Praktický lékař pro dospělé
Jungmannova 321/III, Klatovy

Paní doktorka je velmi pečlivá a nikdo, zdůrazňuji nikdo o této lékařce nemůže říc nic špatneho. K paní doktorce chodím již asi 30let a ještě nikdy se nestalo, že bych odešel zklamán.Vždy mi poradí a nebo odešle k jinemu lékaři,
za což ji patří velikánský dík. Ještě se nestalo, že by si nevěděla rady. Nemohu než, jen a jen paní doktorce a její sestřičce,moc a moc PODĚKOVAT za práci, kterou se mnou vždy měla. Zdeněk Rubáš.

Přívětivá a uznalá paní doktorka. Pacientka Naděžda, která hodnotila negativně její přístup ke svému vyššímu cholesterolu zřejmě nepochopila smysl toho, co jí paní doktorka říkala, záleží přece na tom, nakolik ten cholesterol má zvýšený. Ne každé zvýšení se už léčí, to se dělá až od určité hranice. Do té doby by to paní Naděžda měla spíše zvládnout svojí ukázněností při stravování.

Musím říci, že s jednáním a přístupem paní doktorky ke mně jako pacientce mám jenom ty nejlepší zkušenosti.

Když vám není zrovna ok , zajděte k paní doktorce, určitě vám poradí co s tím.Mám návaly, jsem unavená a nejsem schopna normálně fungovat.Co s tím.Po mém vyžádání mi poslala na gynekologii jestli nejsem gravidní - to jsem nebyla pak odběr krve, kde zjistila zvýšený cholesterol, ale neví si rady co semnou tak prohlásila větu - NECHÁME TO PLAVAT.No to mi určitě ke zlepšení mého zdravotního stavu nepomůže.Má vyděláno a to pro ní končí.DOKTOŘI UŽ ASI LÉČIT NEMUSÍ.