Soukromá ordinace praktického lékaře
Masarykova 214, Lysá nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Potřebovala jsem nutně rychle vyjádření k operaci,které mi již nikdo neudělal.Tam kam sem byla objednaná pan doktor byl nemocný.U pana doktora jsem se setkala s pochopením a ačkoliv mu končila ordinace a neměl již ani setřičku,zapnul počítač a plně se mi věnoval.Za jeho vstřícný přístup a sympatické jednání mu tímto děkuji.
Marie D.

ráda bych také přidala jeden svůj názor. Chodím k panu doktorovi Kubelkovi pravidelně a myslím, že je to výborný lékař a skvělý diagnostik. Jeho slova se vždy potvrdí. Mnoho lidí si ho velmi chválí. Ke starším lidem je vnímavý, trpělivý, je ochotný. Pokud to lze, vždy vyjde vstříc každému.
Čekací doby u lékařů jsou dlouhé všude, nicméně pan doktor Kubelka velmi často zastupuje i jiné lékaře, tudíž to, že se poté v ordinaci pacientům plně věnuje, nelze vyčítat. Vždy u něj panuje dobrá nálada a vždy mě podpoří, proto k němu chodím ráda. Za zmínku stojí i to, že má opravdu široký rozhled v lékařství, takže jsem s ním spokojena jak při mé kontrole diabetologické, tak interní.
Pan doktor je slušný a pracovitý člověk, má podle mého názoru bohaté zkušenosti ve zdravotnictví.
A tak mu přeji plno vlídně se chovajících a milých pacientů. Děkuji Jana.

K panu doktorovi už bohužel nechodím,protože jsem se přestěhoval.Dobře ho znám,chodil jsem k němu mnoho let a mám na něj jen dobré vzpomínky.Vždy se ke mě choval s pochopením a s lidským přístupem.Pokud někdy přišel do některé ordinace dále,tak se zdržel na jiném pracovišti-o práci nikdy něměl nouzi a nikdy ji neodbyl.Často také musí zastupovat za jiné lékaře.Děkuji mu alespoň touto cestou za jeho péči.
FišerJ

když jsem se přestěhovala do Lysé nad Lebem, hledala jsem nového praktického lékaře. V místních novinách jsem našla jeho inzerát (dnes už vím, proč musí hledat pacienty přes inzerát v novinách) a zaregistrovala se u něj. Vydržele jsem necelý rok. Zásadně chodí do ordinace pozdě. Když jsem jednou po půl hodině, když měl začít ordinovat a nic se nedělo zaťukala, sestra na mě vyjela, co potřebuji...když jsem dostala od něj žádanky na krev, v pražské laboratoři se divili, že tak staré "socialistické" žádanky už dlouho neviděli...když jsem mu chtěla poslat mailem zprávu od jiného odborného lékaře sdělil mi, že nemá mail, že musím přijít osobně...pan doktor trochu zaspal dobu....přeregistovala jsem se k mladé OCHOTNÉ paní doktorce u náměstí a jsem spokojená..., lenka

Pan doktor bez omluvy přišel o dvě a půl hodiny později ( ordinační dobu má od 8,00) . Plná čekárna lidí...Dle slov ostatních čekajích nic neobvyklého, že se vždycky tak o půlhodinku zdrží. K tomuto lékaři jsem šel náhodou, protože jsem potřeboval předoperační vyšetření - natočit EKG - a druhý doktor v Lysé - Dr. Omáčka - byl nemocen... vzhledem k brzkému termínu operace šílený problém najít vhodný termín, aby vyhovoval oběma. Bylo mi řečeno, že kvůli mě p. doktor nebude přesluhovat...to jsem sice ani nechtěl, přesto si myslím, že natočit EKG a provést příslušná vyšetření netrvá více než cca 30 min, jak jsem zjistil u doktora jiného, ochotného, přístupného , v Mladé Boleslavi. Lituji sestru, která je šikovná, ochotná a určitě doho dost " schytá" kv. tomuto PANU dokotorovi.

Zkušený odborník.Je pečlivý. Má lidský přístup k pacientovi. V poslední době snížil svoji tělesnou hmotnost což svědčí o jeho pevné vůli. Sestřička je milá, šikovná a je ozdobou jeho ordinace.

Dobrý praktický lékař,sympatického vzhledu,štíhlý!,nechybí mu ani humor,ochoten pracovat i mimo ordinační dobu.Doktor s velkým D,který stojí svými znalostmi poněkud dál než průměrný praktický lékař.

Docházím za panem doktorem do diabetologické poradny a jsem s jeho přístupem,a způsobem léčení spokojená.Každý jsme nějaký,ale odborník je to na pravém místě.
Jindřiška Petrová

K panu doktorovi docházím již mnoho let.Je výborný lékař,slušný,sympatický,Jsem s ním moc spokojen.Negativní hodnocení na těchto stránkách je spíše dílem nějakého zarputilce,který si chce s panem doktorem vyrovnat účty než skutečně hodnotit.

Pan doktor je příjemný a ochotný,považuji ho za dobrého lékaře,v práci je obětavý,neodmítne pacienta i za cenu,že v ordinaci zůstane déle.Pokud by někdo tvrdil opak,považuji to spíše za nenávist,ev.cílené poškození.