Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pod Nemocnicí 871/II, Klatovy
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
X
Ověřeny pacient

Nevím, jestli kvalitní doktor nechá zemřít člověka na embolii, zatímco ho "léčí" prášky na tlumení bolesti a zánět průdušnice ohodnotí jako hypochondrii a podá léky na hlavu. Každý holt má své zkušenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

Dříve jsem vyhledal lékaře jednou za deset let z důvodu nějakého potvrzení. Dnes jsem odkázán na lékařskou péči. Dříve jsem navštěvoval MUDr. Kazdovou. To nelze srovnat a nechci na ní vytahovat strašné věci a proto se k ní dále nebudu vyjadřovat. U pana doktora Černého jsem se setkal a setkávám s přístupem lékaře. Já po zkušenostech řadim lidi ve zdravotnictví na lékaře, kteří se snaží lidi léčit a lidi se vzděláním MUDr. , kteří si své pacienty udržují v nemoci, aby měli jejich pravidelnou návštěvnost a tím příjem od pojišťoven. Tito pacienti mají zaručenou zkratku ke krematorium i v Klatovech. Děkuji Vám pane doktore Černý že žiju a budiž Vás mé poděkování pane doktore posílí v další činnosti. Ti kdo na Vás vrhají špínu jsou lidé, které také mají titul MUDr., ale zapomněli na co přísahali.

X
Ověřeny pacient

Pan doktor mě velice zklamal, když jsem hledala před lety nového lékaře, tak nejen že byl pan doktor protivný, ale odmítl mě přijmout. Je to starý protivný lékař a jsem ráda, že k němu nechodím, protože pokud k tomuto lékaři chce někdo chodit, tak musí mít nejprve peníze v ruce, a potom s ním pan doktor bude jednat vstřícně!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Pan doktor nepomohl mně, ale mému příteli (při službě na pohotovosti). Přítel se léta lečil na něco úplně jiného, než během několika málo minut při vyšetření diagnostikoval správně pan doktor Černý. Vřelý dík Pane doktore.

N
Ověřeny pacient

super!

Naprostá spokojenost k přístupu k pacientům a v léčbě.

Po několika vyzkoušených PL v Klatovech je MuDr.Černý nejlepší lékař jakého jsem poznala. Člověka nebere jako další kus v pořadí, ale opravdu se o něj zajímá a léčí komplexně, svědomitě. Jako téměř s jediným mým lékařem jsem s ním schopna mluvit opravdu o všech zdravotních problémech a vím, že je vždy připraven pomoci. Je zapojen do programu Kvality péče, velice tedy oceňuji možnost objednání na určitý čas a den, díky množství pacientů se totiž bez objednání v období velké nemocnosti prodlužuje čekací doba.

Nejlepší doktor v Klatovech a okolí.

Pan doktor je velmi pečlivý a vlídný.Přemýšlí o člověku komplexně.
Pracuje nad rámec svých povinností, mnohokrát i o víkendu.Děkujeme pane doktore!!

Ověřeny pacient

Vstřícný, ochotný, doporučení zatím vždy správná adobře poradí

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti