Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boženy Němcové 738, Náchod
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

velmi příjemný a spolehlivý lékař

Paní Fischerová, upřímnou soustrast, už jsem u vás v ordinaci léta nebyla, protože jsem se odstěhovala, ale byl to jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem kdy poznala. Je mi to moc líto, zůstáváte oba v mých vzpomínkách.

Byl to nejlepší doktor v NA. A když jsem se ptala co muje, dostala jsem tady odpověď, že je po slabší příhodě.... no nevím, ale 28.1. měl pohřeb. Paní Fischerová, pokud to čtete, přijměte moji upřímnou soustrast.

Je to pan doktor s velkým D. Přeji mu uzdravení a návrat do normálního života. Jeho manželce, skvělé sestřičce v jeho ordinaci hodně síly, zdraví.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Pan doktor je po slabší mozkové mrtvici, ale už je na tom podstatně lépe, takže kondolování není na místě, díky Bohu. Jinak je to jeden z nejlepších lékařů v Náchodě, ale nevím, jestli se do ordinace znovu vrátí.

Je to pro mě nejlepší pan doktor... i když za ním dojíždím. Teď jsem u něj skoro rok nebyla a tady čtu, že byl, někdo tu přeje jeho manželce, aby to zvládla. Můžete sem někdo napsat, co se stalo?

Přijal mě i chvili před ordinačníma hodinama, když jsem potřebovala brzy odjet. Chodi k němu celá rodina. Snad se brzy uzdravi.

Ověřeny pacient

je to výborný lékař

A
Ověřeny pacient

Dlouholetý pacient, ať jde jinam, když má výhrady. Pan doktor i jeho manželka se maximálně snaží, to, že je plná čekárna lidí, není jejich vina. Chodíme s manželem k panu doktorovi oba více než dvacet let a jsme spokojeni, až nebudeme, je tu možnost volby (PRO VŠECHNY I PRO DLOUHOLETÉ PACIENTY) :-). Přeji panu doktorovi i jeho manželce kromě zdraví i uznalé pacienty a právě teď pohodovou dovolenou a po ní konečně zase lidské podmínky pro práci v obnovené ordinaci.

D

Z mého pohledu se dost zhoršil. Ano, poslechne si někdy moje dýchání, změří tlak atp.,ale bývá nevrlý s délkou jeho času stráveného v ordinaci a počtem pacientů.Vím, že má též zdravotní potíže a chápu, že to naštve, když někdo přijde "brečet do ordinace s třískou v prstě", ale na druhé straně, každý máme jiný práh bolesti. A když už si ty 2,5-3 hodiny v čekárně odsedím,a věřte, že mi to žádné potěšení nedělá,rád bych se v klidu bez spěchu svěřil se svými obtížemi a rád bych,aby se řešily.Vím o několika pacientech, kteří od něho odešli,jelikož neřešil jejich bolesti a chronické potíže. Shodli jsme se na tom,že když to není akutní a neví si rady, tak to příliš neřeší. Na druhé straně, když si přinesu zdravotní zprávu od odborného lékaře, a neřeknu si, že se má dovyšetřit to a to, tak to kolikrát založí do desek takřka nepřečtené.Jistěže není sám, kdo to tak dělá.Přestože čím dál častěji převládají výše popsané pocity, z některých návštěv v jeho ordinaci mám dobrý pocit-pokud nastane dobrá konstalace,je příjemý, komunikativní, ochotný a vstřícný, jakož i jeho zdr.sestra,jeho manželka.Je milá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti