U Zdravotního střediska 1542, Dubňany

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Král DENT s.r.o. zubní chirurgie

6.2.2024 jsem byl na trhani zubu 47. I když byl zákrok složitější, protože se během extrakce zubrozlomil, necítil jsem žádnou bolest během výkonu. Bohužel vlastní vinou jsem šel na výkon hladný a omdlel jsem. Musím zde velmi pochválit sestřičku Renátu, která ihned reagovala, otevřela okna a dávali mi obklady na čelo, byla milionová !!! Zubař profík. Za mě, můžu jenom doporučit. Skvěle sehraný team. Držím palec nahoru !!! Nebojte se před výkonem pořádně napapat. :-)

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme za milá slova! :-)

Umístění: Král DENT s.r.o. zubní chirurgie

Moc děkuji panu doktorovi za extrakci. Byla bezbolestná a rychlá. Celý tým je velmi milý a profesionální. Nechci už jinam.

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo!

Umístění: Král DENT s.r.o. stomatologická chirurgie

Pan doktor Král mě trhal osmičky. Pan doktor je milý, moc sympatický, profesionální, citlivý. Sestřičky taky. Ještě jednou moc děkuji za tak profesionální, bezbolestný zákrok, vše je dopředu vysvětleno. Nemám slov, jde vidět, že pana doktora svoje práce baví a naplňuje, výkon provádí s citem a láskou.

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi.

Umístění: Král DENT s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora Krále na ošetření váčku. Musím říct že jsem byla velmi překvapená s tak příjemným chovanim pana doktora i celého kolektivu. Pan doktor mě trpělivě vyslechl, citlivě ošetřil a každý ukon dopředu řekne. Pan doktor je úžasný. Ještě jednou děkuji a přeji plno spokojených pacientů.

MDDr. Karel Král

Dobrý den, jsem rád, že jste u nás byla spokojená. :-)

Umístění: Král DENT s.r.o. stomatologická chirurgie

Dnes jsem byla na extrakci zubů moudrosti. Původně nejprve jeden. Ale pan doktor je úžasný. Po anestezii, kterou umí dobře aplikovat, jsem nic necítila, a šlo to rychle. Tak jsem souhlasila, že uděláme rovnou i druhou osmičku.
Pak doktor je precizní, vše vysvětlí, sympatický, stejně jako celý personál. Mohu všem doporučit.

MDDr. Karel Král

Děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že jste byla spokojená.

Umístění: Král DENT s.r.o. stomatologická chirurgie

Velmi profesionální a lidský přístup. Perfektní komunikaci. Pana doktora Krále bych doporučila každému. Patří mu velký dík.

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme za milá slova.

Umístění: Král DENT s.r.o. stomatologická chirurgie

Naprosto profesionální přístup, silná empatie, po zákroku bez bolesti a otoku. Byla provedena extrakce zubu 48. Děkuji

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme za milá slova. Těší nás, že jste byl spokojen.

Umístění: Král DENT s.r.o. stomatologická chirurgie

Pan doktor je super. Prostě odporník na svém místě. Více takových lékařů. Příjemné prostředí i personál.

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkuji za milá slova. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Umístění: Král DENT s.r.o. zubní chirurgie

Profesionální přístup pana doktora i paní doktorky, ochota pomoci v neznázích (bolesti zubů), sympatický personál.

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi. Vážíme si toho.

Umístění: Král DENT s.r.o. Jiný

Profesionální empatický přístup k pacientům. Odborník na pravém místě. Příjemný personál, moderní vybavení a bezbolestné ošetření. Děkuji

MDDr. Karel Král

Dobrý den, děkujeme za hezká slova. :-)