a cit k pacientovi jsou základní vlastnosti MUDr. Křeneckého. Společně s jeho zdravotní sestrou působí velmi pozitivně na pacienty a proto já i moje rodina ho rádi navštěvujeme.

Výborný a citlivý stomatolog, u něj jsem ztratil strach se zubního ošetření. Velice rád k němu chodím.

Pana doktora znám od svých 8 let.O několik let později jsem navštěvovala jeho ordinaci kvůli problémům s křivými zuby. Vždy mi vysvětlil, jaký úkon bude provádět a proč, a tak ani to potřebné trhání zubů nikdy nebolelo. Měl, a má, velmi kladný přístup k pacientům,vždy byl dobře naladěn a možná díky tomuto jeho chování se staly mé návštěvy na zubním odd.ne strašákem, jak to často bývá, ale příjemnou záležitostí. To platí i dnes, kdy pravidelně 2x ročně navštěvuji ordinaci za účelem prevence.Velmi si ho za jeho odbornost a milé a vstřícné chování vážím.