Kamila Petrová, praktický lékař Olomouc

MUDr. Kamila Petrová

Praktický lékař, Internista

11 názorů

Uložit


Adresa

Jaselská 9, Olomouc
Mudr. Kamila PETROVÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
S
Ověřeny pacient
Umístění: Mudr. Kamila PETROVÁ celkové vyšetření

Pani doktorka je veľmi milá osoba spolu so sestričkou, vždy sa dá dohodnúť, prednostne objednať do nemocnice, neodpinká človeka len pozdravom a odzdravením, je komunikatívna, milá a v človeku vzbudzuje dôveru, zaujíma sa aj problémy ktoré sú trošku psychického smeru aby mohla zistiť či aj psychika nieje príčinou ochorenia čo je v tejto dobe dosť pravdepodobné. Navštevujem pani doktorku už viac ako 6 rokov odkedy som odišla zo Slovenska, s porovnaním so zdravotníctvom na SK sa to tu nedá ani prinajmenšom porovnať.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Mudr. Kamila PETROVÁ

Chodíme k této lékařce celá rodina, neměnili bychom, je úžasná. Já, jako bývalý zdravotník, dokážu ocenit její empatii a odbornost. Totéž platí i o její sestřičce.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Mudr. Kamila PETROVÁ Nemoc

Myslím si, že je to dobrá lékařka. Procházím s ní s mojí nemoci a mohu ji jen doporučit. Mě pomohla a pomáhá a za to ji děkuji.


Ověřeny pacient

Velice arogantní a neochotná lékařka !!!!!!!!!!!!!!!!
20 let pracuji ve zdravotnictví,ale s tak neprofesionálním a bezcitným jednáním jsem se ještě nesetkala a nikdy bych si nedovolila se k pacientům tímto způsobem chovat.
Nejenom , že mě přes mé prosby odmítla ošetřit,ale ještě jsem si vyslechla jak mě se sestřičkou pomlová a vysmívá se velice závažné rodinné diagnoze, se kterou jsem se jí svěřila - lékařka zřejmě omylem špatně odložila telefon.
Tito,ani se mi nechce nazývat je lékaři, by měli vrátit diplom a rozhodně by neměli pracovat s lidmi ,pokud je to obtěžuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Milá paní doktorka, která se vždy usmívá. Stejně tak i sestřička. Paní doktorka se mi vždy snažila se vším vyhovět a ochotně pomoci. Určitě doporučuji !


,
Ověřeny pacient

POZOR: Boreliozu nepozná, ani když jí řeknete, že jste měli klíště. Po 5 měsících od nakažení změna praktické. Snad se ještě se silnými dávkami antibiotik uzdravím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka,ochotná,milá a je profesionál a má moc hodnou sestřičku....


Skvělá paní doktorka- milá a laskavá. Snaží se ve všem vyhovět. Doporučuji na 100%.


Skvělá paní doktorka, velmi milý přístup a velmi hodná sestřička. Doporučuji!


už chápu proč k paní doktorce chodí málo lidí a nechápu jak mi ji mohl někdo doporučit.u mě 5x za 6 navstev pochybila: neinformovala nemocnici ve zprave o tom, ze mam problemy se srdcem, i kdyz to tam uvést měla a jeste jsem dostal nadane za ni(je to i v mé kartě), dále pro doktora uvedla hodne intimni vec a kdyz jsem se jí ptal,zda to tam uvedla,zalhala mi, ze ne (coz doted nedokazu pochopit),spatne informovala lekare o odstraneni nespravnych mandli a dale uvadela veci ohledne sliznice, jazyka atd. aniz by se mi divala do ust (trochu divne, ne?).neumi urcit banalni choroby dutiny ustni jako je zanet nosohltanu,mandli, angina a urcila spatnou diagnozu a to se protahla moje PN.kvuli vysetreni krve vas posle zbytecne na 2 vzdalena mista misto aby si 1 telefonatem overila, ze to lze odebrat na 1 miste. je to abslolutni laik, ktery na 1 pacientovi dokaze zpackat tolik veci jako nikdo.katastrofa!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti