MUDr. Kamila Guregová

Zubař Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou

Plomby? Strašné! Hned vypadnou...je to tím, že si s tím paní doktorka nedává vůbec práci a pospíchá. Zákroky jsou bolestivé a vše je šíleně drahé. Nyní jsme konečně celá rodina u nového zubaře, chrup máme v pořádku, plomby nepadají a cena - přívětivá!!

Paní doktorka je opravdu přijemná ale...
Plomby? stále padají...stále padají i když se pokaždé dá jiný "lepší" materiál.
Hlavně nerozumím cenám u pani doktorky,ať mluvím s kým koliv tak takovéhle ceny v jiných ordinacích opravdu nejsou!!!!!

Už 16 let k ní chodím a je skvělá

Paní doktorka je velice profesionální, pečlivá, trpělivá a lidská. Před každým zákrokem vysvětlí, co mi bude v puse provádět. Chodíme k ní celá rodina a jsme s ní spokojeni.

Zubní ordinaci paní Dr. Guregové jsem začal na doporučení navštěvovat asi před třemi lety. Po třech letech si troufám objektivně zhodnotit kvalitu zubního ošetření paní Dr. Guregovou (1 x trhání zubu, 2 plomby, 1 x ošetření zánětu, 3 x pískování zubů a bělení zubů). Paní doktorka mne vždy před samotným zákrokem detailně obeznámila s lékařským postupem. Zvláště při trhání zubu, jsem ji byl za vysvětlení velmi vděčný. Samotné provádění zákroku bylo vždy prováděno velmi profesionálně, senzitivně a za použití moderních technologií (plomby mi stále drží a zuby mám opravdu bělejší). Ačkoliv musím dojíždět k paní doktorce z Prahy, neměnil bych. Kvalita péče výborná, takhle se mi o zuby ješte nikdo nepostaral. Děkuji!

Paní Dr. Guregová je profesionálka s dloholetou praxí, ošetřila mě přesto, že jsem byl jako akutní případ, u ní neobjednán a ani nezeregistrován s velkou vstřícností. Ošetření bylo provedeno velmi jemně, precizně a zánět se po ošetření zcela vyléčil.

Paní doktorka je příjemná a hlavně profesionální. Jsem s ní více než jen spokojena.

Velmi milá a šikovná paní doktorka.

U paní doktorky jsem byla jednou jako malé dítě asi před 15 lety a od té doby jak slyším se nic nezměnilo. Udělal se mi zánět na dásni, když nás (mě a mamku) paní doktorka tedy přijala jako akutní případ, mámu ani nepustila do ordinace (byla jsem ještě ve školce) a bez jakého koli vyrování mi začala trhat stoličku s přístupem jako k dospělému otrlému člověku a setra mě zezadu držela přitisknutou ke křeslu abych sebou tolik nevrtěla. Vím že tenkrát moje hodnocení malého dítěte nabylo úplně oběktivní, ale tohle první setkání se závažnějším zubařským zákrokem ve mě zanechalo pocit, že to bude vždycky takhle hrozné. A když mi dnes zubař řekne že je třeba vytrhnout zub tak před sebou vidím tenhle zážitek.

Pověstná svými plombami. Nová plomba vám z 50% do týdne vypadne a paní doktorka vám místo omluvy opáčí, že nesmíte tolik kousat. Za ta dlouhá léta, po která v Kralupech ordinuje, ještě asi nikdo neslyšel, že by paní doktorka neomylná alespoň jednou uznala, že by mohla být chyba také na její straně.